Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:11:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как намерихте сайта?
Случайно, докато си ровех из Нета
Препоръчаха ми го
Вече не си спомням

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ КАК ПОПАДНА ТУК?  (Прочетена 146615 пъти)
 
BulkaBeglec
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #225 -: ноември 09, 2010, 22:41:58 »

за жалост няма да се женя скоро, но много ме радват хубави историйки за любов-такава, каквато я искат всички- такава, каквато е до сватбата smile просто рових из нет в един скучен следобед smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #226 -: ноември 16, 2010, 18:24:58 »

По препоръка на хора, минали по този път вече  blum
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 14, 2011, 22:51:07 »

На форума се натъкнах случайно, доста преди самото предложение и се зачитах в историите и трепетите на булките. След предложението, като поотминаха страстите и започна организацията, реших и аз да се регистрирам и да търся помощ за идеите си. И беше най-правилното решение!  good
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 16, 2011, 17:04:06 »

   Аз се натъкнах на форума съвсем случайно (както повечето момичета), но не съжалявам. Той ми помогна с организацията на сватбата ми, след което с него си изкарах бременността, а сега си отглеждам и детето пак с него. " Да ни е жив и здрав"  sarcastic
 heart
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 16, 2011, 19:47:05 »

И аз като повечето съвсем случайно се натъкнах на форума.  smile Почти всичко необходимо за сватбата научих от него! И съм сигурна, че ще ми помогне за още много неща.  yahoo
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 22, 2011, 22:16:31 »

Аз намерих форума след сватбата ми...бях много доволна от всички и исках да ги похваля във всички форуми funnytooth. Намерих го регистрирах се и хоп, пуснах темичка за ресторанта... funnytooth. Получих един шамар през ръцете и обяснението, че си има ред и не се прави така и така...вече втора година...
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #231 -: април 16, 2011, 17:18:03 »

Аз избягвам да се регвам в форуми но този ме изуми с простотата и топлите чувства който излъчва и ето ме тук заради гугъл естествено да ви кажа мацки да взмем да си спретнем една среща  да почетем чичкото  yahoo я вижте колко прекрасни създания е събрал  heart heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #232 -: май 23, 2011, 02:07:31 »

Аз не помня! Търсих скоро в гугъл форуми и попаднах тук, но се оказа, че вече съм регистрирана, а даже нямам спомен за такова нещо хахах  funnytooth .
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 23, 2011, 05:21:06 »

Благодарение на чичко Гугъл съм тук и добре, че ви намерих, защото с краткото време, което имам за организация, ако не четях тук щях да съм наникъде, а сега съм една спокойна бъдеща булка. Приятелките ми са много изненадани, че знам какво и от къде го искам и как го  искам, ако не беше форума имаше да се лутам като муха без глава. give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 25, 2011, 18:44:49 »

И аз ви намерих съвсем случайно ,докато си гледах разни неща в google  и по -едно време хоп и се зарибих ,всеки ден влизам да чета тук  give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 28, 2011, 11:23:26 »

Аз също ще изкажа благодарностите си към GOOGLE , че за щастие ,след като получих предложението и се разрових за информация, попаднах на вас. Поздравявам създателите на този сайт и всички толкова мили и всеотдайни съфорумци ! Без вас нямаше да ми е толкова леко !  give_rose god
Активен
georgimalinov
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #236 -: юни 22, 2011, 17:06:47 »

И аз като повечето търсих информация за сватбите и предложенията, защото ми предстои такова и гледам да събера, колкото се може повече информация около това smile Браво на създателите, страхотна ми се вижда идеята хората да общуват и обменят информация за хубави неща като сватбата smile
Активен
katerinasemova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #237 -: август 15, 2011, 19:24:51 »

Съквартирантката ми редовно влизаше тук от лап топът ми и покрай нея и аз започнах  good
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 23, 2011, 16:54:16 »

Попаднах на този форум съвсем случайно покрай търсенето в google на отзиви за ресторанти в Пловдив. Имах намерение само да чета, без да се регистрирам. Избягвам да пиша по форуми, защото съм забелязала, че има тендеция хората повече да се заяждат помежду си, отколкото да се стремят да си бъдат полезни един на друг. За моя изненада тук е точно обратното. Всички до момента са приятелски настроени и благодарение на полезните коментари, които изчетохме с приятеля ми, се ориентирахме доста бързо сред множеството предлагани услуги.
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #239 -: септември 01, 2011, 11:24:04 »

Във форума попаднах случайно и много се радвам на тази случайност yahoo.Тук има толкова прекрасни хора ,които те разбират и са готови веднага да ти помогнат Bravo
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines