Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:25:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 127814 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 24, 2007, 10:30:50 »

Ама защо тези нерви, бе мила.Като си сигурна в организацията просто всичко друго е внушение.Освен това всичко трябва да се приема като купон с алко по-официална увертюра, не е ли така.Аз така разсъждавах и успях да се веселя на 100 процента и половина на самият ден.Всичките ни приятели баха там и какво друго може да иска човек, и алкохол се лее и танци-манци.Това е то!Споко бъди и ще ведеш че е кеф.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юли 24, 2007, 10:35:22 »

Ина мила мъчасе да овладея положението, ама нещо не се получава
и мама е много нервна вече понеже е първата сватба от двете роди и няма и на идея как се прави сватба, едно е да ходиш на сватба друго е да вдигаш сватба
малко време остана, а има още неща за приготвяне а аз съм на работа и нямам време и можеби затова е това напрежение
знам че няма смисъл да си тровя нервите и да се притеснявам но както казвам аз докато не седна в ресторанта сигурно няма да се успокоя
благодаря ти за съвета Инче give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 24, 2007, 10:42:36 »

Аз бях супер спокойна дните преди сватбата, и на самата сватба също, милото в началото беше малко притеснен, но бързо се отпусна smile
Но родителите ни не бяха на себе си миличките Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 24, 2007, 10:45:33 »

Предполагам всъщност, че твоето поведение е нормалното, а не моето, защото аз умишлено се пазих от всякакви нерви.Но пък и моята подготовка мина лишена от абсолютно всякакви нерви и проблеми.С 3-4 разговора и уточнявания всичко си уредих, последните дни само изследванията и алкохола остана и в общи линии това беше.аз така се бях настроила, че просто няма какво да се обърка и така и се случи.а иначе в деня Х, всичко те увлича едно след друго и ако не си спокойна после няма да си спомняш нищо, а момента си е за запомняне все пак.Както се казва човек един път се жени за първи път, после вече е различно, ха-ха-ха
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 24, 2007, 10:49:12 »

Ина благодаря за подкрепата  give_rose
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 24, 2007, 10:50:55 »

За нищо, мила, нали съм в професията, малко се увличам понякога когато трябва и нетрябва, но истината е тази.Малко нерви=голям купон!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 24, 2007, 10:51:57 »

Малко нерви=голям купон!

хе това ми харесва и ще се опитам да го направя  yahoo
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 24, 2007, 10:54:34 »

PETKOVA трябва да ти кажа, че и аз вече започвам да се паникьосвам!  tease Знам, че няма ясна причина, но с наближаването на сватбата напрежението ескалира. Но трябва да се поуспокоя. И теб те съветвам същото. Сигурна съм, че сватбите ни ще са точно такива каквито искаме. kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 24, 2007, 11:11:43 »

да така е права си lilsan, но съм такава  crazy
но ще се опитам наистина да се пооспокоя
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 24, 2007, 11:24:09 »

И при нас досега-никакъв стрес.Мисля си,че най-вероятно ще минем без такъв и това е добре-нито ние,нито пък който и да е от родата се е шашнал.Извличаме положителните емоции от всичко и се чувстваме уверени и спокойни.Единственото ни притеснение е да не изскочи някоя неприятност с малката(пу-пу)-моля се да е здравичка,сигурна съм,че ще е много весела и щастлива с толкова хора около себе си!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 26, 2007, 09:20:52 »

оооооооооо при мен беше голям стрес и имаше провал от хора от които не очаквах и подкрепа от други, от които не съм очаквала и на които съм много благодарна !!!! макар и двете роди да бяха правили сватба напрежението се усещаше във въздуха и два дни преди сватбата така съм плакала като малко дете и исках всичко да минава, че ми беше писнало от тази сватба и една позната ми каза:  "не се притеснявай колкото спънки имаш по време на подготовката толкова по-хубава сватба ще имате " и знаете ли наистина беше така без нито един гаф, без проблеми които очквахме от разни "идиоти/ ки" !! за което много се радвам !!! така че по-спокойно я карайте !!!  Girl_hide kiss2
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 26, 2007, 10:53:58 »

Ох, момичета и при мен досега нямаше почти никакъв стрес, но тези дни се случиха едни страшно неприятни неща, за които ще споделя в една друга тема, които много увеличиха нивото на стреса. И както каза Ели, най/лошо е когато такива лоши изненади дойдат от хора, от които най-малко си очаквал.  Cray
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #207 -: юли 26, 2007, 10:57:27 »

аз по случая сменям работа, за да не изтерясвам преди сватбата smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 26, 2007, 10:58:27 »

Ох, момичета и при мен досега нямаше почти никакъв стрес, но тези дни се случиха едни страшно неприятни неща, за които ще споделя в една друга тема, които много увеличиха нивото на стреса. И както каза Ели, най/лошо е когато такива лоши изненади дойдат от хора, от които най-малко си очаквал.  Cray
какво се е случило, миличка?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 26, 2007, 11:28:49 »

Аз до самият ден на сватабата бях доста спокойна. Но в деня на сватбата станахме с милото, и към 11 ч. той си отиде у тях и започна суматохата вкъщи. Започнаха да пристигат хора да се гласят масите и на мен ми стана страшно нервно. И започнах да плача и аз не знам защо. И не мога да се успокоя. Че пих едно успокойтелно и после отивам на прическа и пак почвам да плача. И всички ми се смеят, а аз наистина нямаше защо да плача, а така отвътре ми идваше и не мога да се контролирам. Пих още едно валерянче и се поуспокоих като ми стана добре прическата. И така бях спокойна, докато не дойдоха да ме вземат и да се прощаваме с родителите. Те музикатнте пеят една много тъжна песен, аз все плача като ходя по сватби на нея и майка ми и баща ми като се разреваха и аз ревнах, ама бързо се окупитихме. И така отидохме в общината там с милото ни беше много весело, то нали си бяхме като женени, мина църквата нормално и когато ни посрещаха в ресторанта и водещата започна с едни хубави думи и аз пак се разревах laugh. Само малко cray. И вече като се настанихме и като се успокоих, и като нсе седнах цяла вечер луди танци. Та така е, аз съм много чувствителна и затова може би си поплаках, от радост give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines