Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:54:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЕМЕЙСТВОТО ИЛИ КАРИЕРАТА?  (Прочетена 204895 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 30, 2007, 14:55:59 »

За мен СЕМЙСТВОТО  е на първо място!!! girl_in_love Поне за сега!!! Dance
За сега? ohmyТова е принципен въпрос.Искаш да кажеш че някой ден кариерата ти ще бъде на първо място?

По-скоро се опитва да каже,че сега е доволна и нищо друго не й трябва,аз така разбрах.Което си е хубаво усещане от където и да го погледнеш  Wink!!!

Правилно си ме разбрала!!! Bravo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #61 -: май 30, 2007, 15:11:02 »

За мен СЕМЙСТВОТО  е на първо място!!! girl_in_love Поне за сега!!! Dance
За сега? ohmyТова е принципен въпрос.Искаш да кажеш че някой ден кариерата ти ще бъде на първо място?

По-скоро се опитва да каже,че сега е доволна и нищо друго не й трябва,аз така разбрах.Което си е хубаво усещане от където и да го погледнеш  Wink!!!

Правилно си ме разбрала!!! Bravo

Знам си аз  Wink .Пък и как човек би могъл да мисли за работа,когато ще си има бебе  heart Bravo give_rose ???То си е направо невъзможно  Wink .
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 30, 2007, 15:42:56 »

 Offtopic
Diavolinkata, писах ти на майл, защото ти е пълна кутийката tease


а по темата - трябва да се мисли и за работата и за бебока, нещата да си вървят ръка за ръка give_rose
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 30, 2007, 17:32:58 »

ivaiva, съгласна съм с теб, че нещата трябва да вървят ръка за ръка. Аз да ви кажа честно имам чувството, че и докато раждам колежките ще звънят да ме питат по телефона кое как да направят idea idea idea, защото миналата година така изкарах морето -  на телефона и тая година съм се зарекла да го изключа /ама сама се заричам/
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 31, 2007, 09:04:16 »

хехе, голди,
няма начин, ама като го няма тоя ритъм на работата за мен е зле huhhuh.gif
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 31, 2007, 11:58:37 »

хе аз от 29.06 вече ще съм безработна cray
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 31, 2007, 12:05:52 »

Petkova, мила и аз 2 месеца и половина преди сватбата остонох без работа и плановете бяха след сватбата да започна някъде.Но ноли знаеш "живота е всичко онова което ти се случва докато кроиш планове".Че и при нас така стана, две седмици след сватбата разбрахме че ще си имаме бебче и до там с дългосрочните планове.Но пък изобщо несъжалявам че не бях на работа допоследно, тъй като бях толкова свежа и отпочинала и си организирах всичко както го исках.Така че успех и само напред good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 31, 2007, 12:07:51 »

А на мен работата ми липсва даже съботи и неделя, а като има четири почивни дни направо откачам. Въпреки че понякога ми се иска да се махна и да си почина и да се наспя едно хубавоооооооо
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 31, 2007, 12:08:06 »

хе аз от 29.06 вече ще съм безработна cray
защо  sad
аз заради сватбата и подготовката отказвам толкова много предложения заработа sad,дано има такива и след сватбата.явно поставям на първо място семейството,въпреки че си мислех друго.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 31, 2007, 12:08:40 »

Petkova, мила и аз 2 месеца и половина преди сватбата остонох без работа и плановете бяха след сватбата да започна някъде.Но ноли знаеш "живота е всичко онова което ти се случва докато кроиш планове".Че и при нас така стана, две седмици след сватбата разбрахме че ще си имаме бебче и до там с дългосрочните планове.Но пък изобщо несъжалявам че не бях на работа допоследно, тъй като бях толкова свежа и отпочинала и си организирах всичко както го исках.Така че успех и само напред good
да много странно се получи и при мен, без ни най-малко да се съмнявам в нещо такова че ще остана без работа
в понеделник ми го съобщиха че ме съкращават, а вчера си получих предизвестието, дано е за добро

а аз си мислех че тук ще се пенсионирам crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 31, 2007, 12:11:53 »

Е, на мен пък един месец след сватбата ми казаха да напусна!!! При това без никакво обяснение защо Cray Малко след това разбрахме за бебечо и сега съм си вкъщи, но за мен семейството винаги е било Номер 1!!! И аз си мисля, че всяко зло е за добро!!! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 31, 2007, 12:12:17 »

А на мен работата ми липсва даже съботи и неделя, а като има четири почивни дни направо откачам. Въпреки че понякога ми се иска да се махна и да си почина и да се наспя едно хубавоооооооо
воообще незнам как ще издържа да не работя, верно писвало ми е но.....незнам как ще си стоя по-цял ден в къщи
е вече имам и предложения но не ми допадат
мисля си да поизчакам и след сватбата да започна да търся усилено, е освен ако не стане като случаят на sabeva_07
но ако ми допадне някоя оферта до сватбата може и да започна,но ме притеснява факта че едвали ще ми дадът отпуска за сватбата

живот.....
даже мислех да давам поканата на шефа утре ама нямаааааааааааааааа beating
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 31, 2007, 12:13:10 »

И аз си мисля, че всяко зло е за добро!!! good
дано, дано

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 31, 2007, 12:14:59 »

съкращават ме по чл.328 ал.1 т.3 КТ, което означава поради намаляне обема на работа, което воооооообще не е вярно
в цялата работа има нещо, но ще видим
дано е за добро
туку виж и PETKOVA се е записала в темата за бъдещи мами
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 31, 2007, 12:16:58 »

неведоми са пътищата господни! шефката ми твърди, че няма да ми "даде" повече от 6 м майчинство, щото "не може да диша без мен", но ще поживеем и ще видим! Моя живот винаги се е развивал напук и обратно на това което си решавам и вече не правя планове!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines