Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:14:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЕМЕЙСТВОТО ИЛИ КАРИЕРАТА?  (Прочетена 204879 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #90 -: юли 14, 2007, 19:54:17 »

Семейството, разбира се!!! twohearts
Да ви кажа честно, бях решила на всяка цена да правя кариера - кандидатствах и за международни компании и т.н., а иначе си имах много хубава, кротка и ниско платена работа. Но сърце "юнашко" не търпи. Исках да работя, да се развивам професионално. И какво стана - отидох да работя в чужбина и се оказва, че сега страдам всеки ден по-малко за старата си работа, както и за това, че си зарязах хубавия си дом и мъж да отида в чужбина да живея под наем  Mad girl  crazy crazy crazy crazy crazy Е, мъжът ми дойде при мен след 6 месеца и сега чакам се нетърпение да ми свърши договора и да се връщаме в Бг! Сега упорито работим за бебче, че от такива кариеристични тъпотии станах на 26 г.  crazy Е, не съм престаряла разбира се, но ме е яд, че с този чужбински опит забавих най-важното нещо - раждането на бебче!
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 16, 2007, 21:51:46 »

Спокойно isabel

съвсем на време си се сетила!26г. не е късно! :bravo:Успех!!!!! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 15, 2007, 11:24:04 »

Мила isabel,
на 26 съвсем не сме престарели имаме още временце за кариера.
ние сме решили да изчакаме още 2 годинки и тогава бебенце.
за 2 години (майчето - аз) ще се утвърди като специалист и спокойно ще се радва на бебо.
ех мечтиии girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 15, 2007, 11:31:37 »

isabel, мила, спокойно, всяко нещо с времето си!!! Wink good И аз съм на 26 и не мисля, че е късно за бебче, а напротив!!! good Успех!!! give_rose girl_in_love
Аз винаги съм казвала, че за мен семейството е на първо място!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 22, 2007, 12:45:41 »

Аз си мислех ,че не бих жертвала кариерата си, но тези дни бяха малко изпитание за нас и бях готова да зарежа работата си, ако шефа ми днес не ми беше разрешил да свърша една неотложна работа, която ако не я свърша с милото трябва да живеем разделени 2-3 месеца.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 22, 2007, 19:15:57 »

За да си пълноценен в семейството си..трябва да имаш своята кариера, или поне работата която вършиш да те удоволетворява и да те прави щастлив...обратното важи с пълна сила... girl_wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #96 -: август 22, 2007, 22:05:51 »

И аз съм за семейството на първо място   girl_in_love За мен е по- важно да сме си живи и здрави с милото и да си имаме дечица, отколкото да правя кариера на всяка цена. Има си хора всякакви- работата е важна, без нея не може, но семейството е по- важно  girl_in_love За какво ми е кариера като на 30г ще се обърна и ще съм сама  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 22, 2007, 22:37:12 »

И аз съм за семейството на първо място   girl_in_love За мен е по- важно да сме си живи и здрави с милото и да си имаме дечица, отколкото да правя кариера на всяка цена. Има си хора всякакви- работата е важна, без нея не може, но семейството е по- важно  girl_in_love За какво ми е кариера като на 30г ще се обърна и ще съм сама  Girl_sing

Много съм съгласна с теб, veselyshko, направо си ми взела думите!!! Wink
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #98 -: август 22, 2007, 22:39:49 »

Семейството според мен е по-важно от всичко
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #99 -: август 23, 2007, 14:37:45 »

И аз съм за семейството на първо място   girl_in_love За мен е по- важно да сме си живи и здрави с милото и да си имаме дечица, отколкото да правя кариера на всяка цена. Има си хора всякакви- работата е важна, без нея не може, но семейството е по- важно  girl_in_love За какво ми е кариера като на 30г ще се обърна и ще съм сама  Girl_sing

Много съм съгласна с теб, veselyshko, направо си ми взела думите!!! Wink
give_rose girl_in_love girl_in_love Да миличка радвам се че си мислим по един и същ начин! Всеки си подрежда сам приоритетите в живота  Girl_sing На милото брат му и жена му са обратно- кариера на всяка цена и бебенца не се знае кога- е на мен не ми харесва така- аз така им се радвам на малките сладурчета  smile smile smile И си искам няколко вкъщи  girl_in_love
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 26, 2007, 10:34:52 »

И аз съм за семейството на първо място   girl_in_love За мен е по- важно да сме си живи и здрави с милото и да си имаме дечица, отколкото да правя кариера на всяка цена. Има си хора всякакви- работата е важна, без нея не може, но семейството е по- важно  girl_in_love За какво ми е кариера като на 30г ще се обърна и ще съм сама  Girl_sing

Много съм съгласна с теб, veselyshko, направо си ми взела думите!!! Wink
give_rose girl_in_love girl_in_love Да миличка радвам се че си мислим по един и същ начин! Всеки си подрежда сам приоритетите в живота  Girl_sing На милото брат му и жена му са обратно- кариера на всяка цена и бебенца не се знае кога- е на мен не ми харесва така- аз така им се радвам на малките сладурчета  smile smile smile И си искам няколко вкъщи  girl_in_love

И аз съм съгласна с написаното!Много точно си го казала veselyshko! Bravo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #101 -: август 26, 2007, 14:14:59 »

Цитат
И аз съм съгласна с написаното!Много точно си го казала veselyshko!
Мерси миличка  give_rose Просто казвам каквото мисля  give_rose girl_in_love
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #102 -: август 26, 2007, 18:37:02 »

Спокойно isabel
съвсем на време си се сетила!26г. не е късно! :bravo:Успех!!!!! good

Мила isabel,
на 26 съвсем не сме престарели имаме още временце за кариера.
ние сме решили да изчакаме още 2 годинки и тогава бебенце.
за 2 години (майчето - аз) ще се утвърди като специалист и спокойно ще се радва на бебо.
ех мечтиии girl_in_love girl_in_love girl_in_love

isabel, мила, спокойно, всяко нещо с времето си!!! Wink good И аз съм на 26 и не мисля, че е късно за бебче, а напротив!!! good Успех!!! give_rose girl_in_love
Аз винаги съм казвала, че за мен семейството е на първо място!!!


Момичета,  give_rose  girl_in_love
Благодаря за подкрепата!

Активен
crush
Регистриран

Публикации: 5


вече г-жа Георгиева


« Отговор #103 -: септември 13, 2007, 11:15:12 »

и двамата с моето мъжле поставяме семейството на първо място, кариерата е след това. Dance
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #104 -: септември 28, 2007, 08:33:07 »

Аз споделям мнението, че една жена трябва да се чувства реализиран човек, преди да се почувства реализирана като съпруга и майка. Което не означава, че до 35 трябва да мисли само и единствено за кариера. По-скоро да се намери баланс.
Затова много ми се иска да поработя още 1-2 години /сега съм на 26/, докато стана майка. Но милото се е уплашил, че НЕ ИСКАМ НИКОГА да ставам майка,което не е вярно. pardon
Виждала съм жени, които нямат професионална реализация и това ги поставя в някаква подчинена позиция спрямо мъжа в семейството. И знам, че няма да се чувствам пълноценна, ако не съм се стабилизирала в някакъв аспект професионално. И в същото време знам, че нещата в живота не могат винаги да вървят в някакви графици и разчети,нали така?!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines