Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:42:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фойерверки??  (Прочетена 47030 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 20, 2008, 20:41:33 »

при една от фирмите беше 10 дни по рано,но може би при всички е различно.........аз за сега проучвам цените и ще го оставя за накрая.....
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 20, 2008, 20:55:25 »

Управителката на нашия ресторант каза че по време на рязането на тортата има фойерверки. Имам предвид такива мънички, те май не са точно фойерверки ами са едни такива като пръчки по около 50см от които излизат искри. Ох, не знам дали ме рзбрахте. Слагам една снимка, която свалич от сайта на ресторанта да видите какво имам предвид.


* foierverki.JPG (38.19 KB, 638x431 - видяно 259 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 21, 2008, 13:21:06 »

Аз съм била на сватба в Джия бийч преди две години и да тортата се реже отвън, ако е топло разбира се и има фойерверки , красиво е... надявам се и на нашата сватба да е красиво, все се притеснявам нещо да не е както трябва, но има време аз още не съм почнала същинските приготоления, просто събирам идеи за сега.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 21, 2008, 14:31:05 »

Нашите фоерверки ги поръчахме буквално дни преди сватбата и нямаше проблем..Мисля,че проблема би дошъл от разрешителното,ако се налага такова,защото май има срок,в който трябва да се подаде...
misskapriss разбрах те напълно за какви фоерверки говориш-така им казват и е хубаво да ги има понеже светлината  еприглушена и придава по-голяма тържественост.И ние бяхме поръчали,но някой не си беше свършил работата и ги нямаше на тортата :angry:Иначе ми харесват good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 21, 2008, 14:36:52 »

А на мен много ми харесват тези,дето се слагат на дансинга се палят при първия ни танц.Някой знае ли как се казват?Иначе за пирошоу нямаме място.Но не съжалявам,защото ъази ми мечта се осъществи за 18 ми пожден ден на плажа във Варна yahoo
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 24, 2008, 15:48:33 »

МисКаприз това са фонтанчета за торти, много са красиви и създават много приятно усещане. Аз си мислих да сложим такива фонтани фойерверки на дансинга за първият сватбен танц,, но все още не съм се ориентирала към конкретна фирма за пиротехника. Искам също така да има и заря тъкй като сватбата е вечерна.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 26, 2008, 22:47:03 »

В един албум на някоя съфорумка, за съжаление не помня коя видях много красив огнен надпис. Любов пишеше ако не се лъжа. Идеята много ми харесва и ако може да направим такъв надпис над басейна в ресторанта ще е мноо красиво Love girl
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 29, 2008, 14:44:31 »

сега като го казваш за този надпис си права може би ще стане много готино, особено като режите тортата от вън и изведнъж както има фоерверки и хоппп надписа, изглежда много оригинално, но сигурно няма да е никак евтинко, в смисъл то е ясно че няма да е евтино, но може би даже май ще е е доста скъпо. Да знаеш така като сме в един ресторант с теб  misskapriss и като дадеш някаква идея и веднага си я представям на живо.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 29, 2008, 14:58:25 »

В един албум на някоя съфорумка, за съжаление не помня коя видях много красив огнен надпис. Любов пишеше ако не се лъжа. Идеята много ми харесва и ако може да направим такъв надпис над басейна в ресторанта ще е мноо красиво Love girl



misskapriss мисля, че беше на lolita, но не съм много сигурна!  good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 03, 2008, 19:40:33 »

здравеите на вжички.какво мислите за тая тема.итересуват ме всичи мнения
благодаря good за или против.и колко ли ще струва едно такова удоволствие.
« Последна редакция: март 03, 2008, 19:50:14 от radinka » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 03, 2008, 19:41:47 »

Здрасти!!! Какво по-точно те интересува - заря навън или някакви пиротехнически ефекти вътре?  smile
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 03, 2008, 19:43:27 »

здр.може би наван,и за ватре ми е интересно
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 03, 2008, 19:46:30 »

Ние имахме вътре по време на първия танц - огнени фонтани. Можеш да видиш снимката в албума. Прави ни ги фирмата, която ни украсява ресторанта. За навън не мога да помогна... pardon
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 03, 2008, 19:54:51 »

това не е лошо като идея,ама аз искам и вътре и навънка.а за сега сме решили и сватбата да е на открито.милсля че ще хубаво.ти как мислиш girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 03, 2008, 19:58:14 »

Супер ще е, щом смятате сватбата да е навънка. good Само трябва от заведението да ви разрешат и този/тези, които ще я правят да си разбират от работата да не стане беля. А в кой град ще е сватбата?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines