Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:55:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЕМЕЙСТВОТО ИЛИ КАРИЕРАТА?  (Прочетена 204869 пъти)
 
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #210 -: декември 18, 2008, 16:40:03 »

ами като човек,който е силен и в двете неща казвам,че е толкова трудно да вървят ръка за ръка,че някой път ми се иска да захвърля всичко!Но винаги едното страда за сметка на другото.Както и не мисля,че само мъжа трябва да гради  кариера!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 18, 2008, 17:49:40 »

ами като човек,който е силен и в двете неща казвам,че е толкова трудно да вървят ръка за ръка,че някой път ми се иска да захвърля всичко!Но винаги едното страда за сметка на другото.Както и не мисля,че само мъжа трябва да гради  кариера!!
Съгласна съм със това ! Но във крайна сметка всички искаме кариера ,защото когато има добра кариера има и добри доходи а добрите доходи  водят до по добър   стандарт  на живот във семейството !
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #212 -: декември 18, 2008, 18:32:49 »

Съгласна съм със това ! Но във крайна сметка всички искаме кариера ,защото когато има добра кариера има и добри доходи а добрите доходи  водят до по добър   стандарт  на живот във семейството !
да,в крайна сметка всички искаме по-добър стандарт за себе си и за децата си,а за това се искат жертви good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 18, 2008, 20:59:00 »

да,в крайна сметка всички искаме по-добър стандарт за себе си и за децата си,а за това се искат жертви good
Така мисля и аз ! Или поне така се успокоявам !
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 05, 2009, 00:43:26 »

Мили момичета изчетох ви с интерес, мн убава темичка, да споделя и моя опит: преди време работех много и усилено и до късно през ноща, живота ми беше само работа, чувствах се повече от машина студена гадна кариеристка, сега не работя по разни причини, справяме се само със заплатата на милото. Дано скоро започна да работя, но не за кариера а просто за лично самочувтвие и да не съм по цял ден в къщи. А когато си имаме бебче вече мисля да му отдам и 2 години ако имаме финансовата възможност и дай Боже, мисля че няма по приятни и запомнящи се мигове от това да проследиш всяка стъпка на твоето маниче. Изобщо не ме интересува вече кариерата, искам да работя нещо което да не ми е противно и като се прибера в къщи да не съм затормозена и изнервена и да не мога да обърна внимание на семейството си. Живота е толкова кратък а може да се живее и с по малко пари  tease, нека му се насладим, нищо не се връща и не се повтаря затова не искам да пропусна нищо заради поредния срок, доклад или отчет.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 06, 2009, 16:47:05 »

.... нищо не се връща и не се повтаря затова не искам да пропусна нищо заради поредния срок, доклад или отчет....
Леле колко си права... 8 тодини от живота ми минаха в преследване на срокове.Вярно е постигнах много в професионален план, но в личния поизостанах.Замислих се, че няма нищо по-лошо от самотата и че едва ли успехите ми във фирмата в която работя ще ме стоплят през дългите зимни нощи или пък ще ми напълнят дома с радост и ще ми отговорят с обич равна на тази от семейството.За мен работата е срдство за достигане на един по-висок стандарт на живот на моето семейство, а не заместител на него. 
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: януари 06, 2009, 18:20:04 »

точно така и трябва да бъде, да работим за по - висок стандарт, за нормален живот, но не и до отдаване, семейството е най важно и нощо друго не може да ти даде тази топлина и обич
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 24, 2009, 20:40:52 »

за мен работата е начин да помогна в семейния бюджет, така че да живеем добре. Давам всичко от себе си и не се скатавам, когато работя, но в никакъв случай не бих предпочела кариерата пред семейството  smile За мен то си остава на първо място  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 25, 2009, 14:09:07 »

Попринцип съм с две ръце и за двете! Има начини да се съчетават! Но ако се наложи да избирам, дори няма да се замисля - :-*СЕМЕЙСТВОТО!!!!! kiss kiss
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #219 -: февруари 12, 2009, 21:10:05 »

Кариерата ествствено. Деца - ужас.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 13, 2009, 11:09:16 »

Попринцип съм с две ръце и за двете! Има начини да се съчетават! Но ако се наложи да избирам, дори няма да се замисля - :-*СЕМЕЙСТВОТО!!!!! kiss kiss


абсолютно ДА!!!  judges judges judges
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 13, 2009, 13:45:18 »

Кариерата ествствено. Деца - ужас.

Кариерата е хубаво нещо, но не е всичко на света! Какво удовлетворение би ти носила, ако няма с кого да споделяш успехите си, освен това е преходно нещо, не можеш до края на жовота си да правиш кариера! Само обичта на и към семейството е непреходна! А пък и човек живее за да остави нещо след себе си. Постиженията прегарят и бързо се забравят! Дакото децата ти винаги ще те помнят и част от теб никога няма да изчезне! smile
Активен
KiMi_K
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #222 -: февруари 21, 2009, 21:10:45 »

Кое е по-важно според вас? любов заедно Computer

Кое бихте избрали, ако се наложи да правите такъв избор? help

А лично мисля, че двете неща могат да вървят успоредно без кариерата да е за сметка на семейството или обратното! puppets marionette А също знам, че ако някога ми се наложи да избирам, ще избера семейството - за мен то е най-важно!!! puppets marriage любов заедно

А според вас?
Хубава темичка, иска ми се да знам че е така- кариера и семейство да са съвместими, но според мен не винаги е възможно такава комбинация!
Надявам се да не ми се налага да избирам, защото кариерата е важна от гледна точка на това да има достатъчно доходи за семейството и децата! Но и не само....
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 21, 2009, 22:57:55 »

Да, понякога се налага да избираме! Тогава е хубаво да има кой да ни подкрепи в решението, което сме взели good! Много дини под една мишница не може- то се знае, затова задачките се разпределят. Така ще има и средства и внимание за всеки член от семейството! Bravo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 27, 2009, 18:46:20 »

Семейството преди всичко. Да имам прекрасно семейство и добре възпитани,умни и здрави деца ще е хиляди пъти по-голямо постижение от издигане в кариерата.
 Разбира се, както са споменали по-горе- семейният бюджет зависи пряко от работата...така, че и тя трябва да върви без грешка smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines