Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:48:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистващи препарати!  (Прочетена 263615 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 08, 2009, 13:54:05 »

Аз пък знам от моя мъж ,че е изрично забранено да се почиства дограмата с Корселин,защото пада емайла..И клиентите като питат винаги ги предупреждаваме huhhuh.gif

знам мила, НООО остатъка от лепилото само с това се махнааа , добре че нищо и нямааа
 good good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #106 -: април 08, 2009, 14:01:26 »

Благодаря за препоръките момичета  give_rose Общо взето ще трябва да се снабдя със стъргалка някаква или шпатулка и препарат за стъкла. В събота ще чистим, ако нещо не излезе, ще питам пак.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #107 -: април 12, 2009, 15:12:28 »

Оффф, в лудницата около празничната трапеза, взех че кипнах манджата в тавата и от подправките загоря. Уж я поизчистих, обаче от външната страна при дръжките се е спекло и не ще да се изчисти. Да знаете някой препарат за чистене на загорели тави? Не става с препарати за фурна, защото тавата ми е от металните, лъскавките и със сигурност не е добре да има киселина в препарата за миене.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 12, 2009, 21:16:39 »

пробвай с Полирапид - дават го и за прибори и тенджери от алпака, лично съм пробвала и резултата е супер  good good good дано се изчисти
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 23, 2009, 15:38:11 »

Моят мъж всичко чисти с Меглио - стъкла, мебели и тт.н.
Аз от препаратите за съдове съм доволна от Пур-а, иначе много харесвам продуктите на Медикс, хем на добра цена, хем си вършат работа   good

А в тази тема може ли да коментираме перилни препарати? Ако е така искам да ви попитам с какво освежавате дрехите? Смених всички видове прахове, но дрехите все не миришат силно, а на мен ми се иска след пране да си остане една хубава миризма на прано и чистичко. Не миришат и лошо, просто...ника не миришат дрехите след пране!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 23, 2009, 15:56:10 »

Gergancheto аз ползвам течен Персил и съм много доволна,но сега реших да го сменя и от  два - три днии пера със течен Ариел.Страхотно мирише -много е свеж и остатъчна миризма е трайна.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 23, 2009, 18:59:43 »


А в тази тема може ли да коментираме перилни препарати? Ако е така искам да ви попитам с какво освежавате дрехите? Смених всички видове прахове, но дрехите все не миришат силно, а на мен ми се иска след пране да си остане една хубава миризма на прано и чистичко. Не миришат и лошо, просто...ника не миришат дрехите след пране!
Аз използвам омекотител Ленор,дрехите миришат много приятно и дълго Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 23, 2009, 20:41:55 »

Фиби мерси ще пробвам, а върхи течния Елийс имаш ли наблюдения?
Наде от кой Ленор си доволна?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 23, 2009, 20:42:07 »

Аз пера с Ариел и ползвам омекотите Ленор-розов.Доволна съм от комбинацията.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 23, 2009, 21:05:05 »

Розовия и жълтия Ленор. Като поне за мен розовия е по-силен,и затова го смених с жълтия pleasantry Иначе и аз като Гери ползвам Ариел+отделно Ленор good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 27, 2009, 21:28:09 »

момичета много съм доволна от САВО за мухл страхотен препарат
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 28, 2009, 07:29:22 »

liva82 да те питам от Савото избеляват ли местата където е имало мухъл и е пръскано, защото в една от стаите вкъщи става конденз заради сушилнята и се появява мухъл зимата по тавана, аз го търках с разни препарати, но общо взето само се размаза и трябва да се латексира тавана. Идеята ми е ако просто може да се избели с този препарат и да не се налага да го боядисваме да стане по лесния начин.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 28, 2009, 08:44:51 »

Вики в офиса се появи мухъл на синята стена - като го напръскахме се махна и си остана синичка, но сега не знам , след като си пробвала да го махнеш pardon
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 28, 2009, 08:59:33 »

Захира,аз съм пръскала в банята ,а тя горе в ъгъла е бяла и побеля след като се махна мухала,но без да търкам,просто напръсках 2 пъти .Не можах да разбера дали искаш да побелее или не blush
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 28, 2009, 19:23:08 »

liva82 да те питам от Савото избеляват ли местата където е имало мухъл и е пръскано, защото в една от стаите вкъщи става конденз заради сушилнята и се появява мухъл зимата по тавана, аз го търках с разни препарати, но общо взето само се размаза и трябва да се латексира тавана. Идеята ми е ако просто може да се избели с този препарат и да не се налага да го боядисваме да стане по лесния начин.
пръскала съм на цветни стени и няма проблем не се притеснявай давай смело
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines