Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:00:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Менструалните болки  (Прочетена 104996 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: април 05, 2007, 15:46:31 »

Не винаги е опасно. Понякога в случаи на дискомфорт или ако създава допълнителни проблеми, се налага отсраняване. Но гинеколог специалист може да даде най-добрата преценка и решение. Също така предлагам да се посъветваш с поне още един лекар, като допълнително мнение и за успокоение. give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #46 -: май 28, 2007, 20:15:28 »

Ех, момичета, като чета постовете, май всички страдаме от менструални болки  Плачещо момиче Досега никога не съм ходила на гинеколог заради болките; знам какво казват обикновено: нормално е, не си раждала и т.н. Само че и като родиш болките си продължават... Явно не е нормално да имаме болки, щом има хора, които дори не усещат, когато са в цикъл, но какво да се прави?!! Ще чакаме, докато се разбере причината, а дотогава ще си лекуваме само симптомите с хапченца. На мен друго не ми помага, само Аулин.
ами трябва да ни е гадно
и аз съм фенка на Аулина без него немога, и винаги държа в 4антат си поне 1

Да живее създателят на аулин-а   Bravo !!!Преди с тези аналгини и бусколизини се чувствах като наркоман,пиех по 3-4 на ден,ефект нулев  Mad girl........Добре поне,че ме боли само първия ден.Че и без това съм мрънкаща и все уморена по време на цикъл,а някой път съм по цяла седмица на метлата  beating,няма нужда да се влошава още положението!!!!!
Активен
katrin_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 11, 2007, 05:01:12 »

при мен нищо не помага.Болките са страшни,но никакво лекарство е ми действа. Порсто трябва да търпя!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 13, 2007, 09:39:52 »

аз вчера се оправих от no-shpa,болката беше зверска,направо щях да  Cray
katrin_sl  не си ли ходила на лекар за тази болка
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 13, 2007, 09:56:41 »

Ох, аз от вчера съм с болки в кръста и пих аналгин снощи, за да мога да спа, но днес ще се опитам да изкарам без хапчета  Girl_sing
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 13, 2007, 14:14:01 »

Ибупрофена помага много
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 14, 2007, 09:03:31 »

Момичета много съм притеснена  Cray, имам проблем с цикъла ми, на 2 август имах редовен цикъл, но от вчера 13 Август имам пак, но не прилича на цикъл. Някой имал ли е такъв проблем, дай ми някакъв съвет, че направо ще се побъркам от притеснение  cray. Ходих вчера и на гинеколог и ме гледа на ехограф, но не ми каза нищо притеснително, нищо ми нямало, но аз направо полудявам!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 14, 2007, 09:04:40 »

дааааааааа аз покрай даржавните изпите ми идваше 3 месеца по два пъти(беше от напрежение и притеснение) но ако искаш по добре отиди на лекар good
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 14, 2007, 09:07:06 »

Маслинка, видимо не съм се притеснявала от нищо и досега не ми се е случвало подобно нещо. Лекаря ми каза, че е нещо псевдо ... huhhuh.gif, но не било точно цикъл
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 14, 2007, 09:11:10 »

Отиди непремено на друг лекар. Аз от такова "нищо" си докарах перитонит.
Може да не е нищо притеснително и стискам палци да е така.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 14, 2007, 09:16:43 »

Гинекола, при който отидох е много добър за района. Каза ми да изчакам да видя дали сега на датата, когато ми е редовния цикъл дали ще имам. Ако има нещо притеснително да отида на еднокринолог, че съм имала уголемена щитовидна жлеза и затова да се получило това и да ми се направят хормонални изследвания. Ако нямам нарушние на хормоните ще ми изпише лекарства за коригиране на цикъла
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 14, 2007, 11:14:47 »

При мен проблема е повече в това , че от две години ми е супер нередовен цикъла!Аз смятам че е от това че доста напълнях!Иначе си го имам всеки месец и си ми е по 6 дни както винаги е било , но не ми идва на датата а винаги закъснява с по 2 , 3 , 4 , 5 , дена!Понякой път и с повече!
Иначе не съм привърженик на хапчетата и гледам да търпя болките доколкото е възможно без да ги спирам с хапчета!Иначе първите 2 дни се чувствам ужасно направо краката ми се подкосяват като вървя а кръста ми е толкова изтръпнал от болка , че...
Но нищо това да са ни кусурите!Важното е да сме живи и здрави другото се преодолява! give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 16, 2007, 17:13:23 »

ох момичета молете се да не ми дойде на сватбата че незнам как ще издъра
трябваше да ми дойде преди месец ама не иска cray
правих тест -
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #58 -: август 16, 2007, 22:21:03 »

ох момичета молете се да не ми дойде на сватбата че незнам как ще издъра
трябваше да ми дойде преди месец ама не иска cray
правих тест -

Може да е от стрес, притеснение или от вълнение- и аз преди 2 месеца ходих поради същата причина на лекар и тя ми каза че е най- вероятно от това  Girl_sing То няма как покрай тези сватби и работата, а и на мен тогава доста работа ми се беше насъбрала! А и на мен обикновено ми закъснява с 2-3 дни- и май май за сватбата може да съм ......  End
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 22, 2007, 14:55:31 »

е на мен не ми дойде на сватбата и това беше огромно щастие обаче сега и след сватбата не иска да ми идва и утре съм на лекар
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines