Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:20:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прегледи и изследвания  (Прочетена 190503 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 16, 2008, 14:29:18 »

В Бургас няма ли къде да попиташ? На нас ни казаха в гражданското. Отиваш там и питаш.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #166 -: януари 16, 2008, 14:32:36 »

Има тема за изследванията и за гражданския брак.Виж там.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #167 -: януари 29, 2008, 14:04:54 »

Момичета, не знам тук ли трябва да питам.  pardon

Как стоят нещата с изследванията за гражданското, ако живеете и ще се жените в един град, а иначе сте от друг, и нямате регистрация в града, в който ще се жените? crazy
Тоест трябва ли да си ходя в Монтана, за да вадя от там бележки от психодиспансер, тубдиспансер и т.н.? При условие, че личният ми лекар е в Стара Загора.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #168 -: януари 29, 2008, 14:10:19 »

Ава, според мен джипито ще ти свърши работа. Ние отидохме в една частна клиника и дадохме по 25лв за свидетелство и след няколко часа ги имахме без много разправии good Ако не ти е проблем така е най-лесно иначе е едно висене angry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 29, 2008, 14:11:37 »

Да и аз по лична карта съм от Бургас и ние като Мариана отидохме в една клиника и прас за 40 мин всичко беше ОК
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #170 -: януари 29, 2008, 14:13:45 »

Ами психото? Или на вас не ви искаха психо? Иначе естествено,че е най-добре в клиника без разправии. good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 29, 2008, 14:33:10 »

Момичета, не знам тук ли трябва да питам.  pardon

Как стоят нещата с изследванията за гражданското, ако живеете и ще се жените в един град, а иначе сте от друг, и нямате регистрация в града, в който ще се жените? crazy
Тоест трябва ли да си ходя в Монтана, за да вадя от там бележки от психодиспансер, тубдиспансер и т.н.? При условие, че личният ми лекар е в Стара Загора.
Мила Авва аз съм от Плевен мъжа ми от Смолян живеем във Варна и се женихме в Смолян така че отговарям ти.първо отиваш в съвета и ги питаш какви изследвания искат защото се различават.Не е нужно да ходиш до Монтана.Аз тук /във Варна/в една частна клиника ми пуснаха всичко.Просто трябва да попиташ къде правят.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #172 -: януари 29, 2008, 14:37:36 »

Ами психото? Или на вас не ви искаха психо? Иначе естествено,че е най-добре в клиника без разправии. good
Нямахме специално свидетелсто за психо.Като отидохме в клиниката ни казаха през кои кабинети да минем и това беше.Не са ни преглеждали,само  кръв ни взеха. pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 29, 2008, 14:52:03 »

 ние не ходихме до психото.сложиха ни от самата клиника едни печати и нямаше проблем.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #174 -: февруари 04, 2008, 16:32:01 »

Аз все пак ще споделя резултатите по повод моето питане, за да съм полезна на бъдещи булки от Стара Загора. good
Та, милото е питал в съвета /не в ритуалната зала/ и от там са му казали, че не е нужно да си ходя до родния град. Изследванията се правят и тук /като науча къде точно-и това ще кажа/, а за психодиспансера /което ме притесняваше най-много/- му казали,че няма проблем,защото от 10 години всичко било централизирано /което според мен не е много вярно,щото аз допреди 4-5 години си вадих бележка от психодиспансера заради университета/- тоест влизат в регистъра, проверяват ме и така. Все пак ще питам и личната си лекарка. Тия хора направо могат да те откажат от брак с толкова формалности и дезорганизация!Тук едно,там друго..хаос пълен! NO
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 04, 2008, 16:49:53 »

хаос дезорганизация бюрокращина и всичко това гарнирано с факта че никой не си върши работата както трябва и все те навикват и ти си им крив diablo моята докторка отказа да се подпише на бланката преди да съм отидела в психодиспансера нямала право и това е безумие!!идеше ми тогава да и покажа колко нестабилна психически мога да бъда когато ме предизвикат  beating beating beating crazy beating това беше единствения ми свободен ден преди сватбата (месец по рано)и вече бях толкова издивяла!!не ме питайте колко съм обикаляла да го търся заради тая да не и казвам името!!и отидох траснаха ми един подпис и ми взеха 10 лв!!и за това да ме тормози толкова!накрая не попъл нила бланката та от ритуалната зяли на милото!че тя  не си свършила работата *crazy*аз изрично я питах дали това е свичко и длаи е изрядно!"даа вс е оки"за малко да го върнат милото на ново да се разправям с тая!вече щях да я удуша собственоръчно!!както тя изисква от мен и не може "да се подпише преди еди си какво"така и аз изисквам същото от нея!направо съм възмутена от всичко няма оправия и това си е
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 25, 2008, 04:27:43 »

Здравейте, инетересува ме какви точно медицински се правят при сключване на брак в Пловдив и за колко време стават? А също понеже и двамата сме българи, но не живеем в България и нямаме личен лекар, необходимо ли е медицинските да се заверят при личен лекар и след като нямаме такъв, може ли да си платя на друг общопрактикуващ лекар да ги завери или трябва да отида пак при предишния ми личен лекар, но да си платя на частно? Мерси
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 25, 2008, 14:09:53 »

Не съм 100% сигурна но мисля че няма пробелм да си платиш на частно и да ти изкарат медицински, в крайна сметка ако не са оредение здравните осигуровки тук нали се ходи на частно. Така че спокойно отиваш в някоя частна клиника примерно и мисля че всичко ще е ок.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 25, 2008, 16:24:07 »

Можеш да отидеш в някоя частна клиника, там има всякакви лекари и си имат и лаборатория , например отиваш в Торакс и питаш, те си имат и сайт-може да го разгледаш (в сайта има много инфо и цени, ) и телефон, може  по тел.да се обадиш и питаш, много са любезни, скоро ми се наложи да ходя там за съжаление.Но има и много други частни клиники.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 18, 2008, 06:52:18 »

момичета, не знам дали има друга темичка, затова ще питам тук - какви са тези изследвания за генетични заболявания? какво включват и за какви потенциални последствия предупреждават? благодаря  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines