Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прегледи и изследвания  (Прочетена 190151 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 24, 2007, 08:22:59 »

и аз съм с обърната матка и доктора каза че евентуално проблем можело да има при полов акт нещо болка или такива неща аз и това нямам.роси ние  стеб не сме като останалите нали знаеш лесно е да си като ддругите трудно е да си различен *THUMBS*аз от утре започвам лекарствата така каза доктора и ми обеща че като тая гадост мине още първиямесец ще има бебче дано искам само да се излекувам cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 24, 2007, 09:25:28 »

и аз съм с обърната матка и доктора каза че евентуално проблем можело да има при полов акт нещо болка или такива неща аз и това нямам.роси ние  стеб не сме като останалите нали знаеш лесно е да си като ддругите трудно е да си различен *THUMBS*аз от утре започвам лекарствата така каза доктора и ми обеща че като тая гадост мине още първиямесец ще има бебче дано искам само да се излекувам cray

миличка не се притеснявай !!!! все пак от всички лоши диагнози това е къде къде по-лека отколкото някаква друга smile така, че ще пиеш таблетките и ще се оправиш, след като доки така е казал, значи така ще бъде !! успокой се и не плачи smile няма смисъл, само ще те заболи главата !! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 24, 2007, 09:30:43 »

и аз съм с обърната матка и доктора каза че евентуално проблем можело да има при полов акт нещо болка или такива неща аз и това нямам.роси ние  стеб не сме като останалите нали знаеш лесно е да си като ддругите трудно е да си различен *THUMBS*аз от утре започвам лекарствата така каза доктора и ми обеща че като тая гадост мине още първиямесец ще има бебче дано искам само да се излекувам cray
мила много късмет ти желая и многоооо бързо да се излекуваш и в най-скоро време да се похвалиш с  pqz
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 24, 2007, 11:03:33 »

благодаря ви момичета толкова сте мили и така ме успокояватя give_rose така се бях наплашила и се надявам много скоро да ви се похваля че минава това гадно нещо give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 26, 2007, 23:31:38 »

kleo_20 душичке,стискам палци всичко да се оправи колкото се може по скоро good
то и аз ще ходя на преглед кам началото на септември,но отсега сам притеснена да не ми каже нещо лошо huhhuh.gif
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 27, 2007, 00:58:57 »

maslinka, я горе главата и недей да се настройваш с негативна енергия....всичко ще мине ОК , а не теб kleo_20 не се отчайвай ние всички сме с теб и стискаме палци всичко скоро да бъде един лош сън за който даже и не си спомняш.....успех 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 27, 2007, 10:48:17 »

благодаря ви много още веднъж милички че ме подркрепяте в такъв момент cray give_rose Маслинке не се притеснявай мила всичко ще ти е наред и ще си красива доволна щастлива и здрава булка give_rose на мен един приятел ми каза"ууу баси мамата ти отиваш един зъб да правиш то ти пада цялото чене"и е много прав каквото и да е по-добре навреме да се знае че да се вземат и мерките защото ние сме младички момета и не чувстваме като нещо не ни е наред ако сме дърти баби сигурно за всяко "тука ме сви там ме ръчна"ще ходим по доктори :Pсега не обръщаме внимание на нищо просто.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 12, 2007, 20:36:37 »

Смених си докторката дето ме следи, че предната никакви изследвания, нищо!!! 
Отивам вчера при новата доки и тя пусна всички изследвания безплатно (не като предната само 150 лв. ), та вчера ми взимаха кръв за стандартните изследвания, Слава Богу всичко е в норма и е чудесно!!!

Само кръвната ми захар е на горната граница sad и се чудя от какво е? Дали защото изядох един бонбон преди да ми взимат кръв или защото напоследък хапвам доста грозде, сладко, мммм... На 21-ви пак съм на преглед и дано всичко да е наред тогава!!!

Днес пак ми взимаха кръв (за 8 месеца не ме дупчиха, но сега за 2 дни два пъти!!!) за СПИН, Васерман и Австралийски щам/вирус и тези са ОК - отрицателни са!!! Та съм много доволна!!!

Премери ме отвсякъде, пупа 101см., матка 38см., и 80 кг., което значи, че съм качила около 14, което не е толкова много, но все пак...!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 12, 2007, 20:38:44 »

можели някой да ми каже каде да си направя изследванията за брак в варна?(аз нямам лична лекарка)
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #129 -: септември 12, 2007, 21:12:16 »

Bulechka миличка много се радвам че си открила добър лекар- това е изключително важно  give_rose give_rose give_rose Според мен досега е трябвало да ти правят изследвания няколко пъти, но най- важното е че всичко е наред  give_rose give_rose Щом си здрава и бебока расте здрав и силен значи всичко е наред и ти трябва да бъдеш една много щастлива и доволна бъдеща мама  give_rose girl_in_love
maslinka ние ги направихме в Наджда- там правят абсолютно всички необходими изследвания включително и ти заверяват с печат от психото че сте добре- и с милото сме много доволни  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 12, 2007, 21:17:52 »

искам да питам не може ли л;ичния лекар да наблъска няколко печата или задължително трябва да ме бодат аз изпадам в нервен пристъп и припадам от игли и таклива неща и хич не преувеличавам  :girl_impossible:не мога да го издържа на 19г съм плакала като бебе за кръв от пръста а после като ми се наложи от вената припаднах от нервен срив и страх и лекарите казват че такъв случай като мен няма ohmyне мога ли да се отърва някак си от тези прегледи  cray
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 13, 2007, 12:49:05 »

искам да питам не може ли л;ичния лекар да наблъска няколко печата или задължително трябва да ме бодат аз изпадам в нервен пристъп и припадам от игли и таклива неща и хич не преувеличавам  :girl_impossible:не мога да го издържа на 19г съм плакала като бебе за кръв от пръста а после като ми се наложи от вената припаднах от нервен срив и страх и лекарите казват че такъв случай като мен няма ohmyне мога ли да се отърва някак си от тези прегледи  cray

Да може, не е много легално  pleasantry, ноо няма цед ден да си губиш за глупости.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 13, 2007, 13:05:20 »

ако личния ти лекар ти е приятел и се навие, сигурно може Клео!!! моят ни разходи из кабинетите и с негова помощ стана много бързо и не сме губили цял ден!!!! обачееее не ми сложи печати сам, а за васермана каза даже, че било задължително, проверявали много и било подсъдимо!!!! crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 13, 2007, 14:42:59 »

Bulechka миличка много се радвам че си открила добър лекар- това е изключително важно  give_rose give_rose give_rose Според мен досега е трябвало да ти правят изследвания няколко пъти, но най- важното е че всичко е наред  give_rose give_rose Щом си здрава и бебока расте здрав и силен значи всичко е наред и ти трябва да бъдеш една много щастлива и доволна бъдеща мама  give_rose girl_in_love

Да, veselyshko, наистина няколко пъти трябваше да ми бъдат пуснати изследвания до сега, но... добре, че сега поне всичко е наред, което много ме радва!!! girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 20, 2007, 21:01:21 »

момичета бях на доктор днес както се бяхме уговорили ;)лягнах аз на магарето и започна прегледа и изведнъж той си вдигна ръката от коремчето ми и я целуна crazy с думите "ще правиш сватба нищо няма"и аз ей така Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... разплаках се на стола cray каза че кистата я няма че вече всичко е наред и че остава само да оправи (а той ми каза че ще)теченията и каза че нова година нов късмет ще има бебче yahoo *YAHOO*моя лекар е вълшебник толкова е добър и така мил и човечен само от него не ме е страх Bravo Bravo Bravo :bravo:и сега съм вече добре не мога да повярвам че така бързо стана но каза че всичко е наред кистата сее спукала и съм здрава cray
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines