Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:50:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139891 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 16, 2007, 14:03:42 »

Е КАКВА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ДВАТА ТИПА.АЗ ИМАМ С ВГРАДЕНА ПОДПЛАНКА МНОГО И НАСКОРО СИ КУПИХ НА LORMAR С PUSH UP ЕФЕКТ И МИ ИЗГЛЕЖДА НАПАЛНО КАТО ВСИЧКИТЕ МИ ОСТАНАЛИ СУТИЕНИ huhhuh.gif(САМО ДЕТО РАЗЛИКАТА БЕШЕ 20ЛВ ОТГОРЕ nea)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 17, 2007, 17:55:50 »

Почти едно и също е. Когато имаш поне малко бюст и двата ти стоят еднакво, а когато няма "никой" с този с подплънките ще изглежда, че имаш, а повдигащия не знам какво ще повдига???  scratch one-s head
Аз имам повдигащ без да е с вградени подплънки. Просто формата е такава, че повдига бюста. НО!!!! трябва да имаш все нещо което да бъде повдигнато   pleasantry .
Надявам се да сте ме разбрали. И да няма обидени  LOVING
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 17, 2007, 18:06:27 »

как не се сетих да те питам по рано good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 17, 2007, 18:08:17 »

 good Винаги готова  kezz
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #19 -: февруари 18, 2007, 05:15:15 »

как не се сетих да те питам по рано good
good Винаги готова  kezz

Така си е, ние си имаме експерт тук във форума.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #20 -: февруари 18, 2007, 20:35:40 »

Аз не мога да си предстявя да не нося сутиен, чувствам се много "увиснала"  ROFL. Даже честичко ми се случва и да спя така.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 18, 2007, 21:56:52 »

Ооо, аз до сега не съм спала със сутиена си!!! nea Щом се прибера в нас и започва да ми пречи и трябва да го сваля веднагаааа Плачещо момиче girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #22 -: февруари 19, 2007, 14:09:18 »

Аз не мога да "увисна", но също ми се случва да спя със сутиен.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #23 -: февруари 23, 2007, 13:15:20 »

За или против  Wink
Аз лично съм ЗА сутиента от естетична гледна точка. В редките случаи на блузки, потничета без сутиен мога да направя компромис. На плажа, обаче, винаги съм със. Не знам... гледам да щадя кожата на гърдите, а и по принцип често играем плажен волейбол и не иде да вляза в игрището с мъжете и да се мандахерцам с още 2 подскачащи "топки" пред тях  biggrin
В същото време при активно спортуване в залата .... са идвали момичета, които играят без сутиен.... Направо бях  shok не мога да си представя как им е удобно .... аз имам чувството, че като започна да скачам и ше ми се свлекат до кръста .... въпреки, че съм с доволен бюст откъм големина, форма и стегнатост..... обаче ми е адски ДИСКОМФОРТНО просто  crazy Направо не ми го побира главата ....
Само от това подскачане .... да речем се тренира 6 месеца .... и глей после на какво ти прилича бюста .... като на африканска принцеса с некви ми ти кожици отпред  pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 23, 2007, 13:17:26 »

Не знам... гледам да щадя кожата на гърдите, а и по принцип често играем плажен волейбол и не иде да вляза в игрището с мъжете и да се мандахерцам с още 2 подскачащи "топки" пред тях  biggrin
В същото време при активно спортуване в залата .... са идвали момичета, които играят без сутиен.... Направо бях  shok не мога да си представя как им е удобно .... аз имам чувството, че като започна да скачам и ше ми се свлекат до кръста .... въпреки, че съм с доволен бюст откъм големина, форма и стегнатост..... обаче ми е адски ДИСКОМФОРТНО просто  crazy Направо не ми го побира главата ....
Само от това подскачане .... да речем се тренира 6 месеца .... и глей после на какво ти прилича бюста .... като на африканска принцеса с некви ми ти кожици отпред  pardon
Така е Дивичка!Аз съм тренирала лека атлетика 11 год и е ужасно смешно да видиш как някоя без сутиен се мята насам натам по пистата! *ROFL*За плажният волейбол също си ужасно права.А че кожата на гърдите е много нежна,а слънцето все по вредно това е сигурно!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #25 -: февруари 23, 2007, 13:33:17 »

Нали, Фийби, разбра ме какво имах в предвид  biggrin
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 23, 2007, 14:07:02 »

Не знам... гледам да щадя кожата на гърдите, а и по принцип често играем плажен волейбол и не иде да вляза в игрището с мъжете и да се мандахерцам с още 2 подскачащи "топки" пред тях  biggrin
В същото време при активно спортуване в залата .... са идвали момичета, които играят без сутиен.... Направо бях  shok не мога да си представя как им е удобно .... аз имам чувството, че като започна да скачам и ше ми се свлекат до кръста .... въпреки, че съм с доволен бюст откъм големина, форма и стегнатост..... обаче ми е адски ДИСКОМФОРТНО просто  crazy Направо не ми го побира главата ....
Само от това подскачане .... да речем се тренира 6 месеца .... и глей после на какво ти прилича бюста .... като на африканска принцеса с некви ми ти кожици отпред  pardon
Така е Дивичка!Аз съм тренирала лека атлетика 11 год и е ужасно смешно да видиш как някоя без сутиен се мята насам натам по пистата! *ROFL*За плажният волейбол също си ужасно права.А че кожата на гърдите е много нежна,а слънцето все по вредно това е сигурно!

Мммдааам, много съм съгласна с казаното до тук!!! good
Аз рядко (да не кажа въобще НЕ) играя на плажа, а и не през цялото време съм без сутиен! blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #27 -: февруари 24, 2007, 00:56:36 »

Не знам... гледам да щадя кожата на гърдите, а и по принцип често играем плажен волейбол и не иде да вляза в игрището с мъжете и да се мандахерцам с още 2 подскачащи "топки" пред тях  biggrin
В същото време при активно спортуване в залата .... са идвали момичета, които играят без сутиен.... Направо бях  shok не мога да си представя как им е удобно .... аз имам чувството, че като започна да скачам и ше ми се свлекат до кръста .... въпреки, че съм с доволен бюст откъм големина, форма и стегнатост..... обаче ми е адски ДИСКОМФОРТНО просто  crazy Направо не ми го побира главата ....
Само от това подскачане .... да речем се тренира 6 месеца .... и глей после на какво ти прилича бюста .... като на африканска принцеса с некви ми ти кожици отпред  pardon
Така е Дивичка!Аз съм тренирала лека атлетика 11 год и е ужасно смешно да видиш как някоя без сутиен се мята насам натам по пистата! *ROFL*За плажният волейбол също си ужасно права.А че кожата на гърдите е много нежна,а слънцето все по вредно това е сигурно!

Фиби и Дива, много забавни коментари пуснахте- нямаше как да не се посмея  ROFL ROFL ROFL
Но това си е самата истина за прекрасната гледка.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 24, 2007, 03:41:14 »

А аз имах следният случах в магазин за бельо във Варна:
продавачката;Кой номер сутиен искате?
аз;75Б
продавачката:Не е възможно гърдите са ви малки! crazy
аз:Искам точно този номер
продавачката /посяга с две ръце към гърдите ми/:Чакайте да проверя! ohmyНещо се заблуждавате!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #29 -: февруари 24, 2007, 04:25:52 »

А аз имах следният случах в магазин за бельо във Варна:
продавачката;Кой номер сутиен искате?
аз;75Б
продавачката:Не е възможно гърдите са ви малки! crazy
аз:Искам точно този номер
продавачката /посяга с две ръце към гърдите ми/:Чакайте да проверя! ohmyНещо се заблуждавате!

И на мене ми се е случвало същото!!!! Магазина на Ню Силует в София, на Графа. Е, не ми каза, че гърдите са ми малки, просто ми каза, че сутиена ще ми е голям. Аз отидох в съблекалнята и не само, че не ми беше голям ами и малък ми беше, та трябваше размер повече да поискам   ROFL
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines