Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 00:53:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 128320 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 06, 2007, 20:34:30 »

Мила yanna, give_rose възхищавам се на силата ти и ти желая бързо възстановяване и най-прекрасния сватбен ден!!!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 06, 2007, 20:41:20 »

Благодаря ти много Булечка за пожеланията.
Мисля, че се пристрастих към този форум и за това си позволих да си изплача болката тук.
Но живота продължава и ми стискайте палци да успея да тропна едно хорце  laugh на сватбата - все пак съм бивша спортистка и танцьорка.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 06, 2007, 20:43:03 »

Благодаря ти много Булечка за пожеланията.
Мисля, че се пристрастих към този форум и за това си позволих да си изплача болката тук.
Но живота продължава и ми стискайте палци да успея да тропна едно хорце  laugh на сватбата - все пак съм бивша спортистка и танцьорка.

Стискам, стискам силнооооо!!! Всички налични палци!!! good good good good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 06, 2007, 20:46:43 »

Мила yanna винаги след лошото идва и хубавото. Така,че занапред очаквай само хубави неща и емоции, бъди силна и ще се оправиш съвсем скоро. Успех миличка give_rose give_rose give_rose
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 06, 2007, 20:52:24 »

Мерси Голди и се надявам и на моя сватбен ден да има толкова слънчево настроение колкото на вашия.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 06, 2007, 21:12:51 »

оле аз снощи какви глупости санувах,агентката как ми се кара че сам супер незаинтересована от сватбата си,няма кой да ми направи прическа............... :'(беше истински кошмар,като се сабудих чак си отдъхнах на глас че е било само сън,но ми се струва че като наближи Денят ще има много повече кошмари!!!
а като си видя лентичката за дните които остават до сватбата,как ми се свива стомаха само angry,като че ли вече искам всичко да е минало и само да си разглеждам снимки............. Girl_sing
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 06, 2007, 21:57:04 »

Янаа, възхищавам ти се! Човек си дава сметка че не трябва да се ядосва за дреболиите защото всъщност живота поднася много по-тежки изпитания!
Ще се възстановиш, ще видиш, не спирай да вярваш в щастието, в доброто и в любовта! ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 06, 2007, 22:02:01 »

Благодаря ти Мандаринка, всички сте много мили и положително настроени тук. Давате ми много сила и ме заразявате с вашия ентусиазъм. Дано за всички нас това са едни от най-хубавите дни.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 06, 2007, 22:03:57 »

... Дано за всички нас това са едни от най-хубавите дни.

Ооооо, аз съм напълно сигурна, че ще бъдат най-прекрасните и незабрави ми дни в живота ви, момичета!!! good give_rose girl_in_love
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 06, 2007, 22:20:26 »

Да не забравим и бебчо после good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #235 -: август 06, 2007, 23:26:06 »

като че ли вече искам всичко да е минало и само да си разглеждам снимки............. Girl_sing

Маслинка, времето ще отлети неусетно, ще дойде така мечтания сватбен ден, а след това ще дойде и ред на снимките и всичко преди това ще ти се струва като сън...и ще ти се иска да го повториш отново. Ти си толкова организирана и така отдавна си започнала с подготовката за сватбата, така че само трябва да си повтаряш, че всичко ще е перфектно на този ден! Good luck
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 07, 2007, 09:21:49 »

мандаринка - няма нищо лошо в розовота сватба - от опит ти го казвам yahoo !!!! само където аз не успях да убедя моя любим да облече розова риза / тъй като за момче розовото било  bad и баща ми даже беше срещу мен: "мъж с розова риза- ти добре ли си" / е преживях да е с оранжева - няма значение !!! важното е на теб да ти харесва !! не е нужно щом на младоженеца ризата е розова всичко да се сменя !!!! ти си знаеш все пак, но не го приемай толкова навътре , организацията трябва да е удоволствие , а не нерви !!! smile

Яна възхищавам се на силата ти и оптимизма !! и си права че трябва да се радваме и на малките неща ! пожелавам незабравима и весела сватба !!

МАСЛИНКА да знаеш, че след като сънуваш лоши сънища това означава добро !!!! smile ти не им обръщай внимание !:) подготвяш сватбата почти от година и това ще бъде най-хубавият ви ден ! smile ще видиш? а за топката в стомаха си я имах и аз до самия ден !! smile
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 07, 2007, 09:43:54 »

мандаринка - няма нищо лошо в розовота сватба - от опит ти го казвам yahoo !!!! само където аз не успях да убедя моя любим да облече розова риза / тъй като за момче розовото било  bad и баща ми даже беше срещу мен: "мъж с розова риза- ти добре ли си" / е преживях да е с оранжева - няма значение !!! важното е на теб да ти харесва !! не е нужно щом на младоженеца ризата е розова всичко да се сменя !!!! ти си знаеш все пак, но не го приемай толкова навътре , организацията трябва да е удоволствие , а не нерви !!! smile
.......
Мерси, Ели... Честно казано, днес вече ми е все едно какъв цвят ще е  DANCE да идва че да ходим и на море.. каквото можах направих с организацията, но едно е вярно не бива да се трошат нерви, ама как да го избегна понякога като съм си такава  pleasantry, но човек трябва да знае че има и много по-лоши неща и да приема живота малко с насмешка и без излишни нерви за дреболии, и да намира радост във всичко и добра страна също  good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 07, 2007, 09:52:40 »

при нас адреналина вече се вдига на max  Girl_sing
обстановката вече е много "напечена" sad представям си другата седмица как ще е girl_impossible
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 07, 2007, 10:14:22 »

Аз пък незнайно защо напаследък хич не ме тресе нещо вълнението.Даже съм прекалено спокойна и вече не ми пука каквото и да стане съм приела че все нещо ще се обърка и направо не мога да се позная.като че ли след като медената ни седмица ми се провали нещо нямам желание да се занимавам с нещата около сватбата.Момичета май и да се притесняваме каквото има да се случва ще се случи и ние нищо няма да можем да направим.По добре да го караме по ларжи да се усмихваме и веселим напек на всичките проблеми и пречки.Айде желая Ви много усмивки.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines