Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 11:07:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 162150 пъти)
 
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 03, 2007, 23:34:22 »

Искам и  двете blush girl_in_love
Знам, че е нескромно, но.... Искам къща с голям двор извън града и апартамент Kinder
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 04, 2007, 12:42:13 »

Аз съм с две ръце за къща :bravo:с дворче и детска люлка закачена на дървото Kinder Kinder..........така си я представям girl_in_love
Активен
Lilito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 04, 2007, 01:15:30 »

Ние живеем в апартамент, но ако имам възможност бих живяла в къща....  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 04, 2007, 09:32:13 »

Аз тук не съм се разписвала отдавна.След много мислене направихме така:Брат ми си купи къща,а ние апартамент.Аз съм много заета и просто нямам представа как ще се грижа за къща.Да романтика е,но пък аз съм практичен човек.Отзиви кой как си живее по домовете като се нанесем,засега сме на тема ремонти!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #79 -: ноември 04, 2007, 11:52:03 »

Искам и  двете blush girl_in_love
Знам, че е нескромно, но.... Искам къща с голям двор извън града и апартамент Kinder

Хе-хе, ставаме две!  blush И аз това искам blush Само че, ако може къщата да е на морето  blush laugh
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #80 -: ноември 05, 2007, 15:25:47 »

Определено къща! Винаги съм живяла в къща и немога да си представя и един ден в апартамент.Дори ще си строим собствена и вече нямам търпение.
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 05, 2007, 18:34:18 »

Ох и ние много искаме да си построим къща,но вече 1 година си търсим парцел в покрайнините на София и не можем да си намерим. Определено разходите по къща ще са по-големи,но нищо не може да сравни с барбекю на двора или спокойствието,че децата ни ще има къде да си играят ,а и да не забряваме куче!  dog  Kinder 
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 10, 2007, 18:04:00 »

Аз досега съм живяла само в апартамент , а от както се оженихме сме в къща smile Още не мога да преценя кое ми харесва повече. Лятото като почнем с барбекютата сигурно ще разбера разликата smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 11, 2007, 22:24:58 »

ние определено сме за къща girl_in_love даже вече си имаме blum (да се похваля като малко дете).Голям ремонт падна ама ще я снимам и ще пусна някоя снимка тия дни
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 13, 2007, 21:40:29 »

ние определено сме за къща girl_in_love даже вече си имаме blum (да се похваля като малко дете).Голям ремонт падна ама ще я снимам и ще пусна някоя снимка тия дни

Еее, честито, мила и чакаме снимкииииии!!! good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 14, 2007, 08:29:38 »

Аз пък не искам да живея в къща в спокойно и тихо и незнам си още какво място. За какво ми е точно това спокойствие, да заспивам вечер с кокошките, да няма наблизо един бар  tease tease tease и като окъснея в града после да се ръся за таксита до на майната си.  crazy crazy crazy
Обичам си шума, хаоса и всичко свързано с града. Нека е апартамент, да не е огромен дори, да си има каквото там трябва като площ и това е.  good good good
Къща да, но само ако е със статут на вила за отвреме навреме. Нищо повече. Обаче пък това те задължава да почиваш винаги на едно и също място, а и поддръжката на вила струва точно толкова, колкото ако всяка отпуска обикаляш където ти скимне и виждаш и почиваш на други и нови места. tease tease tease
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #86 -: ноември 14, 2007, 13:58:01 »

Аз пък не искам да живея в къща в спокойно и тихо и незнам си още какво място. За какво ми е точно това спокойствие, да заспивам вечер с кокошките, да няма наблизо един бар  tease tease tease и като окъснея в града после да се ръся за таксита до на майната си.  crazy crazy crazy
Обичам си шума, хаоса и всичко свързано с града. Нека е апартамент, да не е огромен дори, да си има каквото там трябва като площ и това е.  good good good
Къща да, но само ако е със статут на вила за отвреме навреме. Нищо повече. Обаче пък това те задължава да почиваш винаги на едно и също място, а и поддръжката на вила струва точно толкова, колкото ако всяка отпуска обикаляш където ти скимне и виждаш и почиваш на други и нови места. tease tease tease
Ей точно това казах на мъжа ми,когато искаше да си купим къща или парцел на 2км от града...
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 14, 2007, 14:17:16 »

ina, ние сме в къща (верно под наем сме, но все пак...) и сме в центъра на София.
Хем сме в къща с двор, хем уличките около нас са много тихи и спокойни, хем сме в центъра на града. Не е задължително като си в къща да си на майната си Wink

А иначе, ако трябва да избирам за собствено жилище - къща!!! но не ми се иска да е в покрайнините на града...
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #88 -: ноември 14, 2007, 14:37:28 »

ina, ние сме в къща (верно под наем сме, но все пак...) и сме в центъра на София.
Хем сме в къща с двор, хем уличките около нас са много тихи и спокойни, хем сме в центъра на града. Не е задължително като си в къща да си на майната си Wink

А иначе, ако трябва да избирам за собствено жилище - къща!!! но не ми се иска да е в покрайнините на града...
В днешно време еднофамилна къща в центъра на града..много трудно постижимо и невероятно скъпо. Alucinado ти си късметлийка good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 14, 2007, 14:46:46 »

Аз лично в началото като заживях със мъжа ми също разсъждавах като Ина,защото живеем в квартал,който е на 20-тина минути от центъра с кола!!! :girlsigh:Обаче с течение на времето така свикнах,че сега въобще не ми прави впечатление!А затова,че едва ли не ти спира нощния живот не съм съгласна-ходя си с колата drive-аз не пия  laugh Несравнимо е през лятото да поканиш приятели на двора,до си направите барбекю,да си пиете биричка или пък да вдигнеш купон навън на двора!!!В нас го правим и е страшно весело!!! danceg yahoo Yes
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines