Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:52:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как намерихте сайта?
Случайно, докато си ровех из Нета
Препоръчаха ми го
Вече не си спомням

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ КАК ПОПАДНА ТУК?  (Прочетена 147281 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 21, 2009, 13:27:03 »

Аз лично имам дълги години форумски живот зад гърба си във форуми на най-различни теми. Логично, сега когато организирам сватба ми трябваше сватбен форум. Не че от години не пиша в сватбата.орг, но открих, че тук в момента се коментират повече сватбите и ще ми е повече от полза за някои неща.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 24, 2009, 18:43:38 »

аз исках да се запозная схора които имат моите вълнения за да обменям опит с някой който ме разбира намерих добри приятели във форума и не съжалявам
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 27, 2009, 11:06:30 »

Аз попаднах случайно  smile Исках да си намеря сайт за булченски рокли и ето ме тук .Когато ти се случва нещо толкова хубаво искаш да споделиш радостта си и емоциите около великия ден и мисля че това е най-подходящото място  smile
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 06, 2009, 12:51:36 »

Ми аз попаднах тук случайно.... Пратиха ми албум от сватбата на приятел на моето мило на коята аз неможах да отида......  cray Много ми хареса и реших и аз да си направя такъв..... blush  Нали и на мен ми предстои weddingday Party time pardon
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 06, 2009, 14:08:00 »

Аз написах "Подходящи дати за сватба през август" и чичко Гугъл ме доведе право тук. Зачетах се (доста почетох, де преди да се престраша) и се регистрирах. Срещнах доста интересни хора и идеи, някои ми допаднаха много, други не чак толкова...  и така.
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 11, 2009, 15:14:58 »

Миналата година за сватбата на сестрами се поразрових сериозно в нета за разни идейки и така попаднах тук.
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #186 -: юни 16, 2009, 17:52:40 »

Аз преди няколко месеца се рових в нета и попаднах на форума в този сайт.Взех да чета тук и намерих доста полезна информация.Не ми оставаше много време да влизам често,но сега като наближава сватбата ми вече се регистрирах и влизам всеки ден.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 19, 2009, 23:03:30 »

Когато почнах организацията на сватбата - спомням си първият ми пост. Нямах идея в какви филми се забърквам. А сега вече съм организирала почти всико. това благодарение на всички тук give_rose give_rose give_rose
Активен
Силвето
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


Където има истинска любов, винаги стават чудеса!!!


« Отговор #188 -: юли 07, 2009, 10:33:25 »

Съвсем случайно..... разглеждайки сватбени рокли и чичко Гугъл ме прати тук  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 11, 2009, 22:26:31 »

Аз съвсем случайно - ровех си из нета, за да преглеждам сайтовете за организация по сватбата и другите подробности. И попаднах на този. И се радвам - за много неща съм по-осведомена и се надявам сватбата ми да се получи прекрасно и да е разнообразна give_rose
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 11, 2009, 23:58:59 »

И аз попаднах тука докато търсих как да си помогна с приготовления за сватбата. yahoo и просто нямам думи да искажа благодарноста на всички мо мичета от форума give_rose give_rose give_rose
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #191 -: юли 28, 2009, 14:50:58 »

И мен гугъла ме отведе до този сайт. Търсех си модели за сватбена рокля и се озовах в сайта. А след това  не излизах от "сватбата". Че и до сега посещавам сайта редовно, нищо че сватабта ми беше преди година и почти четири месеца. Първоначално четях темите за организация на сватабта, сега тези за домашен уют, за бебета и майчинство smile
Активен
Peteto23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 06, 2009, 20:19:28 »

Случайно попаднах в сайта,разгледах го няколко пъти и реших да се регистрирам.Сайта е номер едно,ако знае за него преди сватбата ни щях да знам доста места  а не да обикалям и търся.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #193 -: септември 11, 2009, 11:23:04 »

Здравейте, аз Ви чета от 2-3 месеца, разглеждам албумите Ви и много, много Ви се радвам.
Едва вчера се регистрирах, защото и аз тръпна в очакване на предложение за брак и се надявам да почерпя идеи от вас.
За сайта разбрах от Гуугъл smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 11, 2009, 15:32:38 »

много , ама много случайно, бях се заловила с организацията си за сватбата и то отдалеко-8-9 месеца по-рано. Докато избирахме ресторант и после вече като се бяхме поспрели на избрания, аз имах големи съмнения,та започнах да търся "сватба-ресторант" и така попаднах и на този форум. четях, четях и исках да питам нещо, но не може и трябваше да се регистрирам. пробвах с 5 ника и никой не ставаше, та накрая си пробвах с името и взе че стана.
Трябва да призная, че преди презирах хората,които пишат по форуми и даже ме беше срам в началото, обаче после като се зарибих и гледай какво става, вече година откакто ми мина сватбата и още вися тук. даааа определено съм зарибена.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines