Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:18:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ подарък за бебе  (Прочетена 156800 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 22, 2007, 18:43:21 »

Жалко, че бебчетата не могат да оценят подобен род подаръци...но майките и татковците...ще се гордеят и показват... *YAHOO*Иначе е много оригинално...smile


Е, то почти с всичко за бебчетата е така!!! Wink girl_in_love
Активен
Aneli
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 07, 2007, 07:38:34 »

Купуват се дрешки,включително бельо,обувчици
За църквата-сапун,хавлиена кърпа/хубаво е да бяла,символизира чистотата и невинността/,олио
Ако желаете,кутия бонбони и питка да почерпите гостите след църковната церемония
Подаръче всеки решава сам,аз като ставах кръстница купих златни обици,а на нас ни подариха златна Богородица,но масово подаряват златно кръстче
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 19, 2007, 22:33:06 »

Те от църквата ще ви кажат какво трябва да носите за ритуала, а кръст какъвто родителите искат/аз исках бяло злато/, икона е много подходящо може да се сложи в стаята на бебето и ще остане за спомен, докато гривна....незнам аз поне не харесвам за бебе, то и кръста кога ще му го сложат/нашия така си стои, прибран/, икона май най-добре, а за подарък играчка или нещо такова. Вече на кръщенетата се подаряват подаръчета на гостите, както на сватбите с бонбони. Нашите бяха рамка за снимка с кученца и голям тюл с бонбони и снимка на малката разбира се с роклята с която я кръстиха.Можеш да изнендаш майката с тези подаръчета и гостите.
За църквата искаха само питка и бонбони.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 05, 2007, 14:47:33 »

Здравейте мили момичета , незнам дали мястото на тази тема е тук.. но ако не е моля модераторите да я преместят..
Искам да направя изненада на моя приятелка , която очаква бебче - тези дни очакваме да се роди  DANCE DANCE DANCE
Та искам да и направя подаръчета - нещо за спомен - която тя да подарява на гостите  който са дошли да видят малкото човече..
Незнам в България дали се прави , но имаме наши приятелки които са в чужбина и са правили такива дреболиййки  които после подаряват .На мен поне много  ми приличат на подаръчетата които се подаряват на гостите на сватбата smilesmilesmile
Качвам ви няколко снимчици на подобни подаръчета и искам да чуя мнението и препоръките ви ..
Къд емога да намеря такива малки фигурки , който да използвам при направата .
Благодаря Ви предварително!!!!


Ето тук съм качила няколко снимчици smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Selvet/bebe6ki+raboti/?action=gallery
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 14:50:11 от Selvet » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 05, 2007, 15:05:53 »

Да,тук няма такава практика,но е много добра идея  good
Вече навлиза и тук (преодолявайки лениво предразсъдъците си) практиката да се правят дори и така наречените baby shower-бебешко парти още преди появата на бебчо на бял свят.Аз съм била на едно такова,беше много сладко.По принцип се организира от приятелка/ки на бременната някъде в последните седмици на бременността,украсява се домът й с разни бебешорски аксесоари,поднасят се сладки и други вкусотийки,слушат се детски песнички и се говори за бебета,разбира се smile Има дребни подаръчета за гостенките-точно каквато е и твоята идея,а те от своя страна носят подаръци за бебето и майката(супр популярна е тортата от памперси Wink ).
Относно подаръчетата-потърси подобни фигурки в магазините за сувенири,а с пълен успех ще зарадваш и гостите с тюлени торбички в бебешки цветове,на които са закачени малки етикетчета с надпис по желание.Успех good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 05, 2007, 15:18:12 »

Роси миличка , благодаря ти за бързият и изчерпателен отговор smilesmilesmile
Пробният вариянт който направих съм го качила в галерията - като когато гоправя в завършен вид ще е определено с малко по- големи размери от това на снимката  и на едната от панделките смятам да залепя със специално долио името на бебчо и дата на раждане ..
А за пожеланията не се бях сетила .... сега ще трябва да се понапъна  да измисля пожелания...
Благодаряяяяя give_rose give_rose give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #81 -: ноември 05, 2007, 15:18:36 »

Аз за първи път чувам за това, но  ми се струва сладко. По повод поста на Росистела - по наште ширини бебето не го показват 40дни и не купуват нищо от суеверие, та какво ли остава за бебешко парти преди да се е родило! Аз честно казано никога не съм се замисляла какво бих направила. Може би като му дойде времето ще имам мнение.
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #82 -: ноември 05, 2007, 20:54:21 »

това с подаръчетата е много сладко Bravo
ако се бях сетила щях да направя за питата на малката, ама на...
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 06, 2007, 11:18:45 »

Ние имаме приятелка,която съвсем скоро роди и сме решили да им купим бебефон!!!Е,да подаръкът е много практичен и въобще не е забавен,но ние питахме майчето и тя много се зарадва!!! yahoo
А това с бебешките партита е супер готино!Селвет поздравления за идеята и ентусиазма ти!!! give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 08, 2007, 12:56:39 »

здравейте момичета mariana,Emma , desislavka
Благодаря за отзивите ви smilesmilesmile надявам се и моята приятелка да остане проятно изненадана , при нас импровизираното парти ще е след като се роди малкия  smilesmilesmile дано само до тогава да съм намерила меченца или подобни керамични фигурки smilesmilesmile
Давайте идей къде във Варна да си намеря такива фигурки smilesmilesmile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 08, 2007, 13:15:24 »

в магазините за сувенири,много фигурки има в една малка барачка на владислав до кината good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 08, 2007, 15:45:49 »

има един магазин на ул."27 юли"в горния й край на булеварда.Магазинчето се пада на ъгъл и има много интересни ръчно рисувани фигурки,картички..........мнооооооооого неща Wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #87 -: ноември 22, 2007, 08:58:08 »

Наша колежка скоро роди и ето едно от нещата,които ще й вземем
http://family-bg.com/prX_2440.htm?osCsid=ab3bfea90d5de03d8e2f066467be9962
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 22, 2007, 09:11:32 »

Наша колежка скоро роди и ето едно от нещата,които ще й вземем
http://family-bg.com/prX_2440.htm?osCsid=ab3bfea90d5de03d8e2f066467be9962

Мдааааа тези напоследък май са модерни... blum или поне всичките бебета, които познавам са ги сдобили с такива....само дето нещо не ми е много ясно предназначението им... Girl_sing tease yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 22, 2007, 09:20:20 »

и аз поразгледах и пише че са за координация и движенията на бебетата след 3 месец !!!! smile сладко е и в такива ярки цветове ще привлича вниманието !!!! smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines