Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 159951 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 30, 2007, 11:05:55 »

Обаче къщите даже и на село тук са ужасно скъпи! ohmyПо-евтино излиза чисто нов апартамент 70 кв в Велико Търново,представяте ли си?
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 30, 2007, 11:09:15 »

 е това е съвсем логично селата ви са толкова хубави! girl_wink Освен Каменари - малко е ... и запустяло.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 30, 2007, 11:10:08 »

аз искам къща в Мийковци  DANCE
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #48 -: март 30, 2007, 12:25:33 »

И пред нас с любимия стои този въпрос: квартира в града или къщата им на село  beating И двамата сме ЗА къщата - дворът им е голям, милото е агроном - от пиле мляко само дето няма; плодове, зеленчуци, зеленина - идеално просто!!  yahoo Докато имаме деца и те пораснат, та да трябва да избираме училища и т.н., техните ще се пенсионират и ще се приберат на село, а ние - в апартамента в града  Bravo Остава проблемът с пътуването; той има кола, но така ще бъдем много зависими един от друг за придвижването, а аз не съм шофьор. На село почти нямаме и приятели и това е другият аргумент "против". Е, до сватбата все ще трябва да решим  Oh my ...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 30, 2007, 12:30:15 »

аз ли4но искам къща но в нея живеят нашите, а на милото техните за заели тяхната
но аз се радвам 4е има къде да си живеем двамцата;)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 02, 2007, 07:25:47 »

аз искам къща в Мийковци  DANCE
Къщата в Мийковци обаче остава като вариант вила.А и там също страшно скочиха имотите.Англичани купуват на поразия.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 04, 2007, 11:13:56 »


Къщата в Мийковци обаче остава като вариант вила.А и там също страшно скочиха имотите.Англичани купуват на поразия.
Е значи е време да се замисля и да действам бързо  girl_wink , докато англичаните не са изкупили всичко!

Май ще си остане само мечта, защото едва ли всяка година по няколко пъти ще пътувам от единия край на България до другия, за да си  изчистя вилата. А селцето е прекраснооо, тихо и спокойно, и близо до Велико Търново  girl_in_love
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 11, 2007, 14:53:46 »

аз ли4но искам къща но в нея живеят нашите, а на милото техните за заели тяхната
но аз се радвам 4е има къде да си живеем двамцата;)
То това е най-важното,но ако може да се избира аз съм твърдо за КЪЩА.Ние имаме вила до Русе и сме плътно там съботата и неделята-малката си тичка на воля и няма къде да се удари  danceg
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 11, 2007, 14:56:06 »

И ние живеем в апартамент,но много ми се иска,живи и здрави само,да си вземем една къщичка в някое близко селце,за да си ходим там уикендите,а малката да тича на воля... Girl_sing
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 11, 2007, 14:59:54 »

къщата си е къща.... :girl_in_love:по просторно е .....в апартамент се "задушавам" нищо че в такова нещо живеем,но мечтата ми е за къщичка
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 13, 2007, 16:57:12 »

къщата си е къща.... :girl_in_love:по просторно е .....в апартамент се "задушавам" нищо че в такова нещо живеем,но мечтата ми е за къщичка

И аз съм като теб, Сиска, ако мога веднага бих се нанесла в къщичка с дворче!!! girl_in_love
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 17, 2007, 14:15:19 »

И аз съм ЗА къщата, въпреки че за сега сме в апартамент, твърде много средства заминаха за него и за обзавеждането, и на този етап не можем да мислим за къща. Хубавото е, че и двамата си имаме баби в селца съвсем близо до Варна на 4-5 км от Златните, и си ходим често там и се радваме на къщички DANCE
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #57 -: май 17, 2007, 14:17:49 »

КЪЩА-категорично!
но е много по-трудна подръжката!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 17, 2007, 21:17:29 »

Аз никога не съм живяла в апартамент. Аз имам къща, където сега живеем, моя мъж има също голяма къща и двамата общо имаме наша къща, но не живеем още там. Така, че моя отговор е ясен - къща. Но имаме планове да си направим виличка, защото тук в Балкана е супер на село, събота и неделя да ходим там, ще си направим хубаво барбекю и красива градинка.  give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 18, 2007, 13:48:01 »

Както и по-напред съм писала аз съм твърдо ЗА къщата!!!Просто,според мен няма място за сравнение!!!Малко по-различно е и си има павечко неща за правене,но си струва на 100%!!!Пожелавам на всички да имате един ден това,за което мечтаете!!! give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines