Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:28:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 250187 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 07, 2007, 12:21:05 »

Това със солите наистина е много релаксиращо.А ако си сложиш и подходящо масло още по-супер.Ох какво да направя като не мога да издържам толкова време в тази пуста вана! girl_wink

И аз не мога да издържам дълго време във ваната, а и водата изстива... bath

и при мен е така
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #16 -: февруари 07, 2007, 16:35:42 »

В момента сме на тема обзавеждане на баня.Искам да ви попитам,имате ли душ-кабини в банята и ако да намирате ли ги за удобни???
Ние в момента също сме на тази тема,но няма да слагаме душ кабина не само защото ще отеснее банята а и защото по-евтините душ-кабини се развавят бързо(ние пътуваме много по командировки и от хотелите сме събрали отпит) А и мене ме хваща клаустрофобията вътре.Иначе много харесвам и душ-кабините и ваните.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 07, 2007, 23:45:40 »

Ние сме с душ-кабина и многа да кажа че е страхотно good. Не се цапа цялата баня, с милото се сабираме и двамата вътре  secret, музика  danceg, парна баня, хидро-масаж и е страхотно. А при неговите родители в наща баня има джакузи и душ-кабина, а джакузито дали 3-4 пъти сме го ползвали. Затова ако имате голема баня наядобре и двете ако е по-малка душ-кабина.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2007, 21:17:03 »

Това избрахме като цветове за банята
http://www.kai.bg/Files/InteriorPictures/Big/77430e05daff850857c3d5e0e4ec2971.jpg
Когато стане всичко ще пусна снимки  girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 11, 2007, 21:18:46 »

Това избрахме като цветове за банята
http://www.kai.bg/Files/InteriorPictures/Big/77430e05daff850857c3d5e0e4ec2971.jpg
Когато стане всичко ще пусна снимки  girl_in_love

Много ми допада, аз съм фен на синьото!!! Bravo good Супер, ще чакам снимки, но съм сигурна, че ще се получи супер!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2007, 21:20:41 »

Това избрахме като цветове за банята
http://www.kai.bg/Files/InteriorPictures/Big/77430e05daff850857c3d5e0e4ec2971.jpg
Когато стане всичко ще пусна снимки  girl_in_love
Аз съм много голям фен на синьото.А баня в синьо ми е мечта просто.И аз съм си избрала нещо такова.Имам впредвид такова синьо!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2007, 21:22:22 »

Ехааа, всички май сме фенове на синьото или поне голяма част!! girl_wink И нашата бяна е в синьо!!! girl_in_love
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2007, 21:22:51 »

Жалко само,че след изчисленията на банята не остана място за душ кабина  sad,но пък за сметка на това взехме доста голяма мивка  *YAHOO*А да ви попитам вие имате ли шкафчета  в банята,и ако да от какъв материал са;ПВЦ или МДФ?Защото до колкото разбрах МДФ е влагоустойчив материал,но не и водоустойчив,което значи,че при липсата на кабина ще се мокри.И сега незнам какъв шкаф да избера.А толкова ми харесват МДФ решенията  angry
« Последна редакция: февруари 11, 2007, 21:29:31 от ilusion » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 11, 2007, 21:25:23 »

Освен мивка (стандартна), вана, тоалетна чиния и огрооомно огледало (60/120см.), други мебели няма!! girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: февруари 14, 2007, 16:45:41 »

Ние също сме фенове на синьото,обаче я направихме нашата баня в зелено.Все още не сме стигнали до шкафчетата но ако някой наистина знае кой материал е по добър за баня без душ кабина моля да сподели.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 18, 2007, 11:44:49 »

аз единствено искам банята ми да е огромна с кръгла вана по средата girl_in_love
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 20, 2007, 09:52:59 »

Ilusion напълно разбирам вълненията, които изпитваш покрай ремонта  good Всичко ще се получи точно както искаш, стига да следиш майсторите по-изкъсо  diablo
Ние правихме ремонт (това е мноого слабо казано, понеже всъщност пристроявахме) в продължение на една година  shok и в крайна сметка приключихме миналия август, когато се изнесохме.  kezz
Ние имаме две тоалетни, но само едната направихме на баня заради бойлера  Curtsey
Много време избирахме плочките и другите аксесоари, но мисля че си заслужава  girl_wink
1. Душ кабината - аз лично бях против  nea но не съжалявам! Притеснявах се, че ще е тясно и че изпитам клаустрофобия, че ще затвори цялото пространство в банята и т.н. Решението обаче се оказа чудесно - взехме си съвсем обикновена душ-кабина, която в действителност само спира водата да намокри всичко и е с абсолютно ПРОЗРАЧНИ стени  dance Така като влезеш в банята виждаш всеки ъгъл и изобщо не я забелязваш  danceg
Вярно е, че се чисти трудничко и честичко, но за сметка на това не ми се налага всяка седмица да чистя плочките в цялата баня
2. Шкафове нямам никакви  blush За горната баня решихме да поръчаме полици, които лесно се монтират с дюбели в плочките и са достатъчни за всички неща, които ежедневно се ползват в банята. В интерес на истината шкафовете, които ни харесваха бяха непосилно скъпи в този момент - 200 - 300 лева само за един шкаф  angry Стана много хубаво - можете да видите отдолу  girl_wink
В долната баня все още нямаме никакви шкафове, но това е само защото не съм измислила какво точно искам  blum
От всички майстори, с които съм говорила, ако шкафовете, респективно вратата са пряко изложени на водна струя няма спасение  stop Разликата между ПДЧ и МДФ е в начина на пресоване на дървените частици. МДФ се води за по-стабилен, тъй като е по-силно пресован и се използват повече лепила и допълнителни смески.
При избора на шкафове за баня е хубаво да има гледаш кантовете. Стандартните шкафове от ПДЧ имат отделен кант - лайсна, през която водата прониква много лесно. От МДФ съм виждала изделия със заоблени краища на вратичките - изляти са заедно - те май са най-добри. Все пак е хубаво да помислите поне за някаква подвижна преграда или завеса там, където е душа за да нямате проблем с шкафовете.

Видях едни шкафове (в Айко - София), които са от пластмаса с матирани полупрозрачни вратички - има ги в няколко цвята, с тях предполагам няма да имаш проблем ако се мокрят:


Аз се поотплеснах малко, но пък темата е необхватна... blush
Успех!!

[attachment deleted by admin]


* SP_A0364.jpg (126.14 KB, 1280x1024 - видяно 688 пъти.)

* Image(090).jpg (44.92 KB, 960x1280 - видяно 772 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #27 -: февруари 20, 2007, 10:32:24 »

ето я и нашата,полуготова, все още само с налепени плочки...


* IMGP0346.JPG (122.94 KB, 640x480 - видяно 680 пъти.)
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 20, 2007, 21:16:24 »

Момичета,много са ву хубави баните  :loving:И аз вече мога да се похваля с баня  *YAHOO*Остават довършителни работи и скоро ще пусна снимки да я видите. girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 20, 2007, 21:25:43 »

Момичета,много са ву хубави баните  :loving:И аз вече мога да се похваля с баня  *YAHOO*Остават довършителни работи и скоро ще пусна снимки да я видите. girl_in_love

Ооо, честито, ще чакаме снимки!!! good

Ако успея да направя хубави снимки и аз ще покажа нашата баня с вана и огромно огледало!! girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines