Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:35:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благодарствени писма  (Прочетена 49383 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 09, 2007, 14:49:09 »

ние имаме идеята след сватбеното месече да си направим нещо като картичка,на първата страничка да има снимка на нас с съответиня гост на за когото е картичката,на следващите две наши снимки,в близък и далечен план,и на последната страничка снимка от меденото пътешествие и посд всяка снимка да има някаъв текст.Да стане нещо като благодарствена картичка и да остане за спомен на гостите от нашата сватба.Обаче незнаем къде да го направим,във фото или в някоя печатница crazy,ако някой има идея да помага
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 09, 2007, 14:53:52 »

Аз мисля , че в някое по-голямо фото-студио ще могат да ти направят такова нещо;-)
Незнам откъде си , иначе веднага бих ти казала къде да отидеш girl_wink
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #17 -: ноември 24, 2007, 21:52:07 »

Редно е да се отблагодарите на гостите, че са ви уважили. Според мен, обаче това не трябва да става в поканите, защото не е логично. Вие още не знаете дали въобще гостите ще могат да присъстват. Според мен редното е, когато младоженците се чукват с гостите, да им се поднесе някое стилно, не е нужно скъпо, може и да е символично подаръче, на което да има благодарствен текст.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 25, 2007, 12:24:07 »

Редно е да се отблагодарите на гостите, че са ви уважили. Според мен, обаче това не трябва да става в поканите, защото не е логично. Вие още не знаете дали въобще гостите ще могат да присъстват. Според мен редното е, когато младоженците се чукват с гостите, да им се поднесе някое стилно, не е нужно скъпо, може и да е символично подаръче, на което да има благодарствен текст.
Ние точно така и направихме!  good
Подарявахме на гостите по една наша снимка от сватбата като бяхме направили от картон поставка за нея, на който беше написано "Спомен от сем. Лакови. Благодарим ви, че присъствахте на сватбеното ни тържество! 11.11.2006г."
След сватбата пращахме от същите подаръчета на хора, които не са дошли или не са били поканени (някои по-далечни роднини и приятели), но текста беше друг: "Спомен от сватбеното тържество на сем. Лакови. 11.11.2006г."  good
На всички много им хареса  blush
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 24, 2008, 14:58:19 »

Наистина е редно според мен да има благодарствени писма за гостите, които са присъствали на сватбата. Това е израз и на благодарност и на уважение.Пък и за гостите ще бъде мил жест.
Ние сме решили след сватбата (примерно 4-5 дни след това, или по-малко) да изпратим на всички присъствали благодарствени картички.Може би така, мисля си аз, ще бъдат и по-приятно изненадани.
Не говоря за някакви специални картички или снимки, а просто картички (ох, още не съм го доизмислила, де)
Вие какво ще кажете?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 24, 2008, 17:32:57 »

Според мен това е много хубав жест към гостите. Ние няма да можем да го направим, защото ще заминем на почивка веднага след това и ще се върнем след 2-3 седмици. Затова мислим да има нещо такова на самата сватба, до подаръчетата.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 26, 2008, 10:09:14 »

Наистина е редно според мен да има благодарствени писма за гостите, които са присъствали на сватбата. Това е израз и на благодарност и на уважение.Пък и за гостите ще бъде мил жест.
Ние сме решили след сватбата (примерно 4-5 дни след това, или по-малко) да изпратим на всички присъствали благодарствени картички.Може би така, мисля си аз, ще бъдат и по-приятно изненадани.
Не говоря за някакви специални картички или снимки, а просто картички (ох, още не съм го доизмислила, де)
Вие какво ще кажете?

и ако към тези картички включиш и снимка на вас младоженците със съответния гост/и ще бъде още по-мил жеста smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 18, 2008, 12:59:15 »

Здравейте момичета smile
Аз бих искала да си направя благодарсвени писма-ние на гостите така или иначе ще им благодариме,но смятам че тово би било един мил спомен smile
Само че и идея си нямам как точно да ги напиша crazy
Много ви моля давайте идеи
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #23 -: юни 18, 2008, 13:12:00 »

Ние прикрепихме благодарствени писъмца с панделки към подаръчетата. Мисля, че благодарствени картички е чудесна идея, но - честно казано, не ми се занимаваше след сватбата да търся адреси и т.н., освен това гостите бяха много и щеше да се превърне в отделен проект.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 18, 2008, 13:17:11 »

и аз още не съм напълно сигурна дали за всички да направя,но за близките и познатите които няма да могат да присъстват,а са ни изпратили пожелания и дори подаръци,задължително ще изпратя :)Мисля че много биха се зарадвали.
Само още с текста нещо ми куца crazy
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #25 -: юни 18, 2008, 13:37:44 »

Аз лично не обичам дългите излияния и написахме "Сърдечно ви благодарим, че сте скъпи гости на сватбеното ни тържество" - това вътре, а на първата страничка отпред - нашите имена и датата.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 18, 2008, 13:49:00 »

На мен много ми харесва нещо подобно-а и смятам и тях да си направя сама
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 18, 2008, 13:52:49 »

и това


* 4.jpg (47.98 KB, 500x392 - видяно 771 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 18, 2008, 14:40:52 »

Ето това сътворих току що на бързо  pardon Нещо такова само че със снимки от сватбата


* 42.jpg (72.07 KB, 300x225 - видяно 9478 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 29, 2008, 11:47:47 »

maj4eto страхотна идея. Ако не искаш за всеки гост да е еднаква, може да включиш и снимка на съответния гост със вас, каквато идея имаше maslinka.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines