Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:53:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прегледи и изследвания  (Прочетена 190138 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 20, 2007, 21:12:01 »

kleo_20 много се радвам за теб ,че вече си добре и можете отново да започнете с бебеправенето  smile smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 20, 2007, 21:15:07 »

Мила, това което си написала е наистина най-хубавата новнина преди сватбата... girl_in_loveсега ще можеш с леко сърце да се насладиш на оставащото до тогава време....чак камък ми падна от сърцето, когато прочетох, като знам колко се беше притесила... yahoo Айде скоро сватба и после бебче живи и здрави... Bravo Bravo Bravo
 give_rose
« Последна редакция: септември 20, 2007, 21:22:52 от pleasure » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 20, 2007, 21:20:55 »

благодаря ви милички и доки каза "виж какъв хубав подарък за сватбата ама най-хубавия и желания" laugh :laugh:ама верно много му благодаря че е е толкова свестен и добър лекар.не зная за бебеправенето малко м е е страх а и има още малко дребни неща да поизлекувам една киселинност но доки каза че и това бързо ще мине и се надявам скоро да се запиша отново в клуба и да се похваля според него няма вече никакъв проблем но аз не зная ами ако пак не става нищо??все ще си мисля че има пак нещо.той ми каза всеки месец на преглед при него задъкжително че иначе  beating
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 20, 2007, 21:24:28 »

Ееееее ти най- важното свърши...пък сега едно по едно ще се наредят нещата...само положително мислене  girl_wink
p.s. Ще споделиш ли за този доктор-вълшебник...пък знае ли човек, кога ще потрябва....smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 20, 2007, 21:56:12 »

браво клео страхотна новина DANCE,много се радвам
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #140 -: септември 21, 2007, 09:07:27 »

Клео миличка чуесна новина и то преди сватбата- по-хубав подарък няма  Bravo Bravo Хайде миличка нека отсега нататък всичко с теб да е наред и скоро да си направите едно малко сладко бебче give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 21, 2007, 13:40:55 »

можели някой да ми каже каде да си направя изследванията за брак в варна?(аз нямам лична лекарка)
В медицински център Надежда под окръжна болница.Всичко необходимо се прави там стават дза един ден и струват 30 лв.Правят ти и заверка и всичко.

Клео спокойно аз имам повечко кисти макар и мънички.Кистите се срещат вече във всяка трета жена.Но с хормоните кистите се пукат и махат.

Роси това че си с обърната матка няма проблем.А пролактина ти е в норма така че споко.Просто си направи изследвания и за другите хормони и се залавяйте за бебеправене.
« Последна редакция: септември 21, 2007, 13:53:33 от gucci » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: октомври 12, 2007, 15:57:00 »

Мили момичета, искам да ви предупредя з анещо,което научих от много доверен (за мен) човек, защото смятам, че е много важно!!!
Та става въпрос за следното: НИКОГА, НИКОГА не си правете изследвания в лаборатория "Кандиларов"!!! Защото там само, че ти взимат парите и кръв и т.н. за изследване, но не ги правят, пишат резултата, ей така на тото!!! Oh my ... Което за мен е непростимо!!! Oh my ...
Просто искам да ви предупредя да бъдете внимателни!!! Дали ще ми повярвате незнам, ваша преценка е това!!!
Аз просто споделям това,което знам, защото много ви обичам и искам да ви предпазя!!! Това е!!!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #143 -: октомври 13, 2007, 10:33:38 »

Bulechka_TS, благодаря ти за предупреждението! Oh my ... Oh my ... ohmyТази работа каква е, как може такова нещо... angry angry angry
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 13, 2007, 13:47:03 »

Мили момичета, искам да ви предупредя з анещо,което научих от много доверен (за мен) човек, защото смятам, че е много важно!!!
Та става въпрос за следното: НИКОГА, НИКОГА не си правете изследвания в лаборатория "Кандиларов"!!! Защото там само, че ти взимат парите и кръв и т.н. за изследване, но не ги правят, пишат резултата, ей така на тото!!! Oh my ... Което за мен е непростимо!!! Oh my ...
Просто искам да ви предупредя да бъдете внимателни!!! Дали ще ми повярвате незнам, ваша преценка е това!!!
Аз просто споделям това,което знам, защото много ви обичам и искам да ви предпазя!!! Това е!!!

Аз пък съм страшно доволна от тях. Преди няколко месеца се случи нещо доста неприятно в семейството ми и така или иначе опряхме до услугите на въпросната лаборатория. Направиха бъро и точно всички изследвания, и благодарение на навременната информация получена от лабораторията под формата на изследване успяхме да предотвратим нещо наистина страшно.. god god
АЗ лично съм много доволна и адски благодарна... pardon
Няма да забравя, докато чаках веднъж брат ми да излезе от там, вземаха кръв на едно малко детене и то естествено се разпищя...и лаборантките миличките намериха някаква лепенка на детски картинки и я сложиха на хлапето и то бързо се успокои.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: октомври 18, 2007, 14:03:29 »

момичета имам въпрос - Някоя от вас да е ходила на ендокринолог???
Днес моят личен лекар ме посаветва, то какво ме посаветва направо ме записа за ендокринолог
Ако някой може нещо да сподели моля give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: октомври 18, 2007, 14:33:34 »

Дааа, Роси, мога да ти препоръчам много добраа д-р Девджиева /ако се сметне за реклама, извинете ме/ pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 18, 2007, 14:34:43 »

е неее защо да е реклама
на мен ми казаха за д-р Каварджикова в АГ
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 30, 2007, 18:07:18 »

Майки-бъдещи и настоящи това е една тема която лично мен много ме вълнува,а и е полезна good
Бихте ли споделили какви изследвания си правихте или ви предстоят Girl_sing
Вече няколко момичета ми казаха,че са си правили амнеоцентеза и се чудя тя не се ли прави само когато има съмнения за някакъв проблем pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 30, 2007, 18:32:10 »

Хей няма ли тук момичета със същите въпроси като моите или такива минали по този път по който аз съм тръгнала та да ми помогнат :girlsigh:Явно ще потърся отговорите сама Mad girl
Ще дърпам ушите на бременните които се спотайват и никак не споделят girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines