Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:50:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Менструалните болки  (Прочетена 104979 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 17, 2010, 11:26:48 »

Аз не бях чувала за тази чашка.  blush
Но съм за нея - много ми харесва идеята!  good
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #136 -: май 17, 2010, 16:03:32 »

Продава се само по интернет!
Иначе на мен не ми е протичала. Случвало се е да имам леко зацапване, но това беше най в началото, явно не бях свикнала да я поставям както трябва. Освен това наистина не се усеща освен когато я поставиш за първи път, но 5 мин след това забравяш за нея (поне при мен беше така)!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 04, 2010, 06:59:55 »

Аз също ще си купя за след като ми се върне цикъла (надявам се ми се забави дълго време). Доколкото знам има лек период на свикване, но който е започнал да я използва, само суперлативи споделя.
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #138 -: юни 04, 2010, 19:41:53 »

Да, има период за свикване! При всеки е различно! На мен поставянето и махането първия път ме беше доста трудно, но мисля че бързо свикнах като цяло - до края на цикъла я поставях и махах почти без проблем!
 girl_wink
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 04, 2011, 17:38:45 »

Преди когато имам силни болки, и то доста силни, не можете да си представите, пиех Nimesil на прахче. Слагах го под езика и за 15 мин ме отпускаше и си заспивах като първия човек. По - късно осъзнах, че болката е била от инфекциите които съм имала. Като се излекувах ми мина. Незнам дали с всеки е така, но по принцип по време на цикъл не би трябвало да боли, ако боли - то съвсем малко без намеса с болкоуспокоително.
Активен
peperuda
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #140 -: януари 16, 2011, 17:52:15 »

Тежко го карам, момичета ... sad
Пия спазмалгон, но втория ми ден имам ужасни болки, не ряко прибягвам до Аулин, въпреки че е адски силно. Но поне ме отпуска бързо!
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 23, 2011, 21:38:05 »

Тежките менструални болки са сигурен знам, че нещо в тялото ти не е наред. По принцип по време на цикъл не трябва да има силни болки... ! Много съм се интересувала по темата, и много съм разговаряла и с медицински лица, майка ми също е акушер - гинеколог. Някакво възпаление или течение може да е причината, или нещо друго, прегледа е задължителен.
Ако не можете да търпите си купувайте все пак по 1 пакетче НИМЕЗИЛ и го изсипвайте като прах под езика и го дръжте там докато попие и така цялото пакетче.. Максимум до 15 мин и ви е минало Wink Ефект - 100% и аз имах такива проблеми, но от както си излекувах възпалението не пия нищо и не ме боли smile
Разтворимите хапчета, се забавят сдокато минат през стомаха... затова под езика действа така добре, пробвайте - няма да съжалявате smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #142 -: януари 24, 2011, 19:59:49 »

И аз така.....повръщам от болки даже  sad
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 25, 2011, 14:30:14 »

И аз така.....повръщам от болки даже  sad

Пий нимезила както съм описала горе ще има ефект smile
И се подсигури дали си добре отдолу, понякога болктие идват и ако матката е извита...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 05, 2011, 10:29:28 »

nemisila може да замените с Енетра,което е същото активно вещество но на по достъпна цена-10 хапчета са 1-2лв , друго което мога да ви посъветвам е следната комбинация: нО- ШПА с Папаверин минава много бързо
И друго искам да ви кажа,немизила или аулина или енетрата или диклофенака и тн.. са медикаменти от групата на нестероидните противовъзпалителни средства,които дразнят лигавицата на стомаха при системна употреба,затова ако не ви минава от спазмолитици,които в случая са най подходящи имайки предвид естеството на болковия пристъп,чак тогава ги пийте.
Спазмолитици: Папаверин,Но- шпа, спазмалгон..
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 07, 2011, 14:40:03 »

Обаче не е хубаво да си пила спазмолитици и след час да приемеш нестероидно противовъзпалително?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 07, 2011, 17:28:32 »

по принцип няма проблем да ги смесиш,противопоказания за синергично използване няма,но все си мисля,че като вземеш двата спазмолитика няма да прибегнеш към другите медикаменти
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 08, 2011, 01:13:55 »

лелееее...аз май съм единствената тук която не би пробвала посмъртно тази чашка  nea
само като гледах на клипчето онази лейди как я навива и тъпче  pleasantry не бих си го причинила...може наистина да е много удобна и екологична но само като си представя монтажа и десмонтажа   crazy
аз тампон не мога да си вкарам с извинение а да не говорим за чаши   Ashamed insane
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #148 -: март 13, 2011, 18:43:19 »

Аз имам много силни болки и само аулин ми помага.. Но наскоро чех, че чаят от мента много помагал.. Мисля да го пробвам следващия път..
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 14, 2011, 09:57:41 »

Момичета от както съм тук в Англия за трети път из тези дни трябва да ми дойде цикъла,но за първи път от 5 дни насам имам доста силни болки ниски долу за по 10-тина секунди...дали може да е от климата?crazy
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines