Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:34:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистващи препарати!  (Прочетена 263620 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 15, 2008, 21:10:41 »

за стъклата на душ-кабината аз ползвам само ВАИКАЛ.това е наи добрия дискалер които може да съществува според мен.скъпи4ак е-около 7-8 лева, но събаря абсолутно вси4ко.просто слагаш малко на меката страна на гъбата, по4истваш стъклото и плакнеш.след това не е нужно да се забарсва защото след плакненето не остава дори и вода lol
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 15, 2008, 21:53:52 »

кристинка,

можеш ли да го снимаш и да го качиш?

мерси много;

аз меглио ползвам едно за мивката, но от циф съммного по-доволна;
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 16, 2008, 06:13:47 »

само за да не объркам циф беше това дето има като абразивни частички вътре нали?ако не бъркам пробвала съм с него но остава после и трябва да се плакне, а също и си иска търкането:)аз с меглиото пръскам оставям малко да разтвори мърсотийките и го изплаквам само с вода
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 16, 2008, 14:21:30 »

при мен е точно обратното, с циф ми е по-лесно и чисти по-добре от меглиото;

защо така се получава???

с циф много лесно изчистих едни петънца по мивката в банята от пяната зъ бръснене на милото,

той я държи отгоре и от водата, нали флаконът е метален, остават като ръждиви точици, които с меглио  не можах да изчистя, но с циф - да;
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 16, 2008, 19:28:42 »

това с ръждата ми е много познато:), ти не си ме разбрала циф-а също върши работа, но като мия плота на мивката и остава после като брашно около канала,докато обезмаслителя се изтича
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 16, 2008, 21:22:40 »

ето го


* viakalBottle_Jul06.jpg (17.63 KB, 150x190 - видяно 3957 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 13, 2008, 21:51:20 »


 :girlhide:И аз да се разпиша тук! Girl_hide
За чиниите ползвам Pur
За кухненските плотове и т.н. един гел забравих му името,много съм доволба в кутия е и е с мирис на портокал ако не се лъжа или на праскова nea,като за печката-преди да намеря гела ползвах Cif
За пода ползвам -Mr Proper
За банята- Mr Proper
За стъклата-Mr Proper
За пране ползвам - Persil ,Ariel,омекотител-Ленор
За тоалетната чиния - Bref и патето<забравих му и на него името>
За прахта -  микрофибърни кърпи

Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 15, 2008, 18:19:02 »

Трябва да изчистя изкипяло мляко от стъклокерамичния плот на печката,но незная как,а пробвах какво ли не и не ще .... nea  А това и беше сефтето на печката,за 1 път я ползвах ....и ест. аз изкипях млякото  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 16, 2008, 16:20:40 »

Преди няколко дни си купих препарат за почистване на гладки повърхности Медикс и препарат за почистване на стъкла пак Медикс и съм много доволна най -вече от миризмата им - момини сълзи ли е ама така ми харесва, че постоянно си търкам нещо с тях.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 16, 2008, 22:27:44 »

Трябва да изчистя изкипяло мляко от стъклокерамичния плот на печката,но незная как,а пробвах какво ли не и не ще .... nea  А това и беше сефтето на печката,за 1 път я ползвах ....и ест. аз изкипях млякото  blush
Утре ще разпитам мама с какво чисти нашата,мисля че трябва да е със специален препарата за стъклокерамика,за да не се надраска,поне имам спомен,че за нашата печка се купува отделен препарат,ще проверя и ще ти кажа,ама не я трий с нищо за сега,особено с препарати с частички pleasantry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 16, 2008, 22:38:02 »

Дани аз моя плот го мия с каквото ми падне, но както е казало Надето - да няма финни частички за да не се надраска. На мен ми върши работа както обезмаслител така и препарата за миене на прозорци.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 17, 2008, 08:41:43 »

Значи майка ми за стъклокерамиката ползва само продукти на които пише ,че е за стъклокерамика и търка с мек парцал. Тя последно си купи ,eто така изглежда и на него пише,ако има загар по печката да се купи специална стъргалка blush
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 17, 2008, 09:18:24 »

Аз стъклокерамичния плот на печката го чистя най-добре с cif cream, който е без абразивни частици. Не драска и е по-силен от специализизраните препарати за печки.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 17, 2008, 11:06:27 »

Наде аз току що виждам,но малко късно  pleasantry Снощи така се бях ядосала,че нямахме топла вода е още я нямаме,но както и да е де ....и почнах да го търкам с мека кърпа и някакъв препарат "Oti" ,не зная точно какъв е,но ми беше останал,тоест забравен от чистачката,която бях викала да чисти веднъж  и просто изчезна...а бях пробвала вече с Цифа и не стана,а уж само го хвалят,но при това нещо не помогна а го търках като обезумяла,та сега няма мляко,но другия път ще си купя този препарат  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 17, 2008, 11:36:57 »

Ами аз сега загорих малко мляко и чакам да изстине и ще ти кажа действа ли или не pleasantry
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines