Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:11:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фойерверки??  (Прочетена 46563 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 11, 2007, 00:43:40 »

това с фоерверките не е ли малко странно?!не мога да си представя по кое време се пускат 4е да е тамно навън даже и ве4ерна да е сватбата.По бтв гледах на една сватба пускаха но беше светло и вообще не ми хареса.единствено ми се връзва ако самото парти е навън.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #16 -: януари 11, 2007, 04:28:47 »

Аз съм виждала сватби със страхотни фойерверки, и ако можех да си го позволя, бих го направила. Но и мястото на сватбата ни не го позволява. Така че ще е без... Плачещо момиче
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 11, 2007, 13:12:13 »

Аз съм виждала сватби със страхотни фойерверки, и ако можех да си го позволя, бих го направила. Но и мястото на сватбата ни не го позволява. Така че ще е без... Плачещо момиче

И при нас беше така!!! Но при първа възможност ще си осъществим тази ни идея и мечта!!! girl_in_love CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 11, 2007, 14:09:46 »

Аз съм виждала сватби със страхотни фойерверки, и ако можех да си го позволя, бих го направила. Но и мястото на сватбата ни не го позволява. Така че ще е без... Плачещо момиче

И при нас беше така!!! Но при първа възможност ще си осъществим тази ни идея и мечта!!! girl_in_love CHEERS
За годишнина например! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 11, 2007, 14:12:48 »

Аз съм виждала сватби със страхотни фойерверки, и ако можех да си го позволя, бих го направила. Но и мястото на сватбата ни не го позволява. Така че ще е без... Плачещо момиче

И при нас беше така!!! Но при първа възможност ще си осъществим тази ни идея и мечта!!! girl_in_love CHEERS
За годишнина например! girl_wink

Например! Или за някой друг повод, например раждане на бебе или рожден ден или нещо такова!?... любов заедно Dance give_rose girl_wink girl_in_love heart LOVING
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 11, 2007, 14:25:30 »

 Лятото зад нашия блок фойерверки колото искаш всяка вечер. От махалата се грижат да не ни е скучно.  kezz
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 11, 2007, 15:09:26 »

Лятото зад нашия блок фойерверки колото искаш всяка вечер. От махалата се грижат да не ни е скучно.  kezz

Ухаааа, Iulia, при вас е наистина забавно!!! pleasantry
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 11, 2007, 15:34:24 »

 Питаш ли ме мене излизам на терасата и какво да  look манго джери се весели на фона на луд кючек, мирише на кебапчета на скара...
 Единственното хубаво са фойерверките. Когато ни идваха на гости лелята на милото (от Швеция тя е женена там) със сина си и почва една заря и братовчеда направо се стресна. Помисли, че имаме някакъв празник. После му обяснихме и беше доста изненадан, че става въпрос за циганска сватба.  kezz kezz kezz
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 11, 2007, 16:13:50 »

Оллеееее tease Oh my ..., горките хора!!! Ами вие как издържате на това? Ужас!!! beating Поне фойерверките са хубави!!! girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #24 -: януари 11, 2007, 16:37:06 »

Мои приятели от US Army, които току що са се върнали от Ирак, не могат да понасят фойерверки. Като чуят свистенето им и залягат веднага заради посттрвматичния стрес.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 11, 2007, 16:39:31 »

Мои приятели от US Army, които току що са се върнали от Ирак, не могат да понасят фойерверки. Като чуят свистенето им и залягат веднага заради посттрвматичния стрес.
Моят любим като се върна от Ирак просто не чуваше много добре с едното ухо.Но редовно си хвърля пиратки и фойерверки! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 11, 2007, 16:46:53 »

Олелееее... girl_impossible
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 11, 2007, 17:16:16 »

Да ти кажа Bulechka_TS ние лятото гледаме да не се задържаме много, много в къщи. Винаги има занимание. А те все пак спират към 11-12ч  защото започват още към 15-16ч
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #28 -: януари 11, 2007, 17:28:49 »

Хехе...Юлия твоите съседи наистина с голям арсенал са се запасили...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 11, 2007, 17:34:30 »

 Само да не си помисли, че фойерверките са от 15 до 23ч те са около 23ч, но са доста къмм 10 минути. А там са доста богатички в махалата... LAUGHTER
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines