Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:35:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 160268 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 07, 2009, 19:29:55 »

Прави сте, момичета, за апаратамента... Но като искаш да излезеш навън малко на въздух излизането на терасата не стига. Да не говорим, че както аз искам да си имаме куче и т.н. не ми се мисли как бихме го гледали в апартамент. А и някак си отглеждането на едно дете ми се струва по-удобно. Аз съм отгледана в къща и винаги съм искала да живея в апартамент. Да обаче след като усетих какво е да те гледат 4 стени и да си в 50кв.м. и да няма къде да отидеш... Някак си не ми се нрави идеята... Пък и като знам в града колко е замърсен въздуха все си мисля, че в някоя от околностите или селце около града няма да е така. Не знам.. Всеки си има лично мнение по въпроса, но за в момента твърдо сме си решили да е къщурка. Пък дай Боже някой ден и за апартамент да имаме възможност blum pardon
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 07, 2009, 20:02:08 »

аз мисля , че къша е най добре при това голяма с двор и барбек но задължително някой който да помага с чистенето ние сега сме на жилата на нащите тя  е на 3 етажа огромна работа с голям джор и райграс като стане събота и като почнем да чистим главата ми се завъртва докато стигна до последната стая на първият етаж и вече съм богу дала shok blush
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #152 -: септември 25, 2009, 14:42:07 »

Като човек, живял в къща, да споделя и моя опит. Къщата все има нещо да се ремонтира, покрива като почне да тече и няма оправяне, често се налага да се справяш с гадинките- мишки, да не говорим за влага, дървояди и подобни. От друга страна спокойствието е голямо и можеш да си пускаш пералня и прахосмукачка и в 12.00 вечерта.

От друга страна от година и половина съм в апартамент- топличко ми е, магазинът ми е под блока, таванът не тече, но пък гадинките са се сменили- сега се боря с хлебарки и трябва да пазя тишина.
 
И двете си имат плюсове и минуси, зависи от човека Wink .
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 05, 2009, 16:18:07 »

 luci няма по- права от теб, ние сме в къща а бяхме в апартамент и за двата варянта, е абсолютно така!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 05, 2009, 16:50:15 »

Според мен всяко нещо, което не се поддържа започва да се руши, независимо дали е къща, или апартамент. Истина е, че по къщата има много повече разходи, тъй като включва и двор, но спокойствието и тишината са безценни...
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 10, 2009, 20:01:42 »

100% съгласна с vanessssa, няма как всяко нещо си иска поддръжка, но къщата е огромно предимство, не само двора, а и чувството за самостоятелност и простор...
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 11, 2009, 11:14:18 »

Аз съм живяла 23 години в къща и сега с мъжо сме в апартамент от една година и няма да ви казвам колко ми е терсене!! Трябва винаги да се съобразявам с комшиите...а аз обичам да си усилвам музика, особенно когато се развихря да си чистя или да готвя! Абе не си ли е то да му изляза навън в градината,  да седна на масичката и да си пия кафенцето...кой каквото ще да ми говори. Наистина винаги има работа в една къща(всъщност повече работа се отваря ако има градина с цветя и някакво дворче с ягодки например smile ), ама пък е толкова хубаво!  girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 11, 2009, 13:06:31 »

При мен е обратното - аз съм живяла 28 години в апартамент, а мъж ми сега иска да си строим къща и още нищо не сме решили. Искам къща, ама да е в града иначе къде да се забия без познати и приятели и "дзак" да няма на кого да кажа.
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #158 -: ноември 11, 2009, 14:10:57 »

определено къщата си е къща  това спокойствие което се чувства в къщата не може да се почувства  в апартамент
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 11, 2009, 15:23:18 »

Ама там където ни е мястото за къщата е точно до циганската махала на село и всяка събота и неделя от сутрин до вечер има маанета - все нещо празнуват и лудницата е пълна
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 11, 2009, 22:11:28 »

Определено съм за къща good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 12, 2009, 10:18:30 »

момичета, къщата си е къща, да спокойно е и няма омразни комший, които ако си усилиш музиката викат полициа, а те като си гледат безумно силно сериалите- имат право  angry beating
Обачее в апартамента си е по- топло  blush мда, но пък аз си предпочитам къщурката, много ни е спокойно, имаме огромен двор и ни е супер. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 12, 2009, 10:58:45 »

абе и в къщата си е шумно, ако имаш шумни съседи. аз 29 години живях в къща в центъра с голям двор, обаче едните съседи отсреща на улицата все се карат, скандали, крясъци и т.н. плюс много шумна музика, отзад на къщаъа детска градина, еее през деня е ужасно, писъци на деца, викове на учителки, музика и танци. в общи линии лятото като са отворени прозорците си се чува.
а пък за моя всеобща изненанда в този блок, в който живея е абсолютна тишина, аз не чувам съседите въобще, само в банята се чува музика понякога - не знам от къде, но не е силна.
предстои ми след 2-3 години пак да се върна на центъра, ще строим и направо се притеснявам за студа, съпругът ми ме убеждава, че като направим хубава изолация  нямало да е студено, но при положение, че ще е еднофамилна къща, все си мисля, че ще е доста по студено от топличнкия блок.
 има ли някой от вас наблюдения, възможно ли е с добра изолация да стане топло като в апартамент?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 12, 2009, 20:32:30 »

roumyana ако си в къща в центъра някъде няма да ти е тихо  blum не само от комший ами и от движение, и т.н.  girl_wink
ние сме верно по Симеоново по чукарите, ама е тихооо
ама по принцип си зависи къде си и на какви съседи ще попаднеш.  pardon
Мъжът ти не те е излъгал, с качествена изолация отвън и отвътре няма как да влезе студ. Сменете си и прозорците, ако ли не поправете ги и ги оплътнете.  good
И така...
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 13, 2009, 11:35:32 »

В къща е оправдано да се живее само, ако е в близост до града, но не и в центъра....Така всичко се обезсмисля. Ако човек държи да живее в центъра на града, тогава по- добре в апартамент...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines