Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 08:16:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 128330 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 19, 2006, 16:59:40 »

честно малко с моят съпруг се притеснихме,защото почти всеки гост ни казваше не е спал предната вечер от притеснение,а пък ние ... спахме добре. Blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #61 -: януари 04, 2007, 10:23:38 »

при мен може би е имало стрес който е бил скрит и аз не съм го усетила,защото си бях спокойна на пръв поглед...само дето вечерта преди сватбата неможах да заспя изобщо и се оказа че съм отслабнала и роклята ми беше малко широчка...но всичко останало беше супер danceg
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #62 -: януари 04, 2007, 20:21:39 »

На мен ми остават 6 месеца до сватбата, но отсега съм започнала да се стресирам за някои неща, и то не от рода на дали съм избрала правилният човек, а от мисълта за семейство, деца, и поемане на отговорност. Като гледам май хич не ми се пораства... crazy
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 04, 2007, 20:53:20 »

Един приятел вчера ми спомена, че ще се жени.
По принцип е с много твърд характер, но усетих някакво притеснениеeee kezz.
Явно стреса му действа още от сега...4 месеца преди сватбата secret
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 04, 2007, 20:57:05 »

Един приятел вчера ми спомена, че ще се жени.
По принцип е с много твърд характер, но усетих някакво притеснениеeee kezz.
Явно стреса му действа още от сега...4 месеца преди сватбата secret
Аз се бях ужасно депресирала една седмица преди сватбата,но моичкият милия   lol направо си беше глътнал граматиката и го държа докато не пи първата ракия на сватбата.След това всичко беше оки! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 04, 2007, 23:19:31 »

При нас също нямаше притеснения! може би защото свекити ни беше изцедила от откъм отрицателни емоции ине ни остаха сили да с епорадваме на нашите си емоциии за сватбата, но всичко мина прекрасно и сег акато си гледаме снимките или DVD-то, малко се  Cray  cray и двамата с милото!!! И въпреки вичко отрицателно ни е останал един незабравим, прекрасен и емоционално много силен спомен, който винаги ни зарежда с положителна енергия!!! girl_in_love LOVING heart
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 05, 2007, 12:28:11 »

На мен ми остават 6 месеца до сватбата, но отсега съм започнала да се стресирам за някои неща, и то не от рода на дали съм избрала правилният човек, а от мисълта за семейство, деца, и поемане на отговорност. Като гледам май хич не ми се пораства... crazy
didibaby, ние докато живеехме отделно аз също имах тези притеснения - как ще се справям с всичко, да се грижа не само за себе си, но и за него, кога ще намирам време за приятелите си или дори само да си почина... но повярвай ми всичко се оказва много по-лесно и по-приятно. Когато заживееш с любимия човек и той е единствения, с който трябва да се съобразяваш, и когато ти и той сте тези, които взимате всички решения за съвместния ви живот, всичко е по-леко. Чувстваш се спокойна, уверена в себе си, вече всички гледат на вас с други очи. Прекрасно е!!  yahoo
При мен например няма стрес от това как, какво, защо, кой, дали ще се получи на самата сватба.... а един вътрешен трепет, който не ми дава мира, бликащо нетърпение и радост от това, което ни предстои  dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 05, 2007, 13:03:01 »

Ита, казала си го прекрасно!!! Браво! Много точно!!! Наистина е така!!! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #68 -: януари 05, 2007, 20:01:53 »

Надявам се да е така. Сега само си повтарям, че всичко ще е наред и за всичко ще му дойде времето.  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 06, 2007, 15:23:52 »

Надявам се да е така. Сега само си повтарям, че всичко ще е наред и за всичко ще му дойде времето.  Wink

Така и ще бъде!!! Всичко ще е ОК!!! kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 07, 2007, 11:44:29 »

didibaby подготовката за сватбата така ще те завихри,че неусетно ще свикнеш с мисълта за всичко което ще споделяте заедно.А и нещата винаги стават едно по едно така че сега сватбата,после друго и т.н.Отдай се на вълшебството да организираш това неповторимо събитие,отдай се на чувствата които ще трептят докато избираш и най-малката подробност.Не мисли за това какво ще бъде после,защото в тревогите ще изпуснеш да се наслаждаваш на това,което сега ще те направи най-щастливата жена на света! dance yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 07, 2007, 15:26:36 »

Точно така, didibaby, наистина недей д амислиш за друго, освен за прекрасния ден!!! fiibi_bg е права!!! при мен така с еполучи, че малко поизпуснах да се  нарадвам на тези неповторими емоциии!!!

Всичко ще се нареди!!!  girl_in_love
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 29, 2007, 16:59:34 »

Аз не съм от хората, които изпадат в паника, особено по такива поводи.
Е, за всяко нещо си има първи път.
Седмицата преди сватбата откачих. Не бях аз. Не ядях нищо. Не можех да спя. Не можех да стоя на едно място. Просто не ме свърташе. Нощта преди сватбата трудно заспах, ако просъницата може да се нарече спане. Събудих се преди часовника.
А на всичкото отгоре пиех Мента, глог и валеряна на Д-р Тошков /май huhhuh.gif/
Въобще луда работа. Вярвайте ми, хич не е е хубаво така.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 29, 2007, 17:29:09 »

Леле buba_mara ама при теб е било много напрегнато.А милият как те изтърпя?Защото моичкият по едно време се молеше по-бързо да идва 11.11 защото аз също бях в голяма депресия.Нищо не ядях и не говорех и само гледах в една точка! blum girl_wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 29, 2007, 17:35:08 »

 ROFL ROFL ROFL лелеее момичета като чета и си мисля, че и аз ще съм същата. от сега ме тресе, а има 5 месеца.  Blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines