Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:49:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката  (Прочетена 117553 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 23, 2006, 08:33:46 »

И на мен ми се иска да ме вземат както си трябва,но за музика не съм се замисляла.По-скоро не!Иначе другата част от обичая все си мисля че ще е супер забавно

Наистина се получава страхотно забавление!!! good
Особено, ако времето малко ви притиска и хем се бърза, хем не!!! А после има мнооого  shok любов заедно любов заедно любов заедно kiss Dance и разбира се CHEERS CHEERS
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #31 -: октомври 23, 2006, 12:38:54 »

Моят любим е военен и са намислили някакви военни офанзиви да правят.

Fiibi_bg, това ми се струва доста интересно danceg. После обезателно да разкажеш как е минало и да покажеш снимки
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #32 -: октомври 23, 2006, 12:45:08 »

 Oh my ... как така военни офанзиви.... кого ще превземат, теб ли  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 23, 2006, 13:40:34 »

Иначе моето братче се е заканило за сериозен отпор.

Моето братче, също и наистина се справи блестящо, нямаше да пусне младоженеца, ако той (младоженеца, де), не изби вратата! hiphip tease yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 23, 2006, 16:21:35 »

Вратата!? pleasantry .....,но важното е да има  danceg

Точно, извади я от едната панта и тя (вратата) щеше да падне!!!  Yes tease но наистина беше много  yahoo pleasantry pardon dance  Dance  danceg Yes любов заедно и после  CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #35 -: октомври 24, 2006, 21:50:46 »

О, на една сватба поизкъртиха вратата  pardon
Да внимавате, че младоженеца може да е много напорист  blush ,а приятелите му силни
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 25, 2006, 07:25:04 »

Да внимавате, че младоженеца може да е много напорист  blush ,а приятелите му силни

Точно така си е!! При нас, обаче младоженеца, нямаше нужда от приятелите си, САМ се справи с избиването на вратата!!! hiphip yahoo yahoo
« Последна редакция: октомври 25, 2006, 09:44:20 от Bulechka_TS » Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #37 -: октомври 25, 2006, 10:01:35 »

Ето групичката, която "разбиваше" вратата у нас  lol   http://snimka.bg/album.php?album_id=64620&photo=51

За щастие се отървахме  само с изкъртен парапет, защото едното от момчетата се беше запънал с краката си там. После като гледах DVD се чудех как не се е изтърсил, висейки във въздуха. Е ризата му малко е пострадала, но това е бял кахър danceg
Активен
Ali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #38 -: октомври 25, 2006, 10:43:31 »

 
А съм чувала и за такива , които си тръгват Плачещо момиче

Мойто мъж по принцип хич не обича да е център на вниманието и понеже така или иначе вече бяхме подписали бяхме решили да няма запъване. Преди да стигнем до това решение,обаче, той каза че ако някой запъне вратата си тръгва hysteric hysteric майка пък му отговори, че ние ще си вземем резервен младоженец и сватба пак ще има Tongue Tongue tease tease

Да ама не! Приятелите му казаха, че те не може да идват да ме взимат и да няма "разбиване" на врата, брат ми пък малко преди да дойдат категорично отказа да ме дава без пари. И така без да сме го планували се получи най-смешния момент в цялата сватба. lol ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 25, 2006, 11:06:19 »

При нас пък точно мама казваше, че няма да ме дадат без "да се дърпаме"  good dance
Активен
mimi_81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


НЕуморима оптимистка


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 25, 2006, 16:29:51 »

За мен поне това е една от веселите ситуации на една сватба.Моите "пазачи" ми казаха,че ако кажа изобщо няма да пуснат никой,но като видях,че бутачите щяха да изкъртят вратата реших да ги пуснем.Сега като пиша и настръхвам като се сетя.Мъжа ми еФтино ме е купил,защото са го избутали,за да напънат вратата beating Следващата весела част е с обувката на булката (поне според мен)...Това са неписани традиции,както и извеждането на булката от бащата в тон с "Ела се вие ,превива"  cray Аз не можах да се разплача,щото гледах тати да не се разчувства много и да не предаде фронта,но...бяхме герои.Аз се отплеснах МАЛКО,но като си спомних... и исках да кажа yahoo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: ноември 29, 2006, 15:17:14 »

поради това че всички оркестри са на работа на 16 декември вечерта...........
променихме типа сватбата,трябваше да е вечерна но ще е дневна за да може да сме с оркестър...
била съм на сватби с ди джей но не съм особено очарована.....
Активен
nev4e
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #42 -: декември 06, 2006, 23:31:40 »

аз имах същия проблем като теб, наще са твърдо за тези традиции, а мен всичко това ме ужасяжа, цялата селяния да ме видят всички комшиии бла, бла, бла най-големия ми кошмар
цялото взимане на булката не ми допада и реших да го направя, както аз искам и просто да представя нещатата на баща ми по малко по-различен начин, за да го накарам сам да го иска. i taka re6i6 ba6ta mi да ме даде пред олтара, както го правят тук в Холандия, да вървим заедно с баща ми до олтара, а малдоженеца да ме чака там и баща ми просто ще даде ръката ми на бъдещия ми съпруг ba6ta mi malko se opuva6e na kato mu predstavih ne6tata pod drug ugul 4e nie s nego 6te sme centurut i na4alito na svatbata i колко ще е хубаво той той д аме заведе до олтара и да ми даде ръката, той от само себе си каза, че ще е страхотна идея
можеш да опиташ да го направиш както ти го искаш, но просто го представи на вашите от друга гледна точка и надявам се, те сами ще се съгласят, че ще е по-добре
успех!
« Последна редакция: декември 08, 2006, 17:31:03 от Bulechka_TS » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 07, 2006, 16:44:05 »

моето слънчице пък работи във военен оркестър, а баща му е диригент, на духов оркестър и мислят да ме вземат с духова музика, защотои те можели да свирят хора. Аз не съм мн. против тъпанджиите, но милото ги ненавижда, въобще не ще да чува. а аз се чудя дали ще стане работата с тия тромпети, тромбони и там подобни барабанчета smile вие как мислите, моля помагайте, че незнам какво да казвам на свекъра smile


Моля, пишете САМО на кирилица, използвайте бутона горе в ляво до полето за писане!!!
« Последна редакция: декември 08, 2006, 17:24:15 от Bulechka_TS » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: декември 07, 2006, 16:53:38 »

сватбата е ваша..не на свекъра,нали така
леко,технично и тактично му кажете какмо мислите и какво не харесвате Blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines