Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:53:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 251264 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: февруари 06, 2007, 21:22:32 »

В момента сме на тема обзавеждане на баня.Искам да ви попитам,имате ли душ-кабини в банята и ако да намирате ли ги за удобни???
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1 -: февруари 06, 2007, 21:25:09 »

О аз много обичам душ кабините, които имат приспособления за воден масаж- много е приятно и с радост мога да прекарвам по 1 час под такъв душ.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 06, 2007, 21:26:29 »

Ние нямаме в момента,но в предишната ми квартира имахме и беше много удобно.После цялата баня ти е една сухичка и избягваш момента с плъзгането и падането.А това с душа над ваната въобще не ме кефи ,защото е голяма тъпня да си миеш ваната непрекъснато.Душ кабината поне е по-малка и по-лесно се поддържа отколкото ваната!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 06, 2007, 21:29:40 »

И аз се двоумя да слагаме ли въобще.Е нямаме възможност да си вземе от тези видове с телефон,радио,всякакъв масаж и т.н.,но си мислих за една обикновенна blush
Иначе не бих отказала тази:
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 06, 2007, 21:31:36 »

И аз се двоумя да слагаме ли въобще.Е нямаме възможност да си вземе от тези видове с телефон,радио,всякакъв масаж и т.н.,но си мислих за една обикновенна blush
Иначе не бих отказала тази:

Хе хе аз днес ходих в Практикер и там видях една-две много прилични за около 500-600 лв.Не съм проучвала цени,но просто това ми се наби на пръв поглед!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #5 -: февруари 06, 2007, 21:33:31 »

А това с душа над ваната въобще не ме кефи ,защото е голяма тъпня да си миеш ваната непрекъснато.

Да, fiibi, с това съм много съгласна. Тук обикновено ваната с душ идват почти стандартно във всеки апартамент, и ми омръзна да чистя ваната с препарати редовно. А да не говорим, че като решиш да вземеш вана някоя вечер още веднъж трябва да се измие. Затова чакам с нетърпение да си имам собствен дом, за да е подредена банята както трябва.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 06, 2007, 22:23:58 »

Аз пък никак не харесва душ-кабините, мног са тесни и има чувството, че изпадам в клаустрофобия!!! bad girl_impossible

Много ми харесва тази комбинация
Цитат
обикновено ваната с душ идват почти стандартно във всеки апартамент
особено, когато лично съм си избирала всеки елемент от банята!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 06, 2007, 22:34:14 »

Аз например мразя да си взимам вана.Знам че за някои това е голямо удоволствие,но аз не обичам!И когато милото реши да си вземе вана и да си седи в нея цяла вечност,аз не мога да се изкупя,а така и двамата сме доволни.Така някак си всеки може да разполага с банята.И най-важното няма излишна влага в банята.А в предишният ми апартамент имах огромна вана и какво търкане падаше,не ми се говори!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 06, 2007, 22:43:39 »

Аз умирам д аси взимам вана с различни соли и да си се "кисна" в нея "цяла вечност", много отпускащо и релаксиращо ми действа на милот също! А що се отнася до ползването от двамата, ние се редуваме! любов заедно Dance heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 06, 2007, 22:46:04 »

Аз умирам д аси взимам вана с различни соли и да си се "кисна" в нея "цяла вечност", много отпускащо и релаксиращо ми действа на милот също! А що се отнася до ползването от двамата, ние се редуваме! любов заедно Dance heart
Това със солите наистина е много релаксиращо.А ако си сложиш и подходящо масло още по-супер.Ох какво да направя като не мога да издържам толкова време в тази пуста вана! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 06, 2007, 22:50:20 »

Аз умирам д аси взимам вана с различни соли и да си се "кисна" в нея "цяла вечност", много отпускащо и релаксиращо ми действа на милот също! А що се отнася до ползването от двамата, ние се редуваме! любов заедно Dance heart
Това със солите наистина е много релаксиращо.А ако си сложиш и подходящо масло още по-супер.Ох какво да направя като не мога да издържам толкова време в тази пуста вана! girl_wink

И към всичко това като дабавя и 10-ина чаени свещички и 1-2 ароматни ... разкоша е пълен!!! girl_in_love Даже и милото го научих така и си умира АЗ Curtsey да му приготвам аз ваната!!! girl_in_love Dance любов заедно
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #11 -: февруари 06, 2007, 22:50:28 »

Това със солите наистина е много релаксиращо.А ако си сложиш и подходящо масло още по-супер.Ох какво да направя като не мога да издържам толкова време в тази пуста вана! girl_wink

И аз не мога да издържам дълго време във ваната, а и водата изстива... bath
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 06, 2007, 22:54:04 »

Цитат
И към всичко това като дабавя и 10-ина чаени свещички и 1-2 ароматни ... разкоша е пълен!!!  Даже и милото го научих така и си умира АЗ  да му приготвам аз ваната!!!   
Ох Булечка направо ти завиждам за търпението и свободното време.Аз като не работех определено измислях всякакви такива романтики,но................
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 06, 2007, 22:56:32 »

Цитат
И към всичко това като дабавя и 10-ина чаени свещички и 1-2 ароматни ... разкоша е пълен!!!  Даже и милото го научих така и си умира АЗ  да му приготвам аз ваната!!!  
Ох Булечка направо ти завиждам за търпението и свободното време.Аз като не работех определено измислях всякакви такива романтики,но................

Аз и да работя и да не работявинаги така си взима вана!!! girl_in_love просто винаги намирам време да се поглезя!!! blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 06, 2007, 23:01:37 »

Това със солите наистина е много релаксиращо.А ако си сложиш и подходящо масло още по-супер.Ох какво да направя като не мога да издържам толкова време в тази пуста вана! girl_wink

И аз не мога да издържам дълго време във ваната, а и водата изстива... bath
При това излизам като "парцал" /супер размекната/ от ваната.А душчето тонизира.Особенно ако си редуваш топла и студена вода,направо излизам като нов човек!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines