Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:09:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стреса преди сватбата?  (Прочетена 125849 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #15 -: август 09, 2006, 20:31:08 »

Няма страшно, ще се справим всички не знам за някой дето са го върнали от олтара, защотот тортата е купена в последния момент и не е точно каквато трябваше и т.н.
Иска ми се да имам спокойствието на DIVA  smile
При мен всичко ще е треска, щото аз сега само мисля...а после всичко за 2 седмици....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 10, 2006, 08:03:35 »

Oooooх, момичета!!! blush

Направо ми се струва, че и аз ще откача!!! crazy Сякаш, колкото повече наближава датата (17 септември), толкова повече започвам да се вълнувам и да се притеснявам... да мисля, дали ще стане роклята ми точно така, както си я представям, как ще мине самия ден, дали всичко ще е наред, дали ще е хубаво, дали всички ще са доволни (едва ли, то винагиима някой наопаки Wink) и т.н. и т.н. .......

Ясно е че не съм единствена, не че то ме успокоява!!!  smile

Някой да знае хапче, което да помага при предсватбена треска?!  shok

Иначе и при нас всичко почти е готово!!! А и има кой да ни помага с всичко, което си е направо страхотно!!! LOVING
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #17 -: август 10, 2006, 09:33:37 »

Съвсем в реда на нещата си е да се притесняваш преди сватбата-все пак това е едно от най-важните решения, които човек взема в живота си. Аз не правех изключение...Бях направо  bomb, но в самия сватбен ден просто всичко се промени. Бях толко спокойна , че направо не можех да се позная! Фризьорката се суетеше около косата ми, майками хвърчи напред назад, а аз си пия кафнцето и се кротувам, като че ли не се женя аз. Но когато дойдоха съпругът ми с кумовете сякаш се събудих, но беше просто приятна тръпка не и притеснение.  heart Спокойствието според мен е много решаващ фактор, така че просто се  biggrin и бъдете себе си!!!  good
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 10, 2006, 09:45:41 »

Тази сутрин и аз се събудих притеснена boredom,чак сега осъзнах,че остават 9 дни до сватбата *crazy*и ми се прииска събитието да се поотложи *STOP*Много ми е спечено и сигурно ще лудна тези дни nea
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 10, 2006, 10:30:32 »

Спокойно!
И аз съм така!!! crazy
Всичко ще мине добре и ще е така, като ти си си го представяла! Стискам палци и късмет, mimeto!!! LOVING
« Последна редакция: август 11, 2006, 09:03:57 от Bulechka_TS » Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #20 -: август 10, 2006, 11:19:21 »

Дааа, и аз сега като се замисля имаше един такъм момент и при мен  tease tease tease Ставам сутрин и като погледна календара ме обзема един такъв тих ужас  diablo diablo diablo
Даже съм си мислила че като се изтапанча в ритуалната или църквата пред толкова народ като нищо мога и да припадна за срам и позор, даже това беше най-големият ми кошмар (понеже съм с ниско кръвно и са ми се случвали такива работи).
Но да ви успокоя-в деня на сватбата всичко беше точно-закусвах, пийнах си кафенце, душче, грим и т.н.-велико спокойствие  blum blum
И всичко беше супер-не се бойте- този ден е толкова прекрасен, но са съжаление минава като един миг и дори няма кога да се притеснаваш. Усмихвайте се и това е всичко!  LOVING LOVING LOVING
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 10, 2006, 18:53:19 »

Благодаря за подкрепата момичета kiss,не едва ли скоро ще се успокоя,защото имах малък проблем с халките,бяха ми объркали името и вместо моето(на халката на приятелят ми)се получаваше друго женско име,бях подивяла и ги върнах да го оправят,токлу що разбрах от сестра ми която ги е взела от поправка,че си личи малко поправеното,но мен този резултат не ме задоволява }:->малко :\Та се,чудя какво да направя да ги дам ли да ми ги оправят или след сватбата да се санимавам с тези неща help
Вече тотално ще лудна crazy
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #22 -: август 11, 2006, 07:59:42 »


Mime, според мен трябва да им я върнеш-(халката, щом си личи) и да поискаш да ти я направят наново, в пълното си право си да получиш нещо качествено, още повече, че ще я гледаш цял живот след това и ще те е яд. Ако не искат дори може да си поискаш парите и да отидеш на друго място, но не знам дали ще имаш време за това, то се прави за 2 дни, но все пак. Ако беше от Варна можех да ти препоръчам прекрасно ателие, но се опасявам, че май не си.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 11, 2006, 08:39:28 »


Mime, според мен трябва да им я върнеш-(халката, щом си личи) и да поискаш да ти я направят наново, в пълното си право си да получиш нещо качествено, още повече, че ще я гледаш цял живот след това и ще те е яд. Ако не искат дори може да си поискаш парите и да отидеш на друго място, но не знам дали ще имаш време за това, то се прави за 2 дни, но все пак. Ако беше от Варна можех да ти препоръчам прекрасно ателие, но се опасявам, че май не си.
В София живея,поръчах халките в родният ми град-малък град където хората се познават.Това е и една от причината,заради която не съм вдигнала скандал до сега P-(Ако отново им я върна ще им отнеме 1 седмица за корекция,представям си какво ще се говори из града,а и родителите ми каквито са(срамежливи,винаги гледат да не обидят някой) :\а и вече им ги върнах и те не ги направиха както трябва }:->Та варианта е да отида до родният ми град,да ги донеса в София и да ми ги поправят и пак разходи и пак губене на време и пак в последният момент *STOP*А пък от друга страна неискам въобще да се венчаем с тези халки diablo
Вече наистина ще откача bomb
Благодаря ви за подкрепата и търпението с което четете моите постове :-*Ще ви държа в течение какво съм решила mega_chok
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 11, 2006, 08:57:17 »

Миме, и аз мисля, че не е хубаво така и трябва да ви ги направят както трябва!!! good
Все пак това е за цял живот!!!  shok
Не се притеснявай, трябва да ви ги коригират за тяхна сметка, все пак вината за грешката е тяхна!!! good

Ние с нашите нямахне никакъв проблем - избрахме ги от каталог, даже малко променихме модела (та сега няма такива правени други  blush) и всичко си беше точно и готово на време!!! Стоят си в кутийката вече месец и си чакат да им дойде времето!!! LOVING

Стискам палци всичко да мине по-възможно най-добрия начин за теб и младоженеца в Сватбения ден!!! heart give_rose LOVING
« Последна редакция: август 11, 2006, 09:09:53 от Bulechka_TS » Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 11, 2006, 09:23:40 »

Благодаря и на теб Bulechka_TS ,знам,че сте прави с denisimo аз съм на същото мнение,но след като им ги върнахме,не съм сигурна,че отново ще ми ги оправят точно те :\Ох много съм объркана,незнам какво да направя sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 14, 2006, 14:40:04 »

Мили момичета,

кажете ми вие притеснявате ли се?

С други думи тресе ли ви сватбена треска?  crazy

Аз май с наближаването на времето все повече се притеснявам!!! Все имам чувството, че нещо няма да е наред, че съм/сме пеопуснала нещо...

Не, не мисля за отлагане!!! В накакъв случай!  LOVING

Просто искам да знам дали е нормално или аз изперквам?!  sad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 08, 2006, 10:42:07 »

Аз изкарах ужасна предсватбена треска.И то точно около 1 седмица преди сватбата.Както четох някъде по-надолу представях си  "сватбата провал".И той все някой супер нещастен случай.Абе ужас беше!Отпуснах се чак когато дойде най-добрата ни приятелка от София и ходихме заедно на маникюр.После направихме една лека кръчмичка и  pleasantry всичко беше ОК!Но това беше вечрта преди сватбата, а една седмица преди това не ме питайте-голям рев падна.Милото се беше хванало за главата! crazy
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: декември 08, 2006, 11:56:57 »

оох наближава наближав сватбата и тъкмо си мислех че сватбената треска ще ме подмине и сега докато чета тука и пиша почва да ме свива корема....нали се сещате....оф още 1 седмица остана....добре че не ме подхвана треската по рано
« Последна редакция: декември 08, 2006, 13:06:33 от vanis » Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 08, 2006, 12:51:20 »

и мен така ме тресе.... Eeager Eeager,че вече не си намирам спокойно място никъде.
една седмица...еднаседмица...една седмица
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines