Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:19:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 124905 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 11, 2007, 20:52:24 »

И аз много се двоумя за този обичай,да има или да няма жива музика.Незнам дали без музика няма да е прекалено тихо,помагайте тези,които вече са минали по пътя sarcastic

Абе, честно казано при нас и без музика не бешие никак тихо!!! Curtsey Всички съседи бяха разбрали (в панелен блок сме Wink) с целия шум от идването на младоженеца и всички други гостииии.....
Но всеки сам си решава! good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 12, 2007, 11:00:46 »

Абсолютно съм съгласна с Bulechka_TS  че всеки сам си решава!Честно казано не ми допадат много изказвания,че е "тъпо и селско" ,защото не е задължително музикантите да са цигани!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 12, 2007, 11:04:48 »

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА !!!
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #78 -: март 12, 2007, 11:44:55 »

И аз си мисля по този въпрос, приятелят ми иска да има музиканти, не че знае откъде да ги намери  Yes Работата е, че няма да ме вземат от нас, а от една приятелка, която живее в града на любимия!! Така че съседите изобщо не ме познават, пред блока няма и широка площадка за хора и не знам... По-скоро ми се иска музиката да е за в апартамента, а навън да няма много дандания. Какво ще ме посъветвате?
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #79 -: март 12, 2007, 11:50:20 »

Ще ти кажа че това е твоята сватба и тя трябва да бъде така както ти си я представяш и искаш.Мене ме беше много срам да играя хоро пред блока, но пък иначе трябваше да се мушна тихомълком в колата, без музика,нали все пак това е сватба и трябва да е весело. dance
Прави каквото трябва пък да става катвото ще...
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 12, 2007, 14:41:43 »

и аз съм за музиката,двама музиканти са достатъчни,а за мястото пред блока-може да си играе и на улицата пред блока.при нас беше така защото не се събрахме на площадката мисля ,че беше много весело и забавно


* 16.12.06 069.jpg (50.39 KB, 448x328 - видяно 296 пъти.)
« Последна редакция: март 12, 2007, 14:44:57 от picolina » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 12, 2007, 14:42:50 »

НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА !!!
ЧУДЕСНО  Bravo
Активен
Minna
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #82 -: март 13, 2007, 23:38:57 »

Аз държа сватбата ми да е елегантно и изискано тържество,а при такова, гайди и хора пред блока нямат място..... лично мнение, не се засягайте! Wink
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 14, 2007, 10:24:50 »

Аз държа сватбата ми да е елегантно и изискано тържество,а при такова, гайди и хора пред блока нямат място..... лично мнение, не се засягайте! Wink
Моето мнение,че всеки решава за своята сватба и това трябва да бъде гласувано от двамата младоженци и съответно да се правят компромиси,ако някой не е съгласен.А за музаката като цяло мисля,че трябва да има и да се спазят българските обичаи- ЕДИН ПЪТ СЕ ЖЕНИ/ОМЪЖВА/ЧОВЕК и всичко трябва да е красиво и да ти доставя удоволствие.Друго си е като чуеш музичката при извеждането и да видиш как гримът на всичките ти роднини се е размазал от плач,затова че се "разделят" с теб
лично мнение,както казах всеки си решава и се съобразява с изтънчеността на сватбата
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 14, 2007, 10:28:19 »

bebo_sn  НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ  Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 14, 2007, 11:23:50 »

Minna на твоята сватба въобще ли няма да има хора?
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 26, 2007, 20:45:31 »

тези дни ми се наложи да търся оркастър за взимането на кумовете и за моето взимане от нас понеже ще сме с dj и трябва да се намерят още едни музиканти имате ли представа от къде да намеря такива за софия и колко парички трябва да си приготвя. предварително благодаря на всички
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 27, 2007, 10:01:59 »

anichka82 , и при на е така и аз също търся,но все още никакъв резултат!!! :'(Ако намеря нещо ще пиша!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 27, 2007, 10:04:16 »

ох за София не мога да помогна но за Варна да мога
ако някой иска добри музиканти гайда и акордион (българи) да ми пи6е 6те ви дам телефон !!!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #89 -: март 28, 2007, 18:56:08 »

Я ми кажете, как планирате тая работа с оркестъра , кога ще свири? Когато младоженецът тръгне да ме взима и тропват едно хорце пред блока. После при извеждането на булката - и пак едно хорце. И толкоз. Това удоволствие струва около 100 лв., т.е. за 2-3 хора.... Така ли ще е при вас? в ресторанта няма да сме с жива музика.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines