Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:42:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Менструалните болки  (Прочетена 105115 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 21, 2007, 13:20:06 »

Лелеее аз вече 5ти ден съм зле  girl_impossible , а ти и на състезания ходиш. Много съм отпаднала.  huhhuh.gif
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 30, 2007, 18:57:38 »

Ей, момичета, не се хвърляйте на тези силните илачи като аолин....
Побрвайте бусколизин, спазмалгон, ношпа ... чак накрая ако няма де да се ходи  nea
Иначе и аз страдах от подобно нещо ... че и състезания съм имала и тренировки съм водила в първите ми дни .... но слава богу ми минаваше с бусколизинче .... pardon
аз първо вземах бусколизинче,но вече не ми помага,после почнах с ношпа-същият резултат.сега открих че нурофен е добър замен,поне за сега де
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 30, 2007, 18:59:36 »

Ей, момичета, не се хвърляйте на тези силните илачи като аолин....
Побрвайте бусколизин, спазмалгон, ношпа ... чак накрая ако няма де да се ходи  nea
Иначе и аз страдах от подобно нещо ... че и състезания съм имала и тренировки съм водила в първите ми дни .... но слава богу ми минаваше с бусколизинче .... pardon
Ух и аз така преди като тренирах-няма почивка.Никой не те пита какво ти е.Ами ако се случи на състезание?Лелееее  :womanfuy:Ама стискаш зъби и спазмалгонче и така.........
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 31, 2007, 14:43:16 »

Лелеее аз вече 5ти ден съм зле  girl_impossible , а ти и на състезания ходиш. Много съм отпаднала.  huhhuh.gif
Юле аз те разбирам напълно и ти съ4увствам hysteric
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 01, 2007, 18:11:18 »

по моите изчисления и аз на сватбата ще съм неразположена(в първите дни) Плачещо момиче crayтова е ужасно като се знам какви болки имам и как се сковавам и не мога да се движа SUICIDE
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #35 -: април 02, 2007, 20:57:37 »

Сиска ако не е късно консултирай се и си вземи някакви хапчета-по-добре отколкото да ти е зле на сватбата.
Аз трябваше да съм така точно след сватбата-на медения месец, че и пътувахме в чужбина, но си взех да пия някакви хапчета и ми дойде по-късно-може би с 10-15 дни. Да си призная беше ми кофти после от хапчетата-имах гадене и пъпки, но това беше като ми дойде-след сватбата и почивката, тъй че го преживях- не беше толкова зле.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 02, 2007, 21:17:34 »

трябва да се измисли нещо,защото няма да го издържа това.не съм го пробвала този"трик" с хапчетата,но май ще прибегна до това good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #37 -: април 02, 2007, 21:26:44 »

Ами действай бързо, защото те хапчетата започват да се пият определено време преди да ти дойде. Само съжалявам, че не помня как се казваха-нещо с П бяха май, обаче питах в аптеката до нас и те ми ги препоръчаха и наистина е сигурно, че докато ги взимаш няма да те изненада.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 02, 2007, 21:28:11 »

един въпрос-трябва ли да попитам гинеколога си какви да си взема или в аптеката каквито ми кажат?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 02, 2007, 21:28:59 »

един въпрос-трябва ли да попитам гинеколога си какви да си взема или в аптеката каквито ми кажат?
Най-добре е гинеколога!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 02, 2007, 21:30:03 »

май е по-добре да не рискувам,а първо да го питам него good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #41 -: април 02, 2007, 23:40:28 »

май е по-добре да не рискувам,а първо да го питам него good

И аз бих те посъветвала да се довериш на гинеколог! Good luck
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #42 -: април 04, 2007, 14:54:31 »

Ех, момичета, като чета постовете, май всички страдаме от менструални болки  Плачещо момиче Досега никога не съм ходила на гинеколог заради болките; знам какво казват обикновено: нормално е, не си раждала и т.н. Само че и като родиш болките си продължават... Явно не е нормално да имаме болки, щом има хора, които дори не усещат, когато са в цикъл, но какво да се прави?!! Ще чакаме, докато се разбере причината, а дотогава ще си лекуваме само симптомите с хапченца. На мен друго не ми помага, само Аулин.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 04, 2007, 18:28:53 »

Ех, момичета, като чета постовете, май всички страдаме от менструални болки  Плачещо момиче Досега никога не съм ходила на гинеколог заради болките; знам какво казват обикновено: нормално е, не си раждала и т.н. Само че и като родиш болките си продължават... Явно не е нормално да имаме болки, щом има хора, които дори не усещат, когато са в цикъл, но какво да се прави?!! Ще чакаме, докато се разбере причината, а дотогава ще си лекуваме само симптомите с хапченца. На мен друго не ми помага, само Аулин.
ами трябва да ни е гадно
и аз съм фенка на Аулина без него немога, и винаги държа в 4антат си поне 1
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 05, 2007, 00:04:26 »

Момичета дали някои може да ми каже нещо за ПОЛИП НА МАТКАТА, опасно ли е?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines