Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 126096 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 24, 2008, 14:14:57 »

Като чета за вашият стрес виждам и аз себе си, но понеже имам още време до 23.08 и започнаха от рано разправиите то за ресторанта, пък за костюма на милото и т.н. Направо не знаех как ще издържа, до момента в който празнувахме на татко годишнина, мале такава паника беше,а тържеството беше в нашия град и за 5 пъти по-малко хора и накрая се скарах с всички и казах, че ако и за сватбата ще е така, по-добре да не прави...И реших майната му, въобще мисля да не се ядосвам, особено за малките неща, виж, ако роклята ми се провали и аз ще съм бясна, но пък съм оставила и на нашите да организират нещата...а аз ще се забавлявам с всичко...Дано!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 24, 2008, 14:56:37 »

И аз съм в такъв срес вече, а още не се е почнало. Плюс пролетна умора ли какво е, не знам и съвсем се побърках.
Уж съм в отпуска, за да свърша с най-основните неща отрано, а толкова уморена се чувствам и не ми стига акъла за 3 месеца как ще успея, само дати сменям, само обикалям, звъня телефони, а как ще е после, не ми се мисли... sad
Само караници с милото - само ще има сватба, няма да има сватба (през ден съм на ръба да си събера багажа) sad
Поне планирах да се наспа през отпуската, а то и това не става, защото от нерви вечер заспивам късно и сутрин се събуждам рано sad
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 24, 2008, 15:03:02 »

И аз съм в такъв срес вече, а още не се е почнало. Плюс пролетна умора ли какво е, не знам и съвсем се побърках.
Уж съм в отпуска, за да свърша с най-основните неща отрано, а толкова уморена се чувствам и не ми стига акъла за 3 месеца как ще успея, само дати сменям, само обикалям, звъня телефони, а как ще е после, не ми се мисли... sad
Само караници с милото - само ще има сватба, няма да има сватба (през ден съм на ръба да си събера багажа) sad
Поне планирах да се наспа през отпуската, а то и това не става, защото от нерви вечер заспивам късно и сутрин се събуждам рано sad

успокой се мило момиче, сигурна съм, че всичко ще се подреди, но не рискувай здравето си затова. и аз се ядосвам понякога, но най ме е яд, че отдавам такива емоции за събитие, което по начало би трябвало да е щастливо  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 24, 2008, 15:08:59 »

Благодаря ти, zvezdiche!
Ще се опитам да се успокоя, мислех, че ще пърхам от щастие, докато си организирам сватбата, а то какво стана...
Но ще се стегна, само да реша веднъж проблема с датата, църквата и гражданския ритуал и вече се надявам да не ми пука толкова, дори и да не е нашият любим ди джей на сватбата ни!

Твоята сватба май наближава, нали? Как е настроението толкова скоро преди сватбата?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 24, 2008, 15:25:13 »

настроенията са разнообразни, но понеже сме в темата - вчера маникюристката ме умоляваше да си отпусна ръцете, а аз все повече ги стягах. поздравления за всички булки, които от начало до край са организирали всичко с усмивка на лице и без излишни тревоги, но аз няма да съм от тях. бих върнала времето назад и бих променила много неща, но вярвам че ще съм безкрайно щастлива когато големият ден настъпи  LOVING
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 24, 2008, 15:32:29 »

zvezdiche, сигурна съм, че в деня на сватбата всяка от нас ще забрави целия преживян стрес през предните месеци и сватбеният ден ще е най-голямото ни разтоварване от всичкия този стрес!
Пожелавам ти искрено и при теб да се случи така!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 12, 2008, 11:44:02 »

Момичета, преместих постовете ви за загуба на близки в нова тема:
Загуба на близък преди сватбата!, а тук нека пишем за типичната "предсватбена треска"!  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #412 -: май 20, 2008, 17:39:01 »

Аз май се абонирам за тази тема от сега, 3 месеца и 10 дни преди сватбата.
Обзела ме е пълна паника, че нищо не правя и не уточнявам, сънувам кошмари за деня на сватбата. Почти всичките ми *проблеми* са нерешими от 2500 км разстояние.
Ще се прибирам след две седмици, но от паника не мога да приоритирам нещата, които трябва да свърша.

От сега така съм се ошашкала, а си мислех че всичко ще е НАПЪЛНО готово поне ден преди сватбата и ще мога да ходя на плаж сутринта  danceg,представятели си. Естествено всички ми се смеят като им го казвам.

Аз продължавам да не разбирам, ако всичко е планувано и изпълнено на време, всички задължения за деня са делигирани и уточнени, какво толкова има да се прави освен човек да се приготви, в смисъл облече, напудри и т.н.

 
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: май 20, 2008, 17:44:12 »

KlaraFina, няма страшно, щом се прибираш, всичко ще се нареди. Направи си план и си предвиди и алтернативи, защото знаеш, че понякога плановете търпят промяна. Взимай пример от Wienerin как се справи за отрицателно време.  good
Аз се прибирам само за 6 дни преди сватбата и да ти кажа не се притеснявам особено. Каквото стане. И нямам търпение вече!  Eeager
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #414 -: май 20, 2008, 18:04:56 »

Да, и аз се възхищавам на Wienerin за бързата и стройна организация.

Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 22, 2008, 10:04:44 »

Ние решихме да организиераме сватбата 3 месеца преди датата, първите 10 дни бях много изнервена, но вече се успокоих. Давах си сили само като мисля, че ако се шашкам ще се проваля, защото няма да мога да мисля реално. На работа съм по цял ден и пак успяхме да си намерим ресторант, църква и да си запазим дома за една и съща дата без много усилия. Напрегнато ми е само за роклята, че нямам врема да отида до асеновград през седмицата или събота сутрин и незнам как ще го измисля.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 22, 2008, 16:15:43 »

Момичета нормално е да сте притеснени дори и всичко да е наред.Все пак за нас като булки/аз бивша де/ този ден е много важен и ние искаме да е перфектно всичко.опитайте се не всичко да се върти около сватбаат и да намирате нещо с което да релаксирате.Знам че е трудно но така само си вредите.Кошмарите са нещо нормално.Аз сънувах всякакви глупости.Опитайте се да разчитате на близките си за помощ.Аз например съм много благодарна на майка ми която беше причината сватбата да мине гладко и да съм много спокойна на сватбата си.Знам че ви е трудно така от разстояние но има доста примери тук че може да се справие и за кратко време и всичко да е разкошно.Милички искам да Ви задам едно въпросче само.С какво притеснението ще помогне на организацията на сватбата?
Ето и моя отговор -С нищо.само допълнително ще изнерви вас и хората около вас.
Айде горе главата всички и дайте по една усмивка и си мислете как всичко ще е наред защото аз съм сигурна че ще е така а и дори да има нещо не както сте си го мислили определено то не се помни а се помни само хубавото.А и има непредвидени неща и тях и да ги мислиш като има да стават ще стават.а и няма нещо толкова фатално /освен да не дойде младоженецът /което да не може да се оправи
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: май 23, 2008, 15:22:31 »

 Offtopic Сигурно не му е мястото точно тук, но иксам да кажа  cray cray cray Аз ще се откажа да раздавам покани и да питам дали хората ще идват на тая сватба. Аз знам, че те не са виновни хорицата, ама на мен ми става все по- тъжно.
Половината от хората на които наистина ДЪРЖА да дойдат, ми отказаха. Ей на сега - една приятелка, щяла да заминава да живее в Англия с цялото си семейство и до края на юли трябва да са там. Една друга - лятото имат най- много работа, защото бачка във фирма за сладолед. Един колега не ще да дойде (незнайно по каква причина) - заби ми въпроса "Ама защо държиш толкова много да дойда точно аз". Ми викам му - "Аз държа всички, които поканя да дойдат, не само ти". Едната ми шаферка забременя и няма да може да дойде. Един друг бивш колега имал някакви семейни проблеми и няма да може да дойде (ако все пак се оправят нещата, ще е добре дошъл).

За сметка на това имам няколко "самопоканили се" гостенина. Освен това (съжалявам, че ви занимавам) майка ми и баща ми са разведени от 22 години. Та сещайте се майка ми как ще се разбере с другата рода - вика ми "Баба ти в къщи не я искам. На всякъде другаде да, ама в къщи не". Викам - ОК, разбирам те, ясно ми е! На милото положението му е същото, но моят баща почина, а неговият е жив. Та майка му му казала, че ако покани баща си, тя няма да дойде.  Oh my ... Ти луда ли си. Това е сина ти.  Oh my ... После чинка ми (на чичо ми жена му) и тя нещо се карат там с чичо ми и тя - "Аз няма да дойда, щото не мога да го гледам  beating beating!!!"

Ми хора, аз какво да правя  cray cray cray cray Хубаво, че съм на работа, иначе до сега да съм ревнала. Ми то до август ще се откажат всички и кво...  l_bye_girl l_bye_boy l_bye_girl l_bye_boy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 23, 2008, 15:46:08 »

 Offtopic
Успокой се! Понякога наистина нещата не се подреждат както на нас ни се иска, но все пак това е твоят сватбен ден и той е най-важен за теб и твоята половинка. Абстрахирай се от всички роднини и простотии, от това кой ще дойде и кой не, най-важното в случая е, че ще бъдете двамата заедно и че от този момент нататък вече ще бъдете семейство и ще градите семейство Wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 23, 2008, 15:48:21 »

skylife, не се тормози излишно.. Наистина е много жалко, че и най-близките ви роднини правят номера от сорта "ако той дойде, аз няма да дойта" и т.н., но нищо не можеш да направиш по въпроса. Вземи се в ръце и забрави за тези разправии. В крайна сметка ще си проличи кой наистина държи на теб и ще те уважи на празника.. без гости няма да останете  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines