Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:22:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как намерихте сайта?
Случайно, докато си ровех из Нета
Препоръчаха ми го
Вече не си спомням

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ КАК ПОПАДНА ТУК?  (Прочетена 147093 пъти)
 
top4eto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #75 -: октомври 10, 2007, 19:44:53 »

От форум за цветя хоп попаднах в сватбен форум!  smile
Активен
Aneliq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #76 -: октомври 12, 2007, 20:29:54 »

Съвсем случайно както си търсих сайт за рокли и попаднах на този форум  smile
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 24, 2007, 10:21:10 »

открих ви преди малко повече от година.....когато пишех дипломната си работа! темата беше  "нетрадиционна сватба".....доста ми помогнахте и след това когато решихме да се женим с мойто идиотче girl_in_love. по независещи от нас обстоятелства отложихме сватбата и оттогава не съм влизала.
но сега смятам да стана редочвн читател на форума....ами все пак ще се омъжвам!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 24, 2007, 19:37:21 »

Съвсем случайно попаднах тук. Не че не съм търсила нещо подобно. Имаше и други форуми, на които попаднах, но тук най-ми хареса.
Иначе не съм от най-пищешите write, ама съм от най-четящите  Reading. Влизам във всеки удобен момент - и от работа и от вкъщи.
И много се радвам на всички момичета, които толкова се стараят и вълнуват за сватбения си ден!!!
 Sunshine
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 25, 2007, 13:15:22 »

И аз като повечето момичета тук, ви открих докато се ровех из нета. Питах гугъл какви булченски рокли може да ми предложи и ето ме тук  DANCE
И от тогава май не съм излизала от тук - първоначално само четях, след което се регистрирах и съм много доволна разбира се. С вас истински разпускам и се забавлявам. Благодаря, че ви има!  Bravo give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 25, 2007, 17:04:49 »

Аз със Гугъла открих форума но от самото начало се регистрирах и започнах да пиша едновременно с опознаването на форума - нямаше време сватба ни чака  DANCE
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 25, 2007, 18:00:04 »

Да ми се неначуди човек защо не съм се разписала в тази тема. Така, ами аз попаднах на форума от Гугъл и аз, но ако не ме лъже паметта се рових в нета за някаква сватба на някаква публична личност и хоп, ето ти и форумче. Няма да забравя как за сефте като взех да пиша май беше в темата за роклите и после взех да задавам сто въпроса за всичко де що НЯМА нищо общо с роклите. После естествено мненията ми бяха изтрити или преместени и аз чак тогава взех да разучавам форума - теми, подтеми и правила. След дъжд качулка беше , но както и да е.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #82 -: октомври 25, 2007, 18:05:08 »

Аз също открих форума с помоща на Гугъл  Girl_hide Търсих нещо за сватби и ресторанти и попаднах тук, започнах да чета доста преди да се регистрирам good Но толкова харесах форума че накрая реших да се регистрирам и започнах да чета подред да вляза в час  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #83 -: ноември 10, 2007, 23:13:48 »

 Аз пък открих форума благодарение на моя приятел.  Dance
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #84 -: декември 03, 2007, 18:56:58 »

Ами мен ме зариби мойто мило danceg. Особено със темата за римуваните смешки с аватара на предишният. Много е забавна! Още по- хубаво и ако вземе "некой" мъж да се поразпише в темата "За него". Да се разбере, че има мъже в тоя форум.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 03, 2007, 23:44:22 »

Ами мен ме зариби мойто мило danceg.

А ще ни споделиш ли кое е твоето мило? И аз зарибих моето души и той също се включва от време на време.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #86 -: декември 04, 2007, 03:27:23 »

аз се зарибих самичка, ей тъй на шегичка...Мислех, че няма да ми грабне душата повече от два -три дни "напудреното" форумче.Н :kiss:ооооо сега мога да кажа , че съм била погрешно предупедена. heart И че никой не трябва да става роб на предразсъдаците на баба си.... diablo
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #87 -: декември 06, 2007, 23:44:04 »

Ами мен ме зариби мойто мило danceg.

А ще ни споделиш ли кое е твоето мило? И аз зарибих моето души и той също се включва от време на време.
Ами то мойто мило си е мойто мило! blush blum
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 10, 2007, 10:23:24 »

Ами за пореден път, откакто сме заедно с Тишо, се интересувах какво има чак толкова в един форум, че няма ден да не пропуска да влезе 100-тина пъти. Той има регистрация в един за фитнес (bb-team.com) и в един за риболов (nariba.com). И той ми каза най-накрая да си потърся някой форум и да пробвам да видя, че много ще ми хареса. Ама аз съм писала 5-6 пъти в някои случайни, докато съм търсила нещо. Обаче нищо, което да ме провокира да запомня дори web-адресите им. Все пак след 3 години и 7 месеца да го гледам Computer, наистина исках да разбера. И в start.bg попаднах на страница само с форуми. Това беше първият форум, който си заплюх и след него дори не пробвах втори. 2 часа четох, четох и накрая не издържах и се регистрирах Girl_hide. Оттогава станах друг човек. Сега наистина се вълнувам заедно с хора, които никога не съм срещала в живота си, забавлявам се и намирам много полезна информация. Дано никога не съжалявам, че съм част от това виртуално място, в което в момента намирам толкова много смисъл да бъда.
« Последна редакция: декември 10, 2007, 15:47:53 от Alannah » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 10, 2007, 15:31:23 »

Аз съвсем случайно попаднах на този форум, регистрирах се и първо само четях. Да си призная 1-2 дни от работата ми отидоха изцяло в четене на форума. Тъй като се опитах да пиша в един друг форум преди време и не бях посрещната много радушно не ми се искаше да започам да пиша тук за да не се разочаровам отново. Освен това ми се стори доста подозрително че всички са толкова мили и позитивни, чак невероятно ми се стори. После се включих в една тема, после в друга и така лека по лека взех да пиша по редовно. Никой не ми отговори остро на който и да е коментар, всички винаги са съпричастни и така форума стана част от ежедневието ми.

Наистина съм много приатно изненадана от форума и видях че доброто отношение и милите думи не са само за прикритие на интриги и кавги.

Много се радвам че ви намерих  give_rose heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines