Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:32:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 239418 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 13, 2007, 15:13:14 »

зависи от вратите, които сложиш. Ако ги боядисаш заедно с касите в еднакъв цвят или поне от една гама (например светло и тъмно кафяво) мисля, че ще се получи
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #76 -: март 14, 2007, 19:15:38 »

Леле момичета като чета и направо се радвам колко главоболия сме си спестили.Ние нашия апартамент го купихме "до ключ"...сега само си избираме цветовете на полчките и ламината.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 14, 2007, 19:18:19 »

И нашият е до ключ,но доста работа си има пак  dance
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 15, 2007, 09:06:43 »

Леле момичета като чета и направо се радвам колко главоболия сме си спестили.Ние нашия апартамент го купихме "до ключ"...сега само си избираме цветовете на полчките и ламината.

нашият също е до ключ!!!! И аз си мислех,че  това ще стане бързо и лесно, и най-важното без главоболия! Но уви cray То е направо лудница и трябва почти непрекъснато да ги наглеждаш майсторите! Пък и с проектанта /собственика на сградата/ докато се разберем... Например в WC-то искам ъглова мивка, а той ми казва,че не може да се променя водопровода и куп други глупости. Освен това по договор между двата реда шкафове в кухнята ми се полагат плочки, а аз съм си поръчала вградена кухня с гръбче от плота и там едни дивотии... Така че уж до ключ, а то се оказва почти основен ремонт! Проблем също така е и това, че например майсторите на обекта не редят сложни фигури от теракота, следователно аз съм си наела друга група майстори и синхронизирането на времето им е направо почти неразрешима главоблъсканица...Само да свърши!  crazy crazy crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 15, 2007, 09:18:35 »

нашият апартамент не е нов ! три големи стаи с две тераси, с отделна бяна и тоалетна !!! но ние ще правим четири стаи като вкараме едната тераса, сменяме дограма  и ще съединяваме банята и тоалетната , за да може да си сложим вана, за която  много мечтаем с моето мило и каквото и да става вана ще има !!!!!!!!!!!!!!!!  всъщност тя вече е купена - саммо трябва да и намерим място !!!  girl_in_love

сега търсим майстори и проверяваме цени !!!!!

а и малко започвам от зад напред, почти си купихме цялото  обзавеждане + бялата техника без кухненски шкафове !!!! и ако нещо се промени не знам какво ще правим !!!!  bomb GROAN Boy cry
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 15, 2007, 09:34:50 »

И ние сме почти така - купихме обзавеждането + бялата техника, които сега стоят на склад и чакат да завършим ремонта, който се проточва ли, проточва... Но сега има доста алтернативи, така че мисля, че няма да имате особени проблеми при напасването с  останалите мебели good Успех! good
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #81 -: март 15, 2007, 11:15:36 »

За майстори не ми говорете, че  beating beating . Нашият апартамент е по БДС, т.е. голи стени- и оправяй се сам. От една страна е хубаво, че ще си го направим точно, както ние искаме, но от друга - сега се сблъскваме с всевъзможни пречки и се налага да къртим и преправяме - напр. ключовете за осветлението ги бяха цъкнали по средата на стените, а не до рамката на вратата (както е нормално), същото е с крушките на тавана, контактите (където им е било кеф, там са ги сложили, никаква мисъл и чувство за симетрия). За банята - да не говорим влизаш и насреща бойлера (понеже са преценили, че той може би е най-красивото нещо в помещението pardon)
 Ако правите до ключ, следете изкъсо майсторите в процеса на работата, за да не се налага после вие да си го правите наново, а да сте спокойни  CHEERS
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #82 -: март 15, 2007, 11:26:39 »

То и при нас честичко "избухват" пререкания за моите "широкички" пръсти... hysteric angry Но веднага контрирам милото със следното: "Миличко, нали знаеш, че предпочитам 3 месеца от тавана ми да висят грозни крушки, а после да си купим хубави полилеи...Освен това цената се забравя, красотата остава!" и той капитулира... danceg
Harmonia, напълно те подкрепям !!!
Скоро трябва да определим цветовете за стаите. Още отначало бях решена на светли и топли цветове (оранжево, жълто), но паралелно с това трябва да реша и какви ще са пердетата. Дайте идейки, pleeeeese! Ето, попаднах на тези снимки:   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984&photo=58
« Последна редакция: март 15, 2007, 11:34:04 от cherry » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 15, 2007, 11:32:15 »

То и при нас честичко "избухват" пререкания за моите "широкички" пръсти... hysteric angry Но веднага контрирам милото със следното: "Миличко, нали знаеш, че предпочитам 3 месеца от тавана ми да висят грозни крушки, а после да си купим хубави полилеи...Освен това цената се забравя, красотата остава!" и той капитулира... danceg
Harmonia, напълно те подкрепям !!!!


 Curtsey
Битката обаче е "безмилостно жестока" , чак като "Опълченците на Шипка"!  ROFL Добре,че все пак сме от нежния пол и има куп начини да убедим половинките си!  girl_in_love drinks air_kiss
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #84 -: март 15, 2007, 11:47:31 »

Това май е нещо средно между щори и пердета


* 000665802.jpg (36.08 KB, 480x437 - видяно 403 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 15, 2007, 12:29:16 »

Пердертата са страхотни - вече почвам да се замислям дали да не ги заменя с вертикални щори !!  smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 15, 2007, 12:55:11 »

Ние цветовете на стаите сме ги определили, само един латекс трябва да минем и сме готови, но това като се затопли още!!! yahoo DANCE
Иначе понеже с милото сме от една зодия и нямаме проблеми с цветовете, харесваме едни и същи  за отделните стаи и баня, за кухнята ми е казал: "Там аз не се бъркам, това е твоя територия" и съм много доволна!!! любов заедно

Но каква война водих само, докато го склоня да сложим пердета във всички стаи и представа си нямате!!! girl_impossible Cray Плачещо момиче Добре, че вече се убеди "колко е хубаво като има перденца"!!! Ами, къде ще ходи иначе beating
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 15, 2007, 13:27:48 »

Страхотен сайт за пердета!  Bravo Браво! Bravo И пред мен също стой подобна дилема - между другото и аз се спрях на топлите цветове - жълто и оранжево. Само за хола знам, че искам два реда пердета: едно по-ефирно в златисто и в двата края по-плътно в бордо, което да е хванато със златист шнур

Нещо подобно като на снимката, само че тук липсва ефирното!


* wallpaper.jpg (59.7 KB, 360x450 - видяно 317 пъти.)
« Последна редакция: март 15, 2007, 13:29:33 от Harmonia » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 15, 2007, 13:32:13 »

Това май е нещо средно между щори и пердета

да! определено е интересно! и е в любимите ми напоследък цветове Bravo
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #89 -: март 15, 2007, 13:33:59 »

Ние сме на едно мнение за вертикалните щори,още повече че нашите прозорци не стават за пердета,иначе Harmonia пердето е много красиво.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines