Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:19:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 304673 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #450 -: март 16, 2011, 20:59:35 »

Ние смятаме да пропуснем игрите, най-много да я има тази с пукането на балоните и посланията, но не съм сигурна. Искам да има максимално време за танци!  danceg
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #451 -: март 17, 2011, 11:00:11 »

Ние пък мислим да има игри, според мен придава настроение, особено примерно докато хората се хранят може няколко човека, участващи в игра да правят шоуто smile
По разни уебсайтове има много забавни идейки
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 22, 2011, 12:00:36 »

abi_dabi , имайте си няколко игри за всеки случай, но да ти кажа, че може и нито една да не използваш. Всичко зависи от купона. Ние не успяхме да направим игрите, защото всички танцуваха и се забавляваха много и на никой не му се сядаше заради каквото и да е било. Едвам  изкарахме тортата към 1:30 през нощта, въпреки усилието на ДиДжея да ги накара да седнат, те просто искаха да се забавляват, а и на мен така ми харесваше. Иначе сигурно много кофти ще се получи ако има много игри и никой не става да танцува. Успях само да накарам съпруга ми да сложи един памперс на една кукла и то точно като разчупихме питата улових мига , в който трябваше да го направя, не за друго, но исках да го видя дали ще се справи, а не за гостите. smile Така че имай в резерв някакви игри, но ти пожелавам да не ги ползваш, защото практиката показва, че при хубав купон не се използват. Много от момичетата са го споделяли.
Просто имахме танц изненада за гостите в началото и това си и беше. Много се радвам за танца И нека всеки, който може да танцува да го направи с любимия си, голям фън е за публиката.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 22, 2011, 12:58:54 »

Ние нямахме игри на сватбата smile и не сме искали да има, че малко на цирк щеше да заприлича smile Ритуалите си бяха интересни и достатъчно забавни музиката готина и всички танцуваха. Беше много весело без никакви игри, само на кума му викнахме танцьорка и той се побърка smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 22, 2011, 14:39:48 »

При нас пък се очертава да се получи много интересна сватба, понеже с милото едва не се избихме да има ли DJ или да няма (той не искаше, но и аз не съм им особен фен, в повечето случаи плямпат само глупости) и накрая изскочи вариант да си наемем водещ на сватбата от парти-агенция. Уреди ми го една приятелка, тя работи във въпросната агенция и ни препоръча един неин колега - доволни сме! Воденето на сватбата ще ни струва 150 лв, което вече съвсем ни устройва, а и със сигурност ще е забавно и различно smile Игри мисля да не включваме, макар че ще говорим с момчето и ще видим той какво ще ни препоръча smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #455 -: март 22, 2011, 14:45:10 »

soulless, наистина ще е интересно, а DJ (човек, който да пуска музиката) все пак ще има, нали?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 22, 2011, 14:49:57 »

Once_upon_a_time, не, няма да има smile Заведението ще ни осигури техника, а приятелите на възлюбения са все музиканти и решиха те да се занимават с музикалното оформление. Той и салонът на ресторанта е малък, няма да имаме проблем с това да го озвучим, а музика ще си подберем по наш вкус предварително smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #457 -: март 22, 2011, 15:00:13 »

Става все по-интересна  Yes
За да допринеса за темата - на една сватба се разигра игра с гостите - "Познавате ли младоженците" - водещият задаваше въпроси от рода на "Кой е любимия спорт на Иванчо?" и "Къде в чужбина е била на почивка Марийка?". За позналите - символични наградки.
Ние също не смятаме да включваме игри, обожавам танците и ще заложим на това.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 05, 2011, 23:14:24 »

Продължение на темата Весела сватба 2
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #459 -: юли 06, 2012, 13:26:01 »

Момичета, не знам дали ми е за тук въпроса, дълго време кръстосвам форума къде да си го задам, моля да ме ориентирате, ако не е за тук...

Та, въпросът ми е следния...
С бъдещия ми съпруг искаме да направим някои по-интересни неща, не точно като анимации, защото не ни допадат особено, а и ди джея, който сме ангажирали не се занимава с това, а само с водене... Давам ви пример какво сме наизмислили досега, пък дано ми схванете точно идеята, че и аз не знам как да обясня...
- При взимането на мен, ще бъде осигурена стълба /родителите ми живеят в къща/ и идеята е да щурмува  pleasantry през терасата, стигайки до нея със стълбата.
- Отделно родителите му са подготвили две торби - едната с жълти, другата със сребърни стотинки, но не особено прозрачни - на първата пише злато, а на втората сребро. Демек за откупуването.
- По време на купона в ресторанта, в апартамента или тоалетната мъжът ми ще си облече под ризата тениска с надпис: "Game over" и класическата картинка - щастливата булка и нещастен младоженец. blum

Надявам се, споделяйки тези идея...да съм полезна на тези от вас, които имат сходен с нашия вкус и разбира се да ни дадете още идеи за по-рачупен сватбен ден.


Предварително мноооого ви благодаря! give_rose
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #460 -: юли 20, 2012, 12:31:40 »

Не видях такава тема, затова ще попитам тук - някой може ли да ми даде съвети как празненството да протече гладко и да има все някакви интересни неща да се случват, за да не се получават дупки и да не доскучава на гостите. Имам предвид - някакви идеи за игри, забавления, но не да е цирк, а нещо в рамките на нормалното? Имаше една игра с два стола, младоженците сядат и вдигат разни предмети, но не знам каква точно е, някой може ли да ми обясни като ми даде примери за други неща в програмата.
Благодаря!
П.п. - на сватбата ни няма да има чалга, но с ДЖ се рзбрахме ако някой гост помоли да му пуснат каквото пожелае.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #461 -: юли 20, 2012, 13:36:00 »

По принцип трябва да говорите с ДЖ за такива игри. За игри приемат и хвърлянето на букет или жартиер например. Това  с обувките и аз не съм го виждала в действие и ще ми е от полза някой да сподели мнение.
Относно скуката - за мен по сватби настъпва с момента на вечерята (обяда). Пуска се тихо протяжна музика и народа яде, тропа с вилици и слушаш приказки само  nea Лично аз смятам да кажа на ДЖ да прескочи тоя момент. Ще има достатъчно млади хора, които да танцуват. Другият вариант е да има програма. Ако бюджетът е ограничен, може да се наемат по-неизвестни (така да се изразя) състави. Има не малко читалища, самодейни танцови и певчески състави, които търсят изява. Така ще се даде на гостите една 15-20 минутна почивка, в която да хапнат и да заредят батериите за още танци. Но това трябва да се договори като час на вечерята (обяда) в ресторанта.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines