Прегледи и изследвания

(1/53) > >>

geri84:
Аз също имам въпрос и ще съм ви благодарна,ако ми помогнете.Интересува ме какво точно представляват тези изследвания,които трябва да са валидни 30 дни.Знам че едните са за спин и т.н.,а другото васерман.Въпросът ми е...трябва ли да се ходи и до психо-диспансера,защото майка ми каза,че на времето се е изисквала задължителна бележка и от там?Аз съм от София(ако изобщо това е от значение  :[ ).Благодаря ви предварително!

˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙:
Цитат на: geri84 в февруари 07, 2007, 13:10:44

Аз също имам въпрос и ще съм ви благодарна,ако ми помогнете.Интересува ме какво точно представляват тези изследвания,които трябва да са валидни 30 дни.Знам че едните са за спин и т.н.,а другото васерман.Въпросът ми е...трябва ли да се ходи и до психо-диспансера,защото майка ми каза,че на времето се е изисквала задължителна бележка и от там?Аз съм от София(ако изобщо това е от значение  :[ ).Благодаря ви предварително!


И аз съм от София (има значение, навсякъде искат различни неща), на нас ни искаха САМО Васерман, Невролог и Заклюение от личния лекар, СПИН не са ни искали ohmy, но ние си пуснахме!!!

В темата: "БРАКЪТ ВЕЧЕ НЕ Е НА МОДА... ИЛИ НАПРОТИВ?", има малко повече инфо по въпроса!!! *THUMBS*

Юлия:
И аз нямам идея да тези изследвания???  :scratch: Когато записвахме дата в ритуална зала ни дадоха една брошурка на клиника в която правели всички изследвания на едно място после само ги заверяваш май при личния лекар. Това е за Варна.

˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙:
Аааа, Личния лекар попълва специално медицинско за Брак!!! *THUMBS* И то се носи малко преди сватбата, заедно със заверениете от Медицинската лаборатория (там, където са правени изследванията) изследвания + личните карти, май това беше =]

geri84:
Да,извинявам се!За СПИН май не се изисква,но така или иначе ти правят изследване на кръвта и си помислих,че и това се включва.Наистина не съм сигурна,аз затова питам  :[ Само това за психото ме притеснява,защото ми е много далеч.Иначе мисля другите изследвания да ги направя в Торакс или Вита,казаха ми че са 35 лева.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница