Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:23:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как намерихте сайта?
Случайно, докато си ровех из Нета
Препоръчаха ми го
Вече не си спомням

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ КАК ПОПАДНА ТУК?  (Прочетена 146619 пъти)
 
ema_in_may
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #255 -: ноември 19, 2012, 22:21:08 »

Аз попаднах в този форум с препоръките на приятелка, радвам се че се записах в него има доста интересни теми и можеш също така да черпиш идеи от другите участници и да споделяш свои впечатления. good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #256 -: ноември 20, 2012, 12:21:37 »

И аз попаднах ровейки се покрай организирането на сватбата ни smile Тя вече мина, но още съм тук blum Сайта е супер, има доста интересни неща good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: ноември 20, 2012, 13:12:08 »

И аз попаднах ровейки се покрай организирането на сватбата ни smile Тя вече мина, но още съм тук blum Сайта е супер, има доста интересни неща good

подписвам се и аз под това мнение smile
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #258 -: ноември 22, 2012, 12:57:29 »

И аз попаднах ровейки се покрай организирането на сватбата ни smile Тя вече мина, но още съм тук blum Сайта е супер, има доста интересни неща good
И аз така попаднах тук.Много ми харесва, защото този форум е някак си различен от останалите на които съм попадала, хората тук са дружелюбни и ще ти дадат истински съвет, ще те подкрепят в решението ти, докато в други форуми по скоро биха те нахокали за нещо.Благодарна съм, че са се събрали добродушни хора тук.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 22, 2012, 15:49:05 »

Аз попаднах благодарение на чичо Гугъл  good и съм много доволна smile Благодаря на всички момичета, които пишат тук, дават съвети, изказват мнения и препоръки и споделят инфо, която се оказва адски полезна за нас - бъдещите булки give_rose
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: декември 28, 2012, 15:51:19 »

Ровех се за разни сватбени нещица и хоп сайта изникна - прочетох тук там темите на верев и установих че си струва да си част от този форум и не съжалявам за решението си. Тук мога да получа мнение препоръка и виждане от друга гледна точка, а наученото с радост споделям с тези които се нуждаят от информация.  smile
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #261 -: февруари 08, 2013, 14:00:46 »

Следя форума от близо две години и май отдавна трябваше да пиша в тази тема.Попаднах тук подготвяйки сватбата на дъщеря ми - тя има собствен бизнес, нямаше време и ме помоли да и помогна.Бях очарована от нагласата и уменията на бъдещите булки да изработят и подготвят сами всички детайли от украсата на тържеството. Сватбата беше през октомври 2011 г., и както казват всички гости стана голям купон. На мен все още ми беше интересно да ви чета - повечето булки станаха майки и вълненията имсега са други. Още повече, че на 14.01.2013 год.се роди моя прекрасен, страхотен внук Ванко.Сега ме вълнуват бебешките теми,а и не само те. Контакта с младите хора винаги ми е помагал да разбирам по-добре децата си и надявам се да бъде по-добра майка, а вече и тъща.   
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 08, 2013, 19:46:01 »

попаднах тук покрай ровене за сватбата, дали сте ми безценна информация, много съвети и идейки, включвам се с каквото мога, за да съм полезна и на другите, както те са ми полезни
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 20, 2013, 21:30:19 »

Аз не помня много как попаднах тук, но това беше още когато само си мечтаех един ден и аз да обсъждам тук сватбени идеи. Много ми хареса колко полезни и красиви неща се споделят тук и още тогава се регистрах и само чаках момента, в който да почна да планирам сватбата и сега съм като пристрастена, непрекъснато ровя из форума и непрекъснато намирам нещо ново и интересно!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 28, 2013, 22:34:35 »

Тъй като се опитвам да организирам всичко сама, без да допускам всички да ми дават акъл, та ми се наложи да потърся помощ тук и ето ме! Всъщност благодарение на форума ще имам булчинска рокля - аз си мислех, че имам време, а се оказа, че я поръчах в последния момент smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #265 -: февруари 28, 2013, 23:55:05 »

Трябваше да се подготвя за организация на сватбата ни и чрез ровене насам натам попаднах тук. Признавам, че не бях особено осведомена на тема сватба, но благодарение на момичетата тук се надявам, че ще се справя и всичко ще мине идеално  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 03, 2013, 15:03:04 »

И аз не помня точно.
Просто като заговорихме на тема сватба и започнаха да изникват разни въпроси. И както винаги започнах да се допитвам до чичко Гугъл, пък той явно ме е препратил тук.
Четях няколко месеца преди да си получа предложението и да започна да пиша smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 03, 2013, 15:23:47 »

Мен чичко гугъл ме прати тук  yahoo yahoo yahoo
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #268 -: април 10, 2013, 15:37:20 »

Попаднах тук чрез Гугъл,търсейки информация за сватбени ресторанти. Дълго време четох само различни мнения за ресторанти за сватбата и магазните в Асеновград. Събрах информация, която наистина се оказа безценна  give_rose Форумът е изключително полезен.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 22, 2013, 15:38:31 »

Аз попаднах благодарение на чичо Гугъл  good и съм много доволна smile Благодаря на всички момичета, които пишат тук, дават съвети, изказват мнения и препоръки и споделят инфо, която се оказва адски полезна за нас - бъдещите булки give_rose
Присъединявам се към Mucka girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines