Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:14:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кога сме готови за бебче?
Когато бебчето дойде
Никога
Когато имаме кариера, жилище и т.н.
Важно е да го искаме
Незнам
След сватбата

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОГА СМЕ ГОТОВИ ЗА БЕБЧЕ?  (Прочетена 79491 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 26, 2007, 14:55:25 »

според мен се е стигнало до "тя мълчи значи не иска дете" а ти си мислиш "той мълчи значи не иска"и така една патка мислила мислила и се удавила  tease това че никой не говори по този въпрос не означава че не го иска *THUMBS*я си представи че той разсъждава като теб и така какво все ще си мълчите и чакате другия да каже пръв!действай мила и не се чуди  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 27, 2007, 12:07:28 »

най-добре следващия път като пак те "опази" го попитай: "Мило защо все още се пазим?" или "Не искаш ли да спрем да се пазим, че вече ни е време?" или нещо такова?Не мисля, че ще го стреснеш, а по-скоро ще се зарадва... Wink
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: декември 27, 2007, 12:41:06 »

според мен се е стигнало до "тя мълчи значи не иска дете" а ти си мислиш "той мълчи значи не иска"и така една патка мислила мислила и се удавила  tease това че никой не говори по този въпрос не означава че не го иска *THUMBS*я си представи че той разсъждава като теб и така какво все ще си мълчите и чакате другия да каже пръв!действай мила и не се чуди  good
Май вярно съм  патка  ROFL ROFL ROFL?! Tc ohah mda
Трябва да се стегна малко и да взема нещата в свои ръце!!!
Активен
mire_to
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


« Отговор #168 -: август 22, 2008, 16:04:36 »

Здравейте - ние вече решихме че ще си правим бебе.Заедно сме от 7г и винаги сме искали дете. Но ... първо да завършим , казармата да мине , пък свястна работа да намерим и какви ли още причини нямахме. И сега не сме по-добре финансово - живеем на квартира и съм наясно че няма да изкарам цялото майчинство че само с една заплата не се живее - но от юни месец не се пазим.Дано скоро имам с какво да се похваля
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 22, 2008, 16:09:57 »

Според мен сте взели правилното решение.. няма значение дали си на квартира или не, нито какви доходи имаш. Появи ли се бебчо, винаги ще се намери начин да се намерят средства.. а и бабите и дядовците помагат с каквото могат.
Така че обичайте се и стискам палци скоро да научиш добрата новина  good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 12, 2008, 17:32:02 »

Булечка е много права, че си има тема и за това.Момичета малко сме я позабравили, но си мисля, че е доста актуална.Аз да кажа за себе си.Тъй като стигнах до извода, че никога няма да съм на 100% готова, реших да се впусна в това приключение така да се каже.Та когато си стане бебо юе стане.На 27 съм, работя оюе от университета и в момента се доказвам като специалист.Но не мисля, че трябва работата да ме води, ако щете ми вярвайте но последната година се чуствам много изморена и пренаситена от работата.Искам промяна в живота си нещо ново.Така че решихме да се пробваме.Кажете при вас как е?Какво мисли ви идват в глават а как се нагласяте за това да имате или не дете?
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 12, 2008, 20:24:54 »

Ние се запознахме преди 7 години blush На четвъртата исках да се оженим pardon , но три пъти предлагах и три пъти ми отказа любимия angry, а той искал той да го направи blush Така на петата година на рождения му ден пред цяла сурия народ ми направи предложение yahoo tease след пет месеца се оженихме weddingday и решихме поне година да изчакаме с детенце Girl_hide
След една година щастлив семеен живот започнахме бебправенето PREGQ и след три месеца опит  pqz   Така решихме ние  girl_in_love
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 03, 2009, 09:21:17 »

е незнам има ли точен отговор на този въпрос?
или поне за мен е така. мъжът ми страшно много иска една малка сладуранка да си ни гушка и гледа и двете, но аз май не съм 100% сигурна какво искам. от мен зависи да реша кога съм готова , да спра противозачатъчните и да деийстваме. но май ме е страх...а и незнам точно от какво....
момичета вие как разбрахте че сте готови, какво е чувството?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 03, 2009, 09:37:18 »

аз не бях готова на 100% да бебеправим, както аз , така и милото, говорихме си, че като се нанесем в апартамента почваме, но тогава идваше друго, дали ще се справим, дали ще ни стигат финансите, дали ще сме добри родители и т.н., но решихме да започваме пък когато стане. Сега чакаме малка сладуранка и макар и още неродена, сме на 1000000% , че сме готови  !!!! smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 03, 2009, 12:15:08 »

Моя мъж отдавна ми говореше за деца, но са ни спирали най-вече финансите, а и аз исках първо да се оженим и тогава да мислим за дете. Дойде и предложението и датата за сватбата и си казахме, че като мине тя, ще почнем с опитите. Като мина сватбата аз нещо все отлагах момента и аз незнам защо точно  pardon но му казах, че като се почувствам готова, ще му кажа. Е, по някое време вече се реших на тази стъпка, но пък той искаше да отложим, защото го било страх дали ще стане  crazy докато най-накрая не решихме, че ще спираме да се пазим, но няма да го мислим много и така изкарахме доста време без резултат, но и въобще не бяхме сериозни и не съм гледала дати на овулация или разни такива неща. И когато реших, че ще сменям работата уж почнахме да се пазим и точно тогава съм забременяла без да разберем кога въобще е станало това.  shok crazy Но когато разбрах и казах на мъжа ми - нямаше по-щастливи от нас и въобще не сме съжалявали.  yahoo По-голямо щастие от това НЯМА!  yahoo yahoo yahoo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 03, 2009, 12:53:36 »

Аз винаги съм била човека от връзката ни който все мрънкше за бебе ама сама няма как да го направя
Той все казваше когато се оженим и имаме жилище тогава когато си определихме датата аз пак започнах с карането някоко месеца преди сватбата ама той пак си знаеше неговата не бил готов за такава отговорност .
Когато  мина сватбата без да казвам нищо той спря да ме пази ей така даже когато го питах сигорен ли е нищо не казваше премълчаваше си  blush
И когато стана беше даже по щастлив от мен тогава аз се поизплаших малко не сега вече мога дакажа че съм най щастливата жена на свата и както се казва Господ си знае работата yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 03, 2009, 12:59:50 »

Ами то май най-дхходящо време  няма pardon Просто като откриешш правилния човек и сякаш веднга виждаш  в очите му своите  puppets Ние  така от самото начало бяхме сигуни и си казаме като се ожениме и почвоме pardon И така чакали-недочакали...в брачната нощ  gu6 и сега  pqz
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 03, 2009, 15:17:14 »

Диде и ние сме така, аз само мрънкам за бебе, а той не че не иска, просто иска да е финансово стабилен за бебето, уж говорихме края на тая година да почваме, сега пък иска да ходи в чужбина, пък незнам си какво, пък как ще го гледаме в това жилище, а ако не си купим друго........но във всичко че така той е прагматика във връзката, аз съм емоционалната страна  blush
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 03, 2009, 15:20:32 »

Даи той все искаше да има пари къща ама в близките10 години незнам да ли ще го постигне ако го постигне де
А бебето не може да чака бащаму да осигори всичко все пак моите години растът и се осложнява положението
Ама ела го слушай сега като казва на приятели как филосовства за работи който и дума  не даваше да става
Никога няма да има достатъчно за едно дете ако седне да се замисля човек
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 03, 2009, 15:27:12 »

Еми то и аз това му обяснявам, ама.....  pleasantry Уж довечера пак ще говорим, да решаваме, ............това го решаваме вече няколко месеца, само ме разиграва. ДОвечера каквото решим това ще е  diablo Точка по въпроса , ако каже че е съгласен съгласен, ако ще ходи да бачка някъде да ходи, каквото решим това е !
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines