Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:07:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Благодарствени писма  (Прочетена 49382 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #30 -: юни 29, 2008, 15:01:21 »

Казват, че любовта не се състои в това двама души да гледат един към друг, а да гледат в една посока....
В този приказен и важен за нас ден ние гледаме към Вас и сме щастливи, че сте тук за да превърнете нашата приказка в реалност.
Благодарим Ви и се надяваме, че тази снимка ще Ви навява само красиви и нежни спомени за съвместното ни тържество на душата и любовта!


Това го взаимствах от една съфорумка, tonitta. Надявам се да не се сърди, на мен ми хареса и си го запазих.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 14, 2008, 08:58:55 »

ето ги и тях в цялата им прелест..на всеки гост до чинийката и чашката по едничко


* blagodar_kart.jpg (19.3 KB, 238x289 - видяно 20463 пъти.)
« Последна редакция: август 14, 2008, 09:00:34 от shaska » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #32 -: август 15, 2008, 09:09:49 »

При нас ще се опитаме да стане така. На подаръчетата за гостите ще прикрепим по една малко бележчица с надпис "Благодарим, че споделихте радостта ни.", а на гърба имената ни и датата, а когато се върнем от меден месец на всички ще им изпратим по една картичка с наша снимка със съответния гост или гости и в картичката ще им напишем нещо, но още не съм го измислила.

Иначе всички текстове и речи смятам да ги обвържа със споделянето и на хубаво и на лошо, с това, че тези хора са били винаги до нас и ще продължават да бъдат и че искаме да поделяме с тях щастието си, както и те са споделяли своето с нас и такива ми ти работи.
Активен
pufi
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #33 -: февруари 04, 2009, 14:35:13 »

здравейте на всички, по темата аз мисля за нашата сватба, нашата благодарност към гостите(в 1-2 изречения) да напиша от вътрешната страна на тейбълките,а после и да им подарим и по 1 диск с видеото и 1 с снимки,подаръчетата за тържеството също си остават. А реших да имаме и сватбена книга, в която на всяка страница ще има снимка на госта и отдолу неговото пожелание към нас. Само незнам тази книга по кое време на тържеството е нажидобре да се попълни....... danceg?
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 04, 2009, 14:38:53 »

Това е много хубаво което мислиш доста скъпичко ще ти струва но пък доста оригинално
А по принцип книгата или се пуска по масите или когато ви даат подараците всеки да пише в нея
Активен
pufi
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #35 -: февруари 04, 2009, 14:50:40 »

само тейбълките ще поръчам,още незнам къде и книгата си я харесах(35 лв), а другото в къщи ще си го направя good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 06, 2009, 15:02:30 »

Книгата е добре да се пусне за попълване веднага след първия семеен танц, защото в нашата не успяха да пишат всички гости, при условие, че сравнително рано след влизането в ресторанта и ритуала организирахме попълването и. И все пак се наложи някои от гостите да пишат допълнително своите пожелания при други наши срещи, което разбира се не е същото, защото емоцията в самия сватбен ден е различна! Но хубавия спомен остава!
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #37 -: февруари 07, 2009, 10:33:12 »

И не за книгата - трябва да отговаря някой за нея - защото иначе прекалено много се застоява. АЗ ГО КАЗВАМ ОТ ОПИТ - НА НЯКОЛКО СВАТБИ СЪМ БИЛА НА КОИТО ИМАШЕ КНИГИ И НЯКОЙ КОЙТО ОТГОВАРЯШЕ ЗА ТЯХ. Така се контролираше книгата.Успех
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 07, 2009, 11:12:14 »

Мисля,че нашите още не съм ги оказвала smile
корицата smile


* 2008_1027lkj0455.JPG (62.94 KB, 400x300 - видяно 6624 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 07, 2009, 11:13:20 »

и отвътре smile тези бяха за Полша pardon


* 2008_1027lkj0461.JPG (69.29 KB, 400x300 - видяно 6474 пъти.)
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #40 -: март 03, 2011, 19:06:16 »

Здравейте!
Мислих си за поздравителните картички за след сватбата, за благодарност на гостите - има ли някъде тук тема за това и къде мога да видя примерни текстове?
Активен
hahaha
Регистриран

Публикации: 4


11.11.11 ДА


« Отговор #41 -: юни 27, 2011, 10:48:53 »

Здравейте момичета,имам въпрос към вас,тъй като на мен идеята за подаръчетатат не ми харесва въобще,защото не намирам подходящ такъв,всичките са гълъби,някакви пактофки и т.н.Затова мисля да няма подаръци а само картички на които да пише благодарност за присъствието им.Вие как мислите по въпроса,и ако имате някой идейки с удоволствие ще ги приема.Благодаря ви.
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 13, 2011, 12:38:44 »

И ние сме се насочили към варианта да имаме вместо подаръчета по една снимка от самия ден и по едно малко папирусче с надпис smile Само трябва да измисля как да ги закача да са заедно  angry
Активен
Sunnyday
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #43 -: юли 14, 2011, 19:12:11 »

Чудесни идеи имате! smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #44 -: август 24, 2011, 06:56:46 »

Аз искам да благодаря на всички мои клиенти младоженци (на сватбения си ден) , а сега щастливи съпрузи и някои дори с по едно, и две ,и три  дечица по случай моята 20 годишна практика като майстор- видеооператор във Варна с "Ела се вие" Направихме го (клипа) с една много добра певица) Таня Паскова. БЛАГОДАРЯ ВИ! Желая ви Вечна Любов! ... и а за тези, които очакват бебе - нека са им живи и здрави децата за радост на мама и татко... нека растат и са прекрасни деца и станат достойни граждани на България!  Браво за Вас мои бивши, настоящи и бъдещи клиенти....
(ние по сватбените услуги зависим изцяло от Вас) Bravo БЛАГОДАРЯ ВИ!

Ето и поздрава на този линк:  http://vbox7.com/play:07b63c58


« Последна редакция: август 24, 2011, 07:01:41 от stoyanov » Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines