Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:12:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистващи препарати!  (Прочетена 264003 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: септември 26, 2009, 12:25:59 »

Някой знае ли как се казваше онзи препарат за мухъла май нещо със "С" започваше и долу-горе на каква цена е?

Саво е името на препарата. назад в темата беше коментиран.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 26, 2009, 14:57:20 »

6-7лв
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 26, 2009, 17:28:09 »

ооо, саво ме спаси мен, с тази душ кабина....ама много мирише...

аз съм много доволна от 1 препарат за батерии и смесители, ЛОК, май се казваше,

ангелче, сешташ ли се за него?

прави ги като нови, направо за секунди, мокря 1 гъба, натърквам я хубаво в кутийката с препарата и после мажа обилно смесителите, след това изплаквам с вода...като нови...поне 1 седмица изобщо не им личат капките от вода  smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: септември 26, 2009, 19:04:51 »

Аз искам да попитам за препарат с който да почиствам душ кабината ? Идея нямам какъв да е  crazy  И още дали знаете ли препарат с който мога да само да поливам тоалетните гърнета и те да се почистват. Аз взех доместос, розовия, не е лош, но преди години имаше такива, още по-активни, с които само се поливаше и след това изплащваш.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: септември 26, 2009, 20:45:35 »

аз душ-кабината я почиствам с Полирапид, а веце-то с доместос, но винаги в казанчето слагам блокче и то дезинфекцира и по-лесно после се почиства !!!!!!!!!!  Wink
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: септември 27, 2009, 07:57:06 »

САВО-към 7-8 лв. е
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: септември 27, 2009, 08:30:34 »

За Лок не съм чувала.В къщи с каквото чистя плочките,с това и кранчетата.Но Полирапид също е мн добър.Има 2 варианта-за много замърсени повърхности-с оцет(по-агресивен) и  без оцет.За тоалетната-по-добро от Доместос не знам.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: септември 27, 2009, 09:50:56 »

ангелче, мила, не е лок, а био щайн .... blush
препоръчвам го горещо, страшно е добър и много икономичен, аз 1 кофичка я ползвам вече 2-ра година.

WC - ползвам, каквото имам в момента, освен блокчето, мажа отдолу с тоал. пате (не точно с тази марка, така им викам, взимам, каквото има в магазина).
Сега имам едно меглио, някакъв обезмаслител, с него мия отвън и дъската с капака, а отвътре, понякога с него, понякога с циф, силит банг. Не съм ползвала доместос...

Лок е препаратът, с който си мия гарнитурата в хола (кожена).
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: септември 27, 2009, 10:59:07 »

Био Щайн не е ли препаратът, който го рекламират по ТВ?

Аз точно онзи ден гледах рекламата и се чудих много дали да го поръчам или не, ама като никой около нас не го е пробвал незнам дали върши работа?!  crazy

gostenka, ти какво чистиш с него и наистина ли е "толкова добър"?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 27, 2009, 11:13:10 »

Аз искам да попитам за препарат с който да почиствам душ кабината ? Идея нямам какъв да е  crazy  И още дали знаете ли препарат с който мога да само да поливам тоалетните гърнета и те да се почистват. Аз взех доместос, розовия, не е лош, но преди години имаше такива, още по-активни, с които само се поливаше и след това изплащваш.

В ресторанта, в който работих за тоалетните ползвахме Финол Фреш (понякога и Санитех). Доста силен препарат, който обаче е златен - намазваш тоалетната с него, оставяш няколко минути да действа (май беше 10-тина, вече не се сещам) и просто миеш с вода. Финол Фреша не се нуждае от търкане, но Санитех го разтърквахме леко (или по-скоро с гъбичка обирахме мръсотията)...
« Последна редакция: септември 27, 2009, 11:19:18 от StAsSi » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 27, 2009, 20:13:30 »

Стаси, не знаех, че по ТВ го продават, на мен ми е от майка ми. С него мия всички смесители на мивките и душовете, искам да кажа, че стават като нови, лъскави, че и ок. 10 дни след това не си личат капките от водата, няма бели капчици от варовик...
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 30, 2009, 09:43:06 »

Стаси, не знаех, че по ТВ го продават, на мен ми е от майка ми. С него мия всички смесители на мивките и душовете, искам да кажа, че стават като нови, лъскави, че и ок. 10 дни след това не си личат капките от водата, няма бели капчици от варовик...

Говориш за този препарат, нали?
Аз този съм почти готова да го поръчам... Изглежда ми надежден.
« Последна редакция: септември 30, 2009, 09:44:44 от StAsSi » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 30, 2009, 10:44:49 »

Да, точно той.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 30, 2009, 10:55:27 »

аз не знам да се хваля или да се оплаквам. Както бях писала по-рано в банята плочките са ми венге и бяха целите в котлен камък и варовик, ужасно грозно, с нищо не се махаше. Купих най-накрая един препарат, много ефикасе, сега не се сещам името, не е оот известните и се махна камъкът , станах като нови плочите, но сега проблемът е друг, от този препарат се скапаха фугите, просто се разградиха и по края всяка плоча има един пръст бяло от разградената фуга. ужас, оправи се едното, скапа се другото
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 30, 2009, 11:38:12 »

За да е ефикасен препарата,трябва да го направят силен.А  щом е силен,неминуемо разгражда плочката и фугата.Така,че ако са ви хубави и новички плочките залагайте на по-скъпи препарати,там поне малко обръщат внимание на съставките ,които щадят повърхността.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines