Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:19:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сутиенът - за и против  (Прочетена 139874 пъти)
 
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #135 -: януари 19, 2009, 22:28:11 »

Навън в къщи постоянно съм със сутиен.

аз преди в къщи не слагах, но се наблюдавам от известно време и аз съм като теб  good
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 09, 2009, 00:01:58 »

Аз пък умирам от кеф като съм без сутиен.Имам нормални гърди,но се чувствал страхотно без сутиен-хем ми е леко и свободно,хем някакси по-уверена.Дори на плажа съм по монокини-прашки.  badgirl Victory
Само преди цикъл си слагам,защото имам чувството че стават двойно по-големи(не че е възможно).
Абе кой както му е удобно. Wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 13, 2009, 16:17:59 »

и аз моя си го нося почти постоянно... Вкъщи само като има други хора, иначе без - да отпочиват малко  tease
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 23, 2009, 00:28:24 »

Когато съм си в къщи и аз съм без сутиен,но когато ми се наложи да изляза просто не тръгвам никъде без него поради простата причина,че сама съм си избила комплекси за моите гърди,защотоса наистина доста малки  badgirl
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 19, 2009, 08:47:58 »

Аз също съм "за" сутиена. Смятам че изглеждам по- добре, когато нося. Вкъщи рядко слагам, а и понякога през лятото си позволявам да изляза без, разбира се с подходящо облекло. smile
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: септември 29, 2009, 15:23:09 »

аз съм за  good сутиенът докато съм навън. наистина стой много по стилно и в никакъв случай не се получава народната приказка "ха на мен, ето и на теб и накрая на съседа" докато се движиш. интересно защо обаче на втората секунда след прекрачването на прага в къщи изведнъж ставам много против  blum просто много започва да ми пречи ...  NO  искат си въздуха и това е  funnytooth
« Последна редакция: септември 29, 2009, 15:36:47 от atsuki » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 29, 2009, 15:51:11 »

Навсякъде съм с него, по удобно ми е, свалям го като си лягам tease
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #142 -: октомври 01, 2009, 20:47:01 »

откакто збременях и родих не мога без сутиен иначе преди потниците ги носех без  yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #143 -: октомври 04, 2009, 11:31:11 »

Аз не знам защо, но без сутиен се чувствам прекрасно. Ако можеше постоянно да си ходя така, щеше да е супер. Милото ме гледа гадно като ме види, че излизам без, ама как да се накарам да сложа...  diablo
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 09, 2009, 08:14:57 »

аз немога без сутиен  blush некомфортно ми е... особенно като съм навън абсурдно е да изляза БЕЗ  nea
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #145 -: октомври 09, 2009, 15:55:34 »

когато излизам навън няма значение къде винаги си слагам но вкъщи не нося
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 09, 2009, 16:10:00 »

аз по обективни причини няма как да ходя без сутиен навън, просто бюста ми е огромен, в къщи , когато нямаме гости стоя без, защото ми е по-удобно.
Считам, обаче че е невъзпитано да се ходи без сутиен, дано ня възроптайте срещу мен, но имам една колежка, която ходи без сутиен на работа, едната рокля и прозира, вижда и се зърното, да отбележа, че работим в офис и се ходи с костюм на работа, е лятото може и по-лежерно, но без сутиен shok shok
 скоро бяхме на фирмено парти и тя пак беше без сутиен, не спря да подскача и да играе през цялото среме, всчики я коментираха, приятелка ми е и много пъти съм и казвала да ходи със сутиен, рабира се не го казавам като критика, а като шега или нещо такова. Не си мислете че я съдя,напротив тя наистина ми е приятелка и затова не ми е приятно, че всики ч коментират и наистиан смятам, че има място и време за сутиен и за без сутиен
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 30, 2009, 18:11:59 »

завиждам на всички ви които можете да носите сутиен
аз каква съм такава отвикнах ли какво  angry не мога и не мога...слагам само когато самата дреха не позволява да съм без...но се увствам ужасно и нямам търпение да се прибера и да го сваля...не съм надарена но не ми е и комплекс...е...на времето в училище беше мода на коя са и по големи но идва един момент в който ги изживяваш...сега ако искате вярвайте но дири като си купувам дрехи се измерват в това може ли или не да се носи със сутиен...не че няма да си го купя ако не става за без сутиен но просто това е първата мисъл която ми минава...
опитвала съм се да си наложа да ходя със но не става и не става...супер много ме дразни изнервя и се чувствам неконфортно...просто може би е въпрос на навик...преди не съм го сваляла ама сега...не мога да го трая... pardon
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 30, 2009, 19:02:24 »

В къщи стоя без сутиен, но навън никога - задължително съм със сутиен.Веднъж в бързината бях забравила лелее..умрях си от срам..ужас - навън беше хладно, зърната ми щръкнали - голяма компания, всички те гледат..ужас, ужас.
Смятам също, че не носенето на сутиен е вредно и за гърдите, особено ако жената е по-надарена...да не забравяме все пак, че сме на Земята и имаме земна гравитация.. pardon
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #149 -: юни 06, 2010, 14:25:28 »

Аз не го обичам много и винаги лятото, когато имам възможност и обстоятелствата го позволяват съм без сутиен и вкъщи задължително съм без сутиен! Имам приятелки, които не могат без сутиен - дори и спят с него! Аз сигурно ще  се побъркам така!   shok
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines