Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 02:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 127810 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 12, 2008, 09:54:14 »

Мила мисля че трябва да се успокоиш.просто искам да ти кажа че ако нещо има да се обърква няма да можеш да го оправиш.Всичко си направила сега ти трябва спокойствие.Трябва този ден да ти носи радост а не нерви.Една седмица преди сватбата си вземи малко въздух и успокой топката.Стегни се и се съсредоточи върху нещо друго ако можеш.Айде горе главата и усмивка на устата.

Ава , аз бях месец преди сватбата по ужасен стрес, притеснявах се за работа имах да довърша една документация, която беше с дата същата като сватбата, два дни преди сватбата излязох в отпуска, но бях постоянно с телефона на ухото да се обяснявам на колежката да не объркат нещо !!!!!! постоянно ми беше корема на топка, НО си имах един списък изготвен още от самото начало на организацията и всичко си беше наред като отпадаха ангажиментите лека полека ! не можеш да разчитам и на мама, то още повече ме притесняваше, тъй като тя беше депресирана заради счупването и на крака, после ремонта на къщата го завършихме окончателно един ден преди сватбата, тогава се скарах с баща ми, викахме, плакахме , беше голям цирк, кошмари и разни гадни сънища, НО В ДЕНЯ НА СВАТБАТА беше страхотно !!!!!! smile така, че Гери е права каквото има да става ще стане, ти си отметни всички задачки, пък после всичко ще е ок !!!! smile успех
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 13, 2008, 18:43:23 »

Остават два дни и съм толкова напрегната, че незнам къде да се дяна.... Притеснявам се за толкова много неща - дали няма да забравим нещо, дали няма да има издънки, дали ще изглеждам добре.... Уф....в пълен шаш съм... GROAN
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #377 -: март 13, 2008, 18:47:19 »

Deskata, ще си хубава, просто защото първо си си хубава  tease/готин аватар  girl_wink/ и второ, защото всяка,абсолютно всяка булка излъчва нещо магическо в сватбения ден, която я прави още по-хубава! Girl_hide /Това можеш да ми го повториш на мен за всеки случай след няколко дни  ROFL /

А стресът е нормално да е повишен в последните дни! Но, според мен отговорът е да делегираш правомощия / ROFL funnytooth /на други хора-огледай си списъка или каквото имаш и на един лист напиши за кумата-ти трябва да направиш това и това, на приятелката си- това и това, на еди-кой си-това и това. И им ги даваш и спираш да мислиш! pardon



Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 13, 2008, 18:53:43 »

Deskata, ще си хубава, просто защото първо си си хубава  tease/готин аватар  girl_wink/ и второ, защото всяка,абсолютно всяка булка излъчва нещо магическо в сватбения ден, която я прави още по-хубава! Girl_hide /Това можеш да ми го повториш на мен за всеки случай след няколко дни  ROFL /

А стресът е нормално да е повишен в последните дни! Но, според мен отговорът е да делегираш правомощия / ROFL funnytooth /на други хора-огледай си списъка или каквото имаш и на един лист напиши за кумата-ти трябва да направиш това и това, на приятелката си- това и това, на еди-кой си-това и това. И им ги даваш и спираш да мислиш! pardon





blush Мерси за комплимента blush

Аз съм разпределила горе-долу задълженията, но понеже аз много държа когато правя нещо, то да стане точно, както го искам и почти никога не оставям нещата в чужди ръце и затова се притеснявам за крайните резултати. Но съм си обещала, че в този ден ще съм спокойна и няма да се тревожа да нищо... трябва да се отуча от навика, че само аз мога да си направя нещата както трябва и да се отпусна, пък другите да мислят за всичко. shok
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 13, 2008, 19:01:47 »

_Deskata_ много ми напомняш на мен в дните преди сватбата!!ако щеш ми вярвай вечерта преди събитието сгъвах салфетки с милото crazy crazy не че той не се справяше по добре и че не можеше той САМ да ги сгъне ама не аз на всяка манджа да съм меродийката да не изтърве нещо орловия ми поглед!!всичко трябваше д амине през моите ръце независимо че не всичко правех лично аз!то трябваше да е проверено и изкритикувано или одобрено *crazy*мъж ми каза че съм луда ненормална сбъркана болна откачена....искаше вече да е 15ти сутринта и да сме в самолета!толкова го побърках!каза че съм изперкала тотално и че се чудел дали да се жени за мен!!!смятай каква бях станала!ама това за всичко!!брейй едни цветя трябваше да вземе аз откачих дали ще се справи дали няма да ги съсипе докато ми ги донесе/бутониерите само но пак е важно/
повярвай ми след всичката тиха и не до там тиха лудост която ме беше обзела в ГОЛЕМИЯ ДЕН бях толкова уморена от предните нервни дни че си казах едно голямо МАЙНАТА МУ и спрях да се ядосвам в мига в който отворих врата и излязох при милото се пренесох в друг свят без нерви и притеснения без мисли!ехааа като под наркоза бях!!да ти кажа мило и драго давам пак да се върна там!!прекрасно е и несравнимо give_rose
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 19, 2008, 00:00:48 »

Сватбата мина и мога да кажа, че стресът 2 дни преди нея беше много по-голям, отколкото в самия ден. Бях супер спокойна, фризьорите и гримьоркта ми бяха и очудени, и много доволни от мен. Малко се шашнах като дойдоха да ме вземат и после пак бях спокойна и всичко мина много леко. Bravo
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 09, 2008, 16:11:28 »

усещам как и аз почвам леко да се паникьосвам.. остават толкова много неща да се свършат, 1 месец сякаш е достатъчен, ама дали...  huhhuh.gif
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #382 -: април 09, 2008, 16:16:22 »

zvezdiche, чувствам се по АБСОЛЮТНО същия начин.  Ние сме и на една дата  smile, и уж всичко върви, останаха разни по-дребни неща все пак, ама...
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 09, 2008, 16:21:36 »

Аз не съм най - добрият пример  laugh И дните и седмицата, та и самият ден на сватбата - до влизането в ресторанта ми мина в стрес. В стремежа си всичко да е наред, навредих на себе си, но пък в ресторанта направо избухнах в танци и веселие. Познатите ми казаха, че сутринта като са дошли да ме взимат съм била направо като гипсирана pardon
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 09, 2008, 16:32:13 »

леле  shok
аз имам да уточнявам менюта, украси, гости, подаръци за гости, на мама тоалета (!), и това че в нас е пълен ремонтен хаос и не знам откъде ще ме взимат  tease това, и още дребни неща, ама не съвсем дребни - отпуска за медена седмичка, отпуска да се мъкна за медицински.. това е нормалната лудница предполагам  Сватбаааа
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #385 -: април 09, 2008, 17:07:29 »

Споко  good. Нормално е да имаш да уточняваш гости - един месец преди сватбата не може всичко да е потвърдено. На мама тоалета - е-е, мама да не е малка  Bravo, дъщеря е родила - ще се оправи с тоалета и без булката (шегичка е това, да те развеселя).

И в нас е ремонт и само прескачаме кашони.  Тормози майсторите да приключат по-скоро.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: април 10, 2008, 09:13:26 »

Аз като се върна назад преди сватбата имаше мнооооого малко моменти в които съм се нервирала,но общо взето бях адски спокойна.Всъщност най-спокойна бях на сватбата,в самия ден от момента в който си отворих очите.Дори на снимките си личи моето спокойствие и глътнатия бастун на мацото.А за него да не говоря :girl_impossible:Гипс отвсякъде и именно заради това някои моменти му се губят и пита мен какво е станало в еди кой си момент,кои гости са дошли и недошли и т.н.

Затова бъдещи булки направете всичко възможно да сте спокойни в този ден,за да можете да си спомняте всички усмивки и пожелания на гостите ви,на физиономиите на мъжът ви,думите в ритуалната зала и пожеланията на попа и всеки един детайл girl_wink
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 10, 2008, 22:18:35 »

Няма как преди сватбата да не се панирате на моменти, докато организирате всичко, но повярвайте ми ТОВА Е НАЙ-ХУБАВОТО ОТ ЦЯЛАТА СВАТБА! Подготовката и вълненията преди сватбата са много сладки. Самата сватба минава неусетно, както всяко дългочакано събитие. И след това, като се осъзнаете, разбирате, че именно тези моменти на притеснение са били най-сладки. girl_wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 22, 2008, 08:37:24 »

Няма как преди сватбата да не се панирате на моменти, докато организирате всичко, но повярвайте ми ТОВА Е НАЙ-ХУБАВОТО ОТ ЦЯЛАТА СВАТБА! Подготовката и вълненията преди сватбата са много сладки. Самата сватба минава неусетно, както всяко дългочакано събитие. И след това, като се осъзнаете, разбирате, че именно тези моменти на притеснение са били най-сладки. girl_wink
Наистина сватбата минава неусетно и готино, но аз изобщо не съм съгласна, че моментите на шашкане са най-сладките.Аз не се притесних грам по време на цялата подготовка, нито по време на самата сватба, но ако ми се беше случило, то това щеше да е кофти момент в общи линии. Как точно после този спомен щеше да ме умилява, незнам, нещо не ми се връзва тук.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 22, 2008, 12:20:07 »

Здравей kiksi! Първо искам да ти кажа, че искрено ти съчувствам за всичките главоболия около венчавката. Но според мен няма смисъл от чак толкова драматизиране около въпроса "за едни може, а за други-не". Мислиш ли, че ако нямаше такива изключения, нещата за теб щяха да са по-различни, щеше да плачеш по-малко и въпреки всичко дали нямаше да търсиш начин да направиш всичко възможно, за да се осъществи твоето желание да се венчаете точно на тази дата. Подкрепям напълно мнението на alucinado. На теб ти пожелавам да бъдеш много щастлива на Вашият ден, защото това е най-важното heart.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines