Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 03:56:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 127815 пъти)
 
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 29, 2007, 17:59:52 »

Леле buba_mara ама при теб е било много напрегнато.А милият как те изтърпя?Защото моичкият по едно време се молеше по-бързо да идва 11.11 защото аз също бях в голяма депресия.Нищо не ядях и не говорех и само гледах в една точка! blum girl_wink
Мисля, че не усети моя стрес върху себе си, само дето всяка сутрин го будех точно в 8:00, защото аз се будех в толкова.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 29, 2007, 18:11:57 »

Леле buba_mara ама при теб е било много напрегнато.А милият как те изтърпя?Защото моичкият по едно време се молеше по-бързо да идва 11.11 защото аз също бях в голяма депресия.Нищо не ядях и не говорех и само гледах в една точка! blum girl_wink
Мисля, че не усети моя стрес върху себе си, само дето всяка сутрин го будех точно в 8:00, защото аз се будех в толкова.
А много с малко се е разминал.А моичкият чак ми става съвестно като се сетя как съм го измъчвала.А така милия се грижеше за мен,а аз само рев cray cray cray.Все си мислех че ще стане нещо и сватба няма да има,ама всичко си беше ОК! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 29, 2007, 19:43:50 »

При нас стрес ЗА сватбата не с еусети, защото имахме други щуротии наглавите си и то не по наша вина, но Слава Богу всичко мина чудесно!!! heart girl_in_love LOVING CHEERS
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 27, 2007, 13:54:31 »

ох да ви кажа моя мъж направо го съжалявам.Има толкова много време а аз вече на моменти изперквам тотално.По ревавам си от време на време и все викам на милия че сватбата ще се провали а той все ме успокоява.А пък сигурно преди сватбата тотално ще откача и ще изпадна в депресия.Ама моя взе да ми свиква даже е почнал да ми прави фотосесия като рева и каза че след сватбата ще ми ги покаже всичките на куп да се видя каква паника съм била а пък как всичко е минало страхотно.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 27, 2007, 14:05:56 »

ох да ви кажа моя мъж направо го съжалявам.Има толкова много време а аз вече на моменти изперквам тотално.По ревавам си от време на време и все викам на милия че сватбата ще се провали а той все ме успокоява.А пък сигурно преди сватбата тотално ще откача и ще изпадна в депресия.Ама моя взе да ми свиква даже е почнал да ми прави фотосесия като рева и каза че след сватбата ще ми ги покаже всичките на куп да се видя каква паника съм била а пък как всичко е минало страхотно.
gucciiiiiiiii я не се излагай hunter
нали трябва да ти останат нерви
моята приятелка ми каза да не се изнервям от сега понеже щяло да ми се наложи да ми слагат подплънки в роклята, така 4е внимавай,е знаем 4е ти има6 достатъ4но но все пак, остависе на приятните мигове по организацията на сватбата и знай че вси4ко ще мине прекрасно danceg
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 27, 2007, 17:21:32 »

Споко момичета. Какво е това ще ревем ли сега?  crazy
Аз в началото леко се побърквах, ама сега нищо ми няма. Много съм си добре даже. Ще видим последния месец как ще съм.  crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 27, 2007, 17:42:22 »

Споко момичета. Какво е това ще ревем ли сега?  crazy
Аз в началото леко се побърквах, ама сега нищо ми няма. Много съм си добре даже. Ще видим последния месец как ще съм.  crazy
еми то последния месец няма начин да сме спокоини колкото и да ни се иска Blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 27, 2007, 17:52:42 »

всичко ще е наред момичета,кураж,аз бях притеснена много преди сватбата,и точно вечерта си легнах и се наспах като бебе crazy,луда работа
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 27, 2007, 18:01:59 »

всичко ще е наред момичета,кураж,аз бях притеснена много преди сватбата,и точно вечерта си легнах и се наспах като бебе crazy,луда работа
ооо дано и ние да бъдем така но6та преди големия ден heart
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 28, 2007, 18:53:25 »

сега се сещам че бях много по-объркана и притеснена 3-4 седмици преди сватбата,сънувах все едни гадни сънища-че нещо не е наред с роклята ми;че не съм си направила прическата;или пък най-ужасното беше ,че не съм готова когато те са вече пред нас girl_impossible Cray
важното е ,че нищо такова не стана всичко беше ОК good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 28, 2007, 19:05:02 »

сега се сещам че бях много по-объркана и притеснена 3-4 седмици преди сватбата,сънувах все едни гадни сънища-че нещо не е наред с роклята ми;че не съм си направила прическата;или пък най-ужасното беше ,че не съм готова когато те са вече пред нас girl_impossible Cray
важното е ,че нищо такова не стана всичко беше ОК good
ще се побъркамеееее star help help help
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 28, 2007, 19:11:24 »

Да ви кажа момичета,колкото по-малко време остава толкова по-спокойна съм :sarcastic:Сега даже чакам кумовете на гости-те са се шашнали,а на мен ми е едно приятно :curtsey:Ще пиша пак в темичката ден преди сватбата  sarcastic
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #87 -: март 28, 2007, 19:17:58 »

сега се сещам че бях много по-объркана и притеснена 3-4 седмици преди сватбата,сънувах все едни гадни сънища-че нещо не е наред с роклята ми;че не съм си направила прическата;или пък най-ужасното беше ,че не съм готова когато те са вече пред нас girl_impossible Cray
важното е ,че нищо такова не стана всичко беше ОК good

picolina, твоите сънища ми напомнят на сънищата, които аз сънувам. Най-честият ми кошмар е, че цветята ми не идват, или че не са такива каквито съм ги поръчала и че гостите ми закъсняват.  crazy
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 28, 2007, 19:31:29 »

луда работа crazy,обаче съм сигурна,че нищо от това няма да се сбъдне,товае просто плод на нашето подсъзнание
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 28, 2007, 19:34:42 »

луда работа crazy,обаче съм сигурна,че нищо от това няма да се сбъдне,товае просто плод на нашето подсъзнание
picolina
дано си права CHEERS
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines