Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:15:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прегледи и изследвания  (Прочетена 190133 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 09, 2007, 21:38:28 »

Преди малко бях в ритуалната зала и попитах за ренген на бял дроб!!!Служителката ми каза, че вече не се изисква!!!Само Васерман, психо и заверка от личния лекар yahoo yahoo yahoo
Леле голямо прекарване сме се прекарали!Само дето дадохме по 6 лв.Иначе не са ни правили такива снимки само таксичката ни взеха и печатче и хоп бях много доволна!А и милото даде кръв заради мен и с това се разминах! girl_wink
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #46 -: април 10, 2007, 08:05:34 »

Малко се отклонявам от темата, но може ли някой да ми препоръча личния се лекар (за Варна). Моят лекар е в друг град и все се каня да го сменя. За медицинско ще трябва да отида при някой (на платен прием) и ако може да ми препоръчате готина лекарка за варна, ще съм ви много благодарна  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 10, 2007, 13:25:04 »

мразя да ми вземат кръв :girl_cray2:припадам Плачещо момиче crazy
Активен
Jeny
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #48 -: април 10, 2007, 21:30:36 »

Привет на Всички! Страхотен сайт, научих много неща!

Исках да попитам по повод на медицинските - понеже бъдещият ми мъж е чужденец (от Европейския съюз), може ли да си извади медицинско в София?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 12, 2007, 12:24:04 »

Здравей, моят бъдещ е американец и от общината ни казаха , че медицинското и на двамата трябва да бъде издадено в България - в нашия случай в София. Така че няма проблем.
Активен
Jeny
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #50 -: април 12, 2007, 13:15:53 »

Много благодаря Miri!
А казаха ли ви какви изследвания трябва да си направите? На мен не ми дадоха точен отговор и исках да сверя даннител
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 12, 2007, 23:21:23 »

Jenny , нищо по-конкретно не ми казаха, освен че ставали за един ден.
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 15, 2007, 14:29:50 »

Искам да попитам за вашето мнение! Curtsey!!Мисля да отидем с милото тази седмица на зъболекар и да си избелим зъбите!!Имам предвид, не със специални химикали, а просто да се почистят и да се отстрани плаката, ако има такава!!Знаете, че от кафето и виното се оцветяват!!Мислите ли, че е прекалено???Искам на снимките да изглеждаме добре  kiss2
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 15, 2007, 14:38:49 »

Защо да е прекалено?!Ние също мислехме,но излиза около 400лв на човек и се отказахме. sad Ако ви се дават толкова пари,вървете,не се притеснявай!
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 15, 2007, 14:59:59 »

Ами по принцип си правя профилактични прегледи и исках да го съчетая!!Е определено не ми се дават 400 лв, просто и преди съм посещавала зъболекар с тази процедура, и целта е да се изчистят ако има налепи и да си  се очертае естествения цвят на зъбите, не онези сложни процедури по избеляване crazy
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 15, 2007, 15:27:11 »

нашият бъдещ кръстник е заболекар и категорично ни забранява избелване на зъбите,понеже било супер вредно.иначе си чистим забния камък на 3-4 години,а за избелване им адостатъчно добри избелващи пасти за зъби good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 15, 2007, 20:32:48 »

Ами по принцип си правя профилактични прегледи и исках да го съчетая!!Е определено не ми се дават 400 лв, просто и преди съм посещавала зъболекар с тази процедура, и целта е да се изчистят ако има налепи и да си  се очертае естествения цвят на зъбите, не онези сложни процедури по избеляване crazy
Ами не е прекалено според мен,а и почистването на зъбния камък не е скъпо и е много полезно.Така че защо да не отидете?
Активен
sassolina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #57 -: април 16, 2007, 16:08:15 »

 Bravo

Във всеки случай ще е полезно , така че давайте
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 17, 2007, 12:51:53 »

Почистването на зъбния камък е полезно, така все пак предотвартяваш кариеси.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #59 -: април 25, 2007, 07:54:55 »

а да питам понеже съм по- скарана с тези неща от вас, за сами ден от ритуалната зала се искат някакви изследвания- това ли са blush, може и да съм оплескала темата ама като си нямам идея blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines