Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:12:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фойерверки??  (Прочетена 46506 пъти)
 
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 03, 2008, 20:14:39 »

в петрич.а иамш ли си идея колко спрува едно такова шоло
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 03, 2008, 20:23:53 »

При нас цените бяха от 20 до 40 лв. на фонтан - зависи от големината, силата и т.н. Но във всеки град е различно. Тези цени са за Бургас, миналата година.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 04, 2008, 09:03:13 »

Мен ме интересува когато тръжеството е в ресторант и за фойерверките трябва да се излезе навън, това разваля ли купона. Ясно е, че го прекъсва, но въпросът ми е по-скоро дали лесно се възстаноява след това?
А за цените - на някой от сайтовете попаднах на ифнормация, че най-честият пакет, който се избира е между 250-300 лв. Сигурна съм, че може и за много повече.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 10, 2008, 15:19:24 »

В събота от Сватбен център София ми казаха, че работят само с една фирма за фойерверки, не и запомних името, която била много добра, но и много скъпа - зарята била от типа на тази на при чествания на национални празници. Казаха, че цената е около 1500лв. на минута и, че се случвало от лоша организация, докато гостите излязат от ресторанта, зарята да е приключила. Тази цена е прекалено висока за мен, но и по принцип малко се разубеждавам от идеята, защото се опасявам, че прекъсва тържеството. Пиша само, за да споделя информацията.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 10, 2008, 21:47:20 »

здр наши ресторан е летна градина и няма да се налага гостите да излизат на ванака,аз мисля че ще е забавно,ама няма да дам 1500лв.за зарятова са мн пари, shok
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 05, 2008, 18:12:11 »

виждала съм из форума снимки и имаше нещо като фойерверки на тортата.много ми харесва,откъде мога да се снабдя с такова нещо и дали от ресторанта ще ни позволят да го ползваме?
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #81 -: юни 30, 2008, 16:13:00 »

Здравейте искам да Ви попитам от къде мога да си купя огнени фонтани за първия танц, колко струват горе долу и на каква височина са те? Много Ви благодаря!!!!
Ще чакам с нетърпение тъй като не ми остава никакво време до големият ден!!!
Аз съм от софия
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #82 -: юни 30, 2008, 16:32:15 »

виждала съм из форума снимки и имаше нещо като фойерверки на тортата.много ми харесва,откъде мога да се снабдя с такова нещо и дали от ресторанта ще ни позволят да го ползваме?
Дано не е късно с отговора ... такива фонтани се продават във всяка сладкарница. Има различни големини като според големината е и времетраенето на фонтана. Последно купувах за по 2,50 лева средна големина и гори около минута. По-големите горят повече. Ако не намериш в сладкарница, опитай в магазините на Асико (http://www.assiko.com/)

Здравейте искам да Ви попитам от къде мога да си купя огнени фонтани за първия танц, колко струват горе долу и на каква височина са те? Много Ви благодаря!!!!
Ще чакам с нетърпение тъй като не ми остава никакво време до големият ден!!!
Аз съм от софия
виж също в магазините на Акико /линка горе/. Ние сме купували от там за нова година, не точно кръгове, а най-различни форми, които обаче се изстрелваха на горе. Цената беше 110 лева за микс от форми. Попитай и ще ти кажат най-добре на место или по телефона цени, височини, времетраене и т.н. Другаде фойерверки може да намериш на http://www.tornadobg.net/ и http://www.tropic-fire.com/bg/home.html и http://ognena-hrizantema.com/index.html /тези сме ги ползвали служебно и са перфектни, но и по-скъпи/. Успех!!!
 
« Последна редакция: юни 30, 2008, 16:34:24 от Katitka » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 30, 2008, 16:54:06 »

аз искам да питам тези фонтани за първи танц дали мога да ги сложа ако настилката е мокет, май не но аз да питам за всеки случай защото адски много ми харесват
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #84 -: юни 30, 2008, 17:09:28 »

ние също се колебаехме за фонтаните, много ми харесваха и исках да сложим във четирите края на дансинга по един фонтан, но се отказахме, защото незнаех как ще се справят от ресторанта със запалването, в смисъл дали ще го направят ефектно, а и за нашата юнска сватба щяхме още повече да затоплим така или иначе позагорещените ни гости и решихме да не рискуваме, останахме си само с конфета и балони за първия танц
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 30, 2008, 19:41:13 »

Момичета, фонтаните си ги слага фирмата, която украсява и те си ги палят. Иначе в никой ресторант няма да разрешат "самоволие" или самия персонал да ги запали. При нас фирмата за украса, си направиха фонтаните и момчето си ги запали. За наша радост нямаше някакви ексцесии. Но той ни е разказвал за какви ли не случки и после си поема бодисването, ако стане гаф.  laugh  Попитайте агентката си или фирмата, те ще ви кажат.  good
А за мокет - незнам, май не слагат. Нашите бяха на плочки, а и в други ресторанти като съм гледала снимки пак са на плочките (разбирайте тази част от дансинга).
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 30, 2008, 20:34:55 »

здравейте,

аз ще имам римски свещи по време на танцът ни с мъжлето

отделно мисля и фойерверки да има - когато режем тортата, но много зависи каква цена ще ми кажат
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 21, 2008, 06:33:32 »

катитка благодаря за инфото ще питам в тази фирма, но първо в ресторанта трябва да питам дали може да има такива неща.а какви са тези римски свещи?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 24, 2008, 14:16:25 »

http://www.assiko.com/indexBG.html ето това е римска свещ
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 24, 2008, 14:22:17 »

ами аз нямах точно такива римски свещи,

тези не са като това, което имам предвид ... може аз да се бъркам как се наричат;

но като мога ще пусна снимки какво имам предвид
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines