Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:32:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прегледи и изследвания  (Прочетена 190144 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 30, 2007, 18:37:41 »

Сиска, аз амнеоцентеза не съм си правила и аз мисля/знам, че с еправи самоо, ако не дай Боже, има проблем или доки се съмнява за нещо!!!
Иначе изследванията са кръв - антитела и т.н. и урина - албумин и други, за това се сещам сега!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 31, 2007, 19:40:00 »

Bulechka_TS поразрових се малко за амнеото и разбрах,че се прави когато има съмнения за някакво заболяване(генетично) а също така и ,че било рисковано Girl_sing
Питах днес лекаря който ми прави ФМ за това а също и за теста за синдрома на Даун-дали трябва и кога трябва да си ги правя,а той ми каза:"Твоята гинеколожка е сметнала,че не си рискова група и затова не ти е пуснала тест за Даун........." Най-добре да спра да се притеснявам с тези изследвания и болести,а да се доверя на лекарката която ми следи бременността
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 31, 2007, 20:29:10 »

Най-добре да спра да се притеснявам с тези изследвания и болести,а да се доверя на лекарката която ми следи бременността

Да, мила, радвай се на тези моментите и им се отдай изцяло, защото после се забравят, изчезват сякаш ги е нямало, аз не вярвах,но е така!!! Мисли си само, че ще имаш здраво и красиво бебе и всичко ще е наред!!! good good
« Последна редакция: октомври 31, 2007, 20:37:10 от Bulechka_TS » Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 03, 2007, 20:14:14 »

Искам да попитам знаете ли какви са точно изследванията, които се правят за медицинско за брак и знае ли някой къде може да се направи това в неделя. Става въпрос за София.....
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #154 -: ноември 03, 2007, 20:24:22 »

взима се кръв, през това време се минава на психолог, за рефлекси и т.н. абе 20 минути работа без нищо особено и без това като кажеш за брак и се отварят всички врати laugh laugh laugh а за неделя не виждам какъв е проблема всички болници работят въпроса е частна или държавна болница, ние бяхме във Вита и приключихме за 10 минути с 50 лева но варианти много crazy crazy crazy успех good
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 03, 2007, 23:40:06 »

Благодаря Nori, но проблема е, че точно във Вита не правят медицински в неделя, а тъй като аз не мога да излизам от работа и трябва да го направя в събота и неделя....Ще се радвам, ако някой може да помогне с информация за клиник, поликниники, болници и т.н.
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #156 -: ноември 04, 2007, 00:22:23 »

попита ли в токуда болница/ но там пада голяма борба с докторите и парите за тях/ а бе ние също бяхме в събота в вита и всичко си беше наред, но си запазихме час предварително, иначе наши познати бяха в поликлиниката на студентски град  good
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 04, 2007, 00:36:44 »

вече наистина се притесних с тези изследвания- днес с милото сме обиколили почти всички кливики- торакс, вита, закрила, тази на Пиротска 10 и навсякъде казват, че в събота и неделя не правят подобни изследвания, а само през седмицата. Аз наистина не мога да изляза от работа, а до сватбата има 20 дни само.... моля ви за съвет.....
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #158 -: ноември 04, 2007, 00:41:44 »

Благодаря Nori, но проблема е, че точно във Вита не правят медицински в неделя, а тъй като аз не мога да излизам от работа и трябва да го направя в събота и неделя....Ще се радвам, ако някой може да помогне с информация за клиник, поликниники, болници и т.н.

Миличка, защо да не можеш да излизаш от работа? shok Опитай се обясниш на началството, че трябва да отсъстваш поради нещо важно, а както е в случая - доста важно Wink good Не вярвам да не те разберат и пуснат smile
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 04, 2007, 09:05:45 »

Офисът ми е преди Бояна, т. е. доста далеч от която и да е частна клиника или поликника /или поне незнам там в района дали има/ в центъра и по този начин ходенето за медицински вместо 20 мин. ще се проточи половин ден, а аз се придвижвам с градски транспорт....Ето защо търся клиника, която прави подобни изследвания събота и неделя и уж частните клиник работят 24 часа, а се указва, че такива медицински не могат да направят....това вчера ме ядоса ужасно, защото обиколих почти всички подобни заведения.....
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #160 -: ноември 04, 2007, 11:51:12 »

rosario, а защо не пробваш да отидеш сутринта много рано, да кажем да си първа на опашката, и после само малко ще закъснееш за работа good По-добре е май да позакъснееш, отколкото после да излизаш отново от работа! good
 give_rose
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #161 -: декември 29, 2007, 00:52:08 »

Сиска, амниоцентезата и другите по-сериозни изследвания се правят само ако сте над 35 години или един от вас е на такава или по-голяма възраст. Тогава се счита, че сте в риск детето да е болно от заболяване срещащо се при по-възрастни родители. Например болестта на Даун. Ако не отговаряте на този фактори и ако органогенезата е била нормална....не е необходимо.

Ако имаш други въпроси питай..майка ми работеше в частен гинекологичен кабинет и мога да ти дам всякаква информация.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 29, 2007, 15:26:42 »

Сиска, амниоцентезата и другите по-сериозни изследвания се правят само ако сте над 35 години или един от вас е на такава или по-голяма възраст. Тогава се счита, че сте в риск детето да е болно от заболяване срещащо се при по-възрастни родители. Например болестта на Даун. Ако не отговаряте на този фактори и ако органогенезата е била нормална....не е необходимо.

Ако имаш други въпроси питай..майка ми работеше в частен гинекологичен кабинет и мога да ти дам всякаква информация.

Благодаря ти за отговора @}->--Разбрах вече защо не са ми  направени тези изследвания....... *THUMBS*То няма и за кога,аз преполових бременността blum
Активен
bubinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #163 -: януари 16, 2008, 14:14:32 »

а някой от бургас има ли да ми каже какви точно изследвания трябва да ина че май във всеки град е различно като чета тук по форума
така че ако има булки от бургас нека пишат какви изследвания искат
Активен
bubinka
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #164 -: януари 16, 2008, 14:23:54 »

а някой от бургас има ли да ми каже какви точно изследвания трябва да ина че май във всеки град е различно като чета тук по форума
така че ако има булки от бургас нека пишат какви изследвания искат 
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines