Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:56:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 140433 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 08, 2007, 19:55:48 »

сутиенът е обикновен,а имах лепенки за да го задържи да не пада ,защото беше без презрамки pardon
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #76 -: май 08, 2007, 20:52:07 »

аз ще бъда без сутиен на сватбата, притеснено ми е как ще изглеждам, защото никога не съм ходила без сутиен, само докато спя го махам, иначе нон стоп
всъщност виждам как изглеждам, но статично пред огледалото, ами като танцувам, ходя и пр?! доста ще се притеснявам, но пък няма как да сложа сутиен, роклята не позволява
иначе си купих такива лепящи чашки на ню силует, уж все пак нещо да ги придържа, обаче не се побират  nea
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 08, 2007, 20:59:45 »

тези лепящи чашки не са много надежни :\и аз се притеснявах по време на сватбата докато танцувам да не ми "изкочи" нещо(ако си виждала роклята ми ще разбереш)въпреки че ми бяха пришили сутиен към роклята се чувствах несигурна.обмисли хубаво вариантите good
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 08, 2007, 22:08:21 »

А има едни изцяло силиконови чашки,които се лепят на кожата,изглежда доста странно и ...хм, angry ,но дали вършат необходимата работа-т.е. да повдигат бюста?!?Някой ползвал ли е,споделете моля,за да не купувам само за проба пък да се окаже,че за нищо не стават crazy
Тези сутиени са страхотни!!!Няма да съжалявате ако си ги купите!Аз от 2 години ги ползвам и не мога без тях,особено лятото!Чашката ми е B,клонящ към C размер. До сега само един,единствен път съм имала проблем-беше голяма жега и тичах за някъде,цялата бях мокра и сутиенът ми се отлепи! ohmyДобре,че бях със стегнат потник!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 09, 2007, 06:20:24 »

Тези сутиени са страхотни!!!Няма да съжалявате ако си ги купите!Аз от 2 години ги ползвам и не мога без тях,особено лятото!Чашката ми е B,клонящ към C размер. До сега само един,единствен път съм имала проблем-беше голяма жега и тичах за някъде,цялата бях мокра и сутиенът ми се отлепи! ohmyДобре,че бях със стегнат потник!
аз също съм много доволна, досега не съм имала никакъв проблем с тях, аз също съм B чашка, но има всички размери. и освен това са в пъти по-удобни от останалите сутиени - няма да се разкопчават презрамки, да те стяга на гърба.... въобще страхотни са!  good
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #80 -: май 09, 2007, 07:04:18 »

аз съм размер С, тези силиконовите са по-малки и си купих D, но пак ми е малък  hysteric
иначе и аз съм чувала, че вършат работа, затова и си ги купих
моите са хванати по средата със закопчалка, а съм виждала и единични, дали пък те няма да са по-добре!?

сиска, това с пришиването е добра идея, само не знам сали няма да се вижда каквото и да се пришие, че е много голямо деколтето
при теб изобщо не се вижда, много добре ти стои  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 09, 2007, 07:04:31 »

аз никога не съм ги ползвала, видях, че продават D чашка, и ще взема да си купя да пробвам преди сватбата, въпреки, че ме увериха,  че така ще направят роклята, че няма да имам нужда от сутиен. Girl_sing
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 09, 2007, 07:05:56 »

Ники,
и на мен ми се сториха малки като ми ги показаха, значи няма смисъл да пробвам  Girl_sing
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #83 -: май 09, 2007, 07:11:21 »

Ива, то и аз видях, че ще са малки, но като удавник за сламка  blush
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 09, 2007, 10:53:07 »

Към повечето рокли се пришиват плънки и няма нужда от сутиен.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #85 -: май 09, 2007, 12:03:32 »

Anisp и solecito, единичните силиконови чашки ли сте опитали и сте доволни?  write Мерси, че споделихте, любопитно ми е да ги пробвам, много удобно звучи - без презрамки, без закопчалки...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 09, 2007, 14:08:51 »

аз съм размер С, тези силиконовите са по-малки и си купих D, но пак ми е малък  hysteric
И аз съм така  Girl_sing
Аз си ги купих миналата година за кумуването, защото бях с корсет и не исках да имам силиконови презрамки, а на гърба корсета нямаше платка и щеше да се вижда сутиена   crazy Girl_sing (корсета не беше толкова твърд, колкото ги правят за булченските рокли)
Общо взето не мисля, че са ми повдигнали бюста, защото те са по-малки от него и не могат да го "хванат" целия  blush но все пак мисля, че свършиха някаква работа  pleasantry
За сватбата бях със сутиен като му махнах презрамките, макар че можех да съм и без! Много добре ми беше ушит корсета по мен и не мръдна цял ден дори след бурните танци  Party time
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 09, 2007, 14:15:00 »

Благодаря на всички ви за изказаните мнения,останах с впечатлението,че са добри и вършат работа,тъй че-ще купувам!Мерси!

моите са хванати по средата със закопчалка, а съм виждала и единични, дали пък те няма да са по-добре!?
Сега и аз се зачудих crazy ,аз съм виждала само от тези със закопчалката по средата,единични не съм...Момичета,вашите какви са?!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 09, 2007, 14:45:01 »

Моят е със закопчалка отпред и може да се разделя,но не виждам смисъл да го разкопчавам!
unbra01
подобен е на този,само,че зимата си купувах черен и беше 19лв!
« Последна редакция: май 09, 2007, 14:48:49 от anisp » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 09, 2007, 14:55:58 »

И моя е със закопчалка отпред като на anisp  good
Имай предвид, че трябва да си купиш един размер по-голяма чашка от тази, която носиш  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines