Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:11:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 251274 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 27, 2007, 16:08:03 »

ТОВА Е СТРАХОТНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ ТАКА И В НАС  cray cray

НО знаете ли аз намерих за сега решение , за да не се мокри цялата баня , когато се къпеш във ваната, която е ъглова ще сложа завеси от найлон с релса на тавана , първо си мислех да са врати подобни на душ-кабините, но не става тъй като е голям овал !!!!! smile

дано сте ме разбрали !!
« Последна редакция: февруари 27, 2007, 16:10:45 от Ели Атанасова » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 27, 2007, 16:34:46 »

Аз съм твърдо ЗА душ-кабината, но нашата баня е като кутийка и при най-голямо желание няма как да сложим нещо повече от мивка, душ и бойлер  Плачещо момиче  Плачещо момиче  Плачещо момиче, а за вана и дума не може да става. иначе не бих отказала и двете. какво ще кажете за това:
страхотна баня girl_in_love.само тоалетната чиния да не е толкова близо до ваната smile
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #47 -: февруари 27, 2007, 16:45:05 »

Ели, вместо релса ти предлагам следното: има специални куки, на които е закрепена завесата и те се разтварят ветрилообразно и после се прибират към стената по същия начин. ще е подходящо за ъглово място и стои по-добре от обикновената завеса. Не знам дали го обясних добре, и на мен като ми го казаха не разбрах, после видях подобни снимки в нет-а (ама явно не съм ги свалила, можех да ти пусна да видиш)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 27, 2007, 17:05:03 »

Ели, вместо релса ти предлагам следното: има специални куки, на които е закрепена завесата и те се разтварят ветрилообразно и после се прибират към стената по същия начин. ще е подходящо за ъглово място и стои по-добре от обикновената завеса. Не знам дали го обясних добре, и на мен като ми го казаха не разбрах, после видях подобни снимки в нет-а (ама явно не съм ги свалила, можех да ти пусна да видиш)


не мога да те разбера , тя ваната е ъглова, но покрая вече става овална !!!!! тези куки как ще се движат ??? pardon pardon можеш ли снимки да ми покажеш ???  bath
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #49 -: февруари 27, 2007, 23:05:49 »

Ели, порових се малко и единственото, което намерих е тази снимка, но не е мн.хубава. Закача се някъде в ъгъла и се разтваря като ветрило, после се свива на една страна.
Ако имаш възможност откъм място защо не пробваш с параван - т.е. отделяш ваната само от едната страна (от която си прецениш) със стъкло или от др. материал и така няма да се мокри цялата баня, а и ще е по-красиво. Нещо като полу-вариант на душ-кабина.


* vetrilo.jpg (16.17 KB, 225x239 - видяно 502 пъти.)
« Последна редакция: февруари 27, 2007, 23:11:39 от cherry » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #50 -: февруари 27, 2007, 23:48:23 »

cherry, това приспособление за ваната е много интересно-за първи път попадам на нещо такова. good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 28, 2007, 09:27:05 »

cherry това ветрило е супер идея !!! даже ако не се намери по магазините, не е толкова сложно за направа !!!!!! smile благодаря за идеята !!!  smile smile smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 28, 2007, 13:09:09 »

"Ветрилото", наистина е много хубава идея!!! good Обаче защо ще ограждате така ваната? pardon Когато някой е в нея не се мокри отвън, дори и душа да робати, поне при нас е така, освън си остава сухо!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 28, 2007, 13:11:34 »

СПОРЕД МЕН ЩЕ СЕ МОКРИ КАТО СЕ КЪПЕШ, ВСЕ ПАК ПРЪСКА ! НЯМА НАЧИН ИЗОБЩО ДА НЕ ПРЪСКА! А ТАКА САМО КАТО СИ ВЗИМАШ ДУШ ДЪРПАШ "ВЕТРИЛОТО" И НЯМА ДА СЕ МОКРИ ЦЯЛАТА БАНЯ !!!  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 28, 2007, 13:14:38 »

Е, мокри се малко!! pardon
Абе, както си решите, на мен лично тази идея с ветрило и т.н. ми се струва излишна!!! pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 28, 2007, 13:54:18 »

СПОРЕД МЕН ЩЕ СЕ МОКРИ КАТО СЕ КЪПЕШ, ВСЕ ПАК ПРЪСКА ! НЯМА НАЧИН ИЗОБЩО ДА НЕ ПРЪСКА! А ТАКА САМО КАТО СИ ВЗИМАШ ДУШ ДЪРПАШ "ВЕТРИЛОТО" И НЯМА ДА СЕ МОКРИ ЦЯЛАТА БАНЯ !!!  smile
Според мен е много практично!Виждала съм такива бани в хотели и според мен така е много по-добре.Колкото до мокренето то се свежда до минимум.Баня е все пак и много по-лесно се почиства после!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 28, 2007, 14:09:36 »

ако някой има инфо от къде мога да купя това ветрило, моля кажете !!!!!  LOVING LOVING LOVING
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 28, 2007, 14:18:09 »

... Колкото до мокренето то се свежда до минимум.Баня е все пак и много по-лесно се почиства после!

Да, и аз имах това в вредвид, все пак е баня!!! Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 28, 2007, 15:37:35 »

Ето това е готино  Curtsey


* bathroom-mania-kisses-urinal[1].jpg (9.35 KB, 200x270 - видяно 278 пъти.)

* natures-call-flower-shaped-urinal-clark-sorensen-red-hibiscus[1].jpg (27.58 KB, 394x566 - видяно 296 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 28, 2007, 15:39:34 »

Оооо, да, би ми харесало да си имам мивка с формата на цвете girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines