Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:01:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Почистващи препарати!  (Прочетена 263952 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 18, 2011, 17:16:53 »

Ами при мен е още като отворя пералнята и се е усещала миризмата и съм ги пускала повторно да пера.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 18, 2011, 18:30:55 »

Nataliya, обмислях го и това, защото зимата някои неща ги простирам вътре. Мислех дори влагоабсорбатор да купувам. Дори мислех дали не се е пропила влага в гардероба! Обаче става както plamak_ казва. Щом отворя пералнята и лъхва миризма от дрехите. Е, важното е, че щом спрях с омекотителя нямам проблеми! Ще карам без и това е! sad
Активен
betigm
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #287 -: април 08, 2011, 10:51:25 »

Момичета много ви моля за спешна помощ. cray
Горнището от любимия ми екип има две петънца от ръжда(поне си мисля,че са такива петната)...та въпроса ми е с какво мога да ги премахна и въобще маха ли се????? GROAN GROAN GROAN
Премахвам ръжда от дрехите с цилит.......Поливам мястото с цилит и разтърквам
Активен
kulinarni2recepti
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #288 -: април 17, 2011, 18:36:43 »

Как да ви кажа, от български препарати рядко да съм доволна, работих две години в Италия, където се грижех за две съкровища, много цапаха милите, но и препаратите им нямат нищи общо с нашите, десетки пъти по-добри, на-по ниски цени, количеството е по-голямо, а марките са едни и същи, правете си вие изводите.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 17, 2011, 19:11:12 »

Monikamaria, и аз спрях да използвам мекотител заради лошата миризма след него, без значение как са простирани дрехите.
Моля да ми препоръчате течен антиваровик за пералня. Виждала съм само прахообразни, а аз основно пера на къса програма(30 мин) и прахообразните препарати на нея не могат да се разтварят.

kulinarni2recepti, много си права. Например Ариел за българия го произвеждат в Румъния. Там си спестяват малко от съставките и ето ти по-ниското качество за нашия пазар. beating
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 17, 2011, 21:28:26 »

 lionelsa, не виждам все още логиката защо така се получава, но и аз спрях! Просто по едно време се бях уплашила, че дрехите ми никога няма да спрат да миришат така лошо! sad
kulinarni2recepti, и аз съм съгласна с теб! В чужда държава съм прала и чистила единствено в Чехия и Испания, защото съм била за по-дълъг период, но се убедих в това на 100%! Скоро стана ясно, че по отношение на храните също ни "цакат" много сериозно големите компании. Явно сме хора второ качество според тях! Mad girl
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 18, 2011, 18:37:14 »

Има един препарат за чистене на баня. Повече от година само него ползвам. Като сипя  в чашката, където стоят четките за зъби за секунди всичко се разтваря и става като нова. С него почистихме и отделението за вода на кафемашината-супер. Представителката на този препарат ми разказва, че има клиенти, които слагали в пералнята от него с бялото пране. На мен, обаче ми се свидят белите дрехи (не знам какво ще стане) затова наливам в пералнята и пускам програма за 30мин да пере "на празно". Като знам какво прави с варовика в банята, надявам се да го прави и на пералнята!
Pulirapid-опитах да кача снимка , ама не се получи
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 25, 2011, 13:14:31 »

Има един препарат за чистене на баня. Повече от година само него ползвам. Като сипя  в чашката, където стоят четките за зъби за секунди всичко се разтваря и става като нова. С него почистихме и отделението за вода на кафемашината-супер. Представителката на този препарат ми разказва, че има клиенти, които слагали в пералнята от него с бялото пране. На мен, обаче ми се свидят белите дрехи (не знам какво ще стане) затова наливам в пералнята и пускам програма за 30мин да пере "на празно". Като знам какво прави с варовика в банята, надявам се да го прави и на пералнята!
Pulirapid-опитах да кача снимка , ама не се получи
Как се казва този препарат?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #293 -: август 25, 2011, 13:28:26 »

Тя е казала - Pulirapid се казва smile И аз ползвам него за котлен камък.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #294 -: август 25, 2011, 13:30:28 »

Нинче,

Аз намерих това за тях, но не съм сигурна кой от всичките препарати описва тя, ще взема и аз да го пробвам в банята. Иначе всичко друго успявам да сваля с Meglio.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 25, 2011, 13:50:20 »

Аз също съм ползвала този препарат, за котлен камък , по батерии и душове е супер, но ако се ползва за плочки побеляват.Моите плочки в банята защото не са светли може би и като е попадал от него после трябва да го измия няколко пъти за да не побелява.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #296 -: август 25, 2011, 13:56:24 »

ACE gel перфектен е за котлен камък и почистване на мивки и бани





Е, сега. Защо латиница.
« Последна редакция: август 25, 2011, 13:59:35 от Teo » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #297 -: август 25, 2011, 14:01:26 »

AJAX СПРЕЙ Proffesional  - Перфекен за отстраняване на котлен камък и дезинфекция ,не  оставя бели петна никъде дории по плочките .МОже да го намерите в синя и розова опаковка но и двата са еднакво добри в отстраняването на котлен камък !


За Полирапида наистина почиства  , и за жалост плочките побеляват както е казала Пламък.



* ajax-bathroom-trigger-750ml-za-banya-bg-471672.jpg (17.79 KB, 96x200 - видяно 5173 пъти.)
« Последна редакция: август 25, 2011, 14:06:08 от Bibsi8792 » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 25, 2011, 15:10:11 »

Точно за плочките става въпрос. От почти всякакви препарати побеляват. Ще го пробвам задължително този синия. Деничка Звездичка меглиото е страхотен и аз за всичко го ползвам.  yahoo
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #299 -: август 25, 2011, 15:12:59 »

Момичета, ние сме с плочки във всички стаи - какво използвате за миене, та да не белеят после?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines