Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:50:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена анкета  (Прочетена 17593 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 16, 2008, 15:18:09 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
кошмари не съм имала през цялата подготовка. но доста се притеснявах за организацията. всичко си мина по план, но по принцип си има и непредвидими неща и е излишно да се тревожим

2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
най-неочакваното по време на подготовката беше, че баба и дядо отказаха да дойдат (с оправданието,  че са доста възрастни за подобни емоции - разбрах ги донякъде). за съжаление това промени формата на сватбата и не поканихме някои по-възрастни роднини, а след това последваха неочаквани откази и от други гости и разни недоразумения. дори на самия ден не ми дойдоха близки хора - без да предупредят. всичко това остави неприятни емоции в мен, защото бях отделила специално внимание на всеки, който получи покана
в самия ден имаше и приятни изненади - в църквата дойдоха да ме видят родителите на една приятелка, която не успя да дойде на сватбата. и другото неочаквано нещо - противно на всякакви прогнози изобщо не валя

3. Кой е най-важният гост за вас?
моята кръстница

4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
не е имало подобни молби, всички гости бяха желани и очаквани

5. Най-любимата ви сватбена вещ?
халката ми

6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
1. бих поканила повече хора, било то и по-далечни познати, с изричното условие да са наясно месец преди сватбата дали ще идват или не
2. бих обърнала много повече внимание на някои близки, за да са наясно колко е изключително важно тяхното присъствие за мен. бих обърнала повече внимание и на брат си, който явно преживя събитието по свой си начин
3. иска ми се да не бях отделила толкова време за подготовката. за съжаление още не успявам да наваксам заради компромисите в работата и в училище
4. не измислих нищо за децата, освен балоните с хелий. те доста се радваха, но определено имат нужда от специално внимание
5. сега прочетох поста на Ели - и мен ме е яд, че нямам самостоятелни снимки с някои хора


7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
една приятелка ме сряза веднага защо годежният ми пръстен е от сребро (преди още да ме поздрави или каквото и да е било). той не е сребърен, но хич не ми се обясняваше


8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
кръстницата ми, бившият ми шеф, някои конкретни роднини, и най-странното - всякакви слабопознати хора. родителите ми също се вълнуваха много. приятелите общо взето си бяха спокойни, защото са ни "оженили" преди доста години



« Последна редакция: юни 16, 2008, 15:21:27 от zvezdiche » Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines