Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:21:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЕМЕЙСТВОТО ИЛИ КАРИЕРАТА?  (Прочетена 204831 пъти)
 
Sunny_bear
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #345 -: декември 29, 2015, 21:38:18 »

Аз подкрепям, че да имаш едното, не изключва да имаш и другото. Друг е въпроса какво разбирате под кариера. Въобще да си работеща жена - подкрепям с две ръце. Но за мен кариера е да си проспериращ лекар, адвокат, този род сериозна професия, нещо доходоносно  или личен бизнес. Аз досега не съм се реализирала с висшето си образование и работата ми е далеч от каквато и да е смислена кариера...пък колкото и да я искам.
Активен
denidimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #346 -: май 13, 2016, 16:43:39 »

Една жена може да направи със сигурност по-добра кариера от мъжа, да върви по-бързо напред и пр., но от момента в който се появят децата в живота и вече има нещо по-важно и това неминуемо оказва влияние на кариерата.  girl_wink
Активен
hottie
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #347 -: юни 28, 2016, 16:04:00 »

Определено съм на мнение, че кариерата и семейството могат да вървят ръка за ръка. Стига цялата отговорност и грижа за семейството да не лежи само на жената, а и мъжът да я отменя. В крайна сметка В България сме и тук не семействата не могат да се лишат от работната заплата на жената, а щоп работи несъмнено по един или друг начин гради някаква кариера smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 03, 2016, 14:09:18 »

Аз съм учителка и заклет преводач, момичета. Координатор съм на няколко европейски проекта, последния от който е сред топ 5 на образователните проекти във Франция. Имам 2 деца, семейна съм от 9 години, заедно сме от почти 14 г. Съпругът ми е на път да стане директор в чужбина на международна фирма. По образование е машинен инженер. На 33 години съм. Вие ми кажете? Кое е било по-важното за мен? Семейството или кариерата? Най-важното според мен е да намериш верния човек! И заедно да си определяте приоритетите. А те се менят с времето...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #349 -: юли 03, 2016, 15:11:16 »

Семейството или кариерата? Най-важното според мен е да намериш верния човек! И заедно да си определяте приоритетите. А те се менят с времето...


Фани, ти си жив пример, че няма невъзможни неща, просто сте уникален екип. Но аз бих добавила, че горната максмима е валидна, когато и двамата са активни хора, които не се плашат от работа, защото нека не се заблуждаваме, резултатите не падат от небето.
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #350 -: юли 03, 2016, 15:22:51 »

И аз съм съгласна, че най-важно е какъв човек имаме до себе си. Ако е правилниият, всичко е възможно и можем да намираме вдъхновение  във всичко  smile
Активен
Mishence82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #351 -: юли 07, 2016, 16:08:19 »

Здравейте, за жалост аз все още нямам деца sad Преди да срещна мъжа до мен винаги съм си мислила, че кариерата е много важна, за да можеш да се оправяш сам в живота. Сега като имам неговата подкрепа....мнението ми се промени smile Видях, че не е нужно да правиш всичко сам. Вече съм на мнение, че ако има хармония в семейството и подкрепа, всичко е възможно smile
Активен
denidimitrova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #352 -: юли 12, 2016, 13:32:37 »

Здравейте, за жалост аз все още нямам деца sad Преди да срещна мъжа до мен винаги съм си мислила, че кариерата е много важна, за да можеш да се оправяш сам в живота. Сега като имам неговата подкрепа....мнението ми се промени smile Видях, че не е нужно да правиш всичко сам. Вече съм на мнение, че ако има хармония в семейството и подкрепа, всичко е възможно smile

Да, така е - много окриляващо и стимулиращо. Любовта има страшна сила.
Активен
hortenzia_92
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #353 -: август 23, 2016, 12:01:01 »

Опитвам се да балансирам,колкото и да е трудно.И едното и другото са важни...  smile
Активен
bannana
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #354 -: март 19, 2018, 13:11:35 »

И двете са важни, но семейството е на 1во място!  heart
Активен
SEVASTIZA
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #355 -: март 29, 2019, 02:41:56 »

Помниш ли .. ЖОЗЕФИНА!  pleasantry в тихия двор ..  heart?
жозефина и наполеон twohearts такива има с хиляди в света?
летенето на жозефина в джунглата  writer сетна памет?
« Последна редакция: март 29, 2019, 02:45:35 от SEVASTIZA » Активен
MariaPetrovaInk
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #356 -: септември 11, 2019, 13:53:55 »

Според мен трябва да има баланс между двете, така както трябва да има баланс за повечето неща в живота/

Да балансът е труден, но постижим
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines