Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 06:29:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ подарък за бебе  (Прочетена 157387 пъти)
 
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 25, 2008, 15:15:36 »

След около седмица ще изпишат племенника ми/на леля сладурчето се роди 1650гр., а вече е почти 2200гр./ *INLOVE*Много ми се иска да им купя нещо хубаво, а не знам какво!Дайте някаква идея , че сестра ми въобще не ми помага!Те още нищо не са му купили, защото се страхуваха и чакаха да почне да натдава.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 25, 2008, 15:18:38 »

На 30 декември се роди бебе на наши приятели и ние му купихме синьо златно оченце, което се връзва на червеното конче, и родителито много го харесаха
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 25, 2008, 15:29:29 »

След около седмица ще изпишат племенника ми/на леля сладурчето се роди 1650гр., а вече е почти 2200гр./ *INLOVE*Много ми се иска да им купя нещо хубаво, а не знам какво!Дайте някаква идея , че сестра ми въобще не ми помага!Те още нищо не са му купили, защото се страхуваха и чакаха да почне да натдава.

Щом нямат нищо купено и ще го изписват след седмица,помисли какво му трябва на едно бебе за изписване good

Комплект за изписване или порт бебе.....


« Последна редакция: януари 25, 2008, 15:31:39 от сиска » Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 25, 2008, 15:43:36 »

Искам нещо по - голямо!Мисля да им взема количката , сестра ми обаче няма да се съгласи и ще стане една дълга и широка..........А и поръчах миналия четвъртък от Данет комплект за изписване и още никой нищо не ми е донесъл *crazy*Иначе това комплекче е страхотно Сиска, може ли да се поръча отнякъде?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 25, 2008, 15:58:14 »

ако искаш количка...препоръчвам ти ето тази
http://www.levbg.com/product_info.php?products_id=1193
като '+' е ,че има зимен кош,който ще е от полза за студеното време blush и цената е добра,за всички работи ,които предлагат....иначе е едно към едно имитацията на куйни,само,че цената е много по поносима pardon има я в много приятни цветове
а комплекти за изписване има в повечето бебешки магазини blush
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 25, 2008, 16:01:32 »

Искам нещо по - голямо!Мисля да им взема количката , сестра ми обаче няма да се съгласи и ще стане една дълга и широка..........А и поръчах миналия четвъртък от Данет комплект за изписване и още никой нищо не ми е донесъл *crazy*Иначе това комплекче е страхотно Сиска, може ли да се поръча отнякъде?

Можеш от нета-да,ето тук влез http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=2

Има много комплекти........
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 25, 2008, 16:10:08 »

Сиска дано успея да намеря такъв дневник, наистина е много готин smile
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #127 -: януари 25, 2008, 16:33:27 »

Сиска дано успея да намеря такъв дневник, наистина е много готин smile
Има ги в книжарница Пингвините good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 25, 2008, 16:51:01 »

има ги в книжарници Хеликон-те имат сайт така,че ако искаш потърси там и поръчай он лайн blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 25, 2008, 17:17:07 »

Искам нещо по - голямо!Мисля да им взема количката , сестра ми обаче няма да се съгласи и ще стане една дълга и широка..........А и поръчах миналия четвъртък от Данет комплект за изписване и още никой нищо не ми е донесъл *crazy*Иначе това комплекче е страхотно Сиска, може ли да се поръча отнякъде?
вземи и комплект шишета и стерелизатор за шишета на авент.много е нужно и удобно.снаха ми имаха такъв
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 25, 2008, 18:55:43 »

а ,ако ще кърми и няма помпата на Авент---много я хвалят по форумите
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 25, 2008, 18:59:10 »

а ,ако ще кърми и няма помпата на Авент---много я хвалят по форумите

Аз горещо препоръчвам помпата на "Чико", (и е по-евтина - 22-26лв. -  и е по-добра, според мен) ползвам я и съм мнооого доволна!!! good

А също бих препоръчала "Активна гимнастика", ние имаме и бебо вече се заиграва, или шезлонг също е полезен подарък, поне според мен good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 28, 2008, 08:35:36 »

Намерих точно същия албум-дневник, който е показала Сиска (благодаря) - наистина е много интересен и се надявам, че нашите приятели го харесаха купихме и една играчка - един дълъг плюшен спираловиден слънчоглед и на  него са наредени много пъстри ицветни играчки, които като ги бутнеш издават звук, става и за кошарата и за количката !!! smile

а относно албума-дневник - разгледох го на няколко пъти и е много готин, вътре се описва всичко, могатда се слагат снимки от най-важните моменти, страхотен много ми хареса smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 28, 2008, 12:30:51 »

Ели,ако съдя по себе си....как си го разглеждам албума,как му се радвам и как нямам търпение да го запълня със снимки heart Предполагам,че и вашите приятели са го харесали много и вече са започнали да го попълват *THUMBS*Много се радвам,че успя да намериш такъв Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 28, 2008, 13:21:36 »

Ели,ако съдя по себе си....как си го разглеждам албума,как му се радвам и как нямам търпение да го запълня със снимки heart Предполагам,че и вашите приятели са го харесали много и вече са започнали да го попълват goodМного се радвам,че успя да намериш такъв Wink

то май аз се радвах повече от тях  crazy crazy, но няма значение  insane

все пак си ми остава като голям фаворит за бъдещи майки пред гащички и дрешки, мисля че това е един стойностен (след време) подарък !!!! smile аз така се развълнувах като го купувах имаше такъв който беше още по-голям и струваше към 40 лв. и като обяснявах на свекито каза, че живот и здраве тя ще ми го купи smile
« Последна редакция: януари 28, 2008, 13:23:21 от Ели . » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines